шампоани на Gliss Kur

  • 20 421
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
Off, ама ме запалихте по розовия Елсев. За каква коса е?

# 16
  • Мнения: 425
За дълга, вяла коса, на която и липсва жизненост.

# 17
  • Мнения: 302
Хач пара е?

Сори за офф-а Embarassed

# 18
  • Мнения: 425
Около 5 лв.

# 19
  • Мнения: 5 391
Само веднъж го ползавах и все още не мога да кажа дали ми допада

# 20
  • Мнения: 27 524
По принцип от продуктите на Шварцкопф не съм очарована. Тази им серия, за мен поне, е може би най-доброто им от продуктите. Но ако за същите пари можеш да си вземеш Лореал, по-добре  Peace

# 21
  • Мнения: 524
По принцип съм голям фен на Gliss KUr за съжаение точно този не съм пробвала. Ще следя темата с нетърпение. Забелязала съм обаче, че ако една марка ми е добре , то почти всички вариации по темата от нея ми понасят добре...Виж пък аз от Лореал не съм очарована. Много е индивидуално.

# 22
  • Мнения: 8 917
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?
Моята коса е много претенциозна и не мога да кажа като марка какво ми харесва, защото т различните марки ми харесват само някои техни артикули, но  на Asia Beauty на Gliss Kur - балсамът, определено ми харесва Peace

# 23
  • Мнения: 217
На мен не ми харесва ползвала съм и шампоана и балсама на тази марка обаче изобщо не ми харесва косата как стои  Twisted Evil,а също така има и спрей за коса на същата фирма и той не нищо особено Sad

# 24
  • Мнения: 2 596
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?

Само такъв ползвам поне от 2 години, за мен това е най-доброто на Швацкопф. Ползвам и съответната маска без отмиване.

# 25
  • Мнения: 14 491
за маските понеже споменаха - аз ползвах някаква розова с ароматерапия ефект и беше хубава. но не може да се сравни с маските на дав - това са най- страхотните маски - косата ми ставаше жестока. с никой друг продукт не е ставала толкова мека и жизнена

# 26
  • Мнения: 3 164
маските на дав - това са най- страхотните маски - косата ми ставаше жестока. с никой друг продукт не е ставала толкова мека и жизнена

коя маска по-точно newsm78 косата ми е доста твърда и непокорна и има нужда от омекотяване Wink
сори за оффа.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
Не съм доволна. Ползвала съм този за мазни корени и сухи връхчета - омазни ми косата, а скоро ползвах за боядисана коса - излезе ми пърхут.

# 28
  • Мнения: 14 491
маските на дав - това са най- страхотните маски - косата ми ставаше жестока. с никой друг продукт не е ставала толкова мека и жизнена

коя маска по-точно newsm78 косата ми е доста твърда и непокорна и има нужда от омекотяване Wink
сори за оффа.

за боядисана коса - мисля  че беше бяла кутия със синя капачка ама не съм сигурна. мисля че ако сега вземеш от новите сините дето са за изтощена коса ще е още по-добре

# 29
  • Мнения: 3 164
Сладурката, мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт