шампоани на Gliss Kur

  • 20 458
  • 96
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 814
Не съм много очарована от него Confused. Повече ми харесва розовия на Елсев Peace, но пробвай- на теб може да ти хареса Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 211
а на Елсев е страхотен:)сега съм с него и за пръв път да ми хареса техен шампоан

# 3
  • Мнения: 258
преди имах техни продукти но не бях очарована #Cussing out

# 4
Аз използвам новата серия Hair Repair 19 и засега не съм очарована...ще видим занапред....

# 5
  • Мнения: 5 317
Аз съм доволна. Peace

# 6
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Преди няколко месеца пробвах този шампоан и не ми хареса. Не ми измиваше дост. добре косата.
Но, нали знаеш, за тези неща няма универсални истини. Едно е добро за един, друг за друго. На твоята коса може да "понесе". Пробвай го. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 526
Не съм много очарована от него Confused. Повече ми харесва розовия на Елсев Peace, но пробвай- на теб може да ти хареса Grinning
Я разкажи за него. Има ли го комбинирано с балсам. После косата омазнява ли се бързо

# 8
  • Мнения: 46 572
Косата ми не го хареса.

# 9
  • Мнения: 814
Не съм много очарована от него Confused. Повече ми харесва розовия на Елсев Peace, но пробвай- на теб може да ти хареса Grinning
Я разкажи за него. Има ли го комбинирано с балсам. После косата омазнява ли се бързо

Не знам дали го има комбиниран Rolling Eyes, аз винаги си взимам шампоана и балсама по отделно(какъвто и да е). А за омазняването- мисля че зависи от косата Flutter. Аз с какъвто и шампоан да ползвам, през ден си мия косата. Като че ли с Gliss Kur ми става по бухнала, а аз не обичам да ми е обемна

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Косата ми не го хареса.

И моята също.

На теб обаче може добре да ти действа.

# 11
  • Мнения: 590
Gliss Kur нищо не ми понася от тази марка.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 927
И на мен не ми действа добре на косата, но за сметка на това розовият Елсев /шампоан и балсам/ е страхотен.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И на мен не ми понася, розовият на Елсев обаче е страхотен Peace

# 14
  • Мнения: 14 502
и аз не бях доволна - имах и шампоана и балсама. макар да пише, че е за нормална коса, която се нуждае от повече грижи моята я изсушаваше. което е странен ефект за уж подхранващ шампоан. моята коса е нормална . никога не съм имала проблеми с нея - не цъфти, има блясък и т.н. в момента е къса - имам кичури но правени доста отдавна. искам да кажа, че не е проблемна нито боадисвана често нито нищо - за нормална коса щом не е добре какво остава за къдрена, изправяна или редовно боядисвана.
лореала не съм го ползвала щото пише, че е за дълга коса а моята е над раменете и не знам дали пак ще има такъв ефект. ако някой е с къса коса и го ползва моля да каже дали има пак ефект.
иначе тук много хвалеха на керанове шампоани - мислех такъв да си купувам следващия път.

# 15
  • Мнения: 4 358
Off, ама ме запалихте по розовия Елсев. За каква коса е?

# 16
  • Мнения: 425
За дълга, вяла коса, на която и липсва жизненост.

# 17
  • Мнения: 302
Хач пара е?

Сори за офф-а Embarassed

# 18
  • Мнения: 425
Около 5 лв.

# 19
  • Мнения: 5 391
Само веднъж го ползавах и все още не мога да кажа дали ми допада

# 20
  • Мнения: 27 524
По принцип от продуктите на Шварцкопф не съм очарована. Тази им серия, за мен поне, е може би най-доброто им от продуктите. Но ако за същите пари можеш да си вземеш Лореал, по-добре  Peace

# 21
  • Мнения: 524
По принцип съм голям фен на Gliss KUr за съжаение точно този не съм пробвала. Ще следя темата с нетърпение. Забелязала съм обаче, че ако една марка ми е добре , то почти всички вариации по темата от нея ми понасят добре...Виж пък аз от Лореал не съм очарована. Много е индивидуално.

# 22
  • Мнения: 8 917
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?
Моята коса е много претенциозна и не мога да кажа като марка какво ми харесва, защото т различните марки ми харесват само някои техни артикули, но  на Asia Beauty на Gliss Kur - балсамът, определено ми харесва Peace

# 23
  • Мнения: 217
На мен не ми харесва ползвала съм и шампоана и балсама на тази марка обаче изобщо не ми харесва косата как стои  Twisted Evil,а също така има и спрей за коса на същата фирма и той не нищо особено Sad

# 24
  • Мнения: 2 596
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?

Само такъв ползвам поне от 2 години, за мен това е най-доброто на Швацкопф. Ползвам и съответната маска без отмиване.

# 25
  • Мнения: 14 502
за маските понеже споменаха - аз ползвах някаква розова с ароматерапия ефект и беше хубава. но не може да се сравни с маските на дав - това са най- страхотните маски - косата ми ставаше жестока. с никой друг продукт не е ставала толкова мека и жизнена

# 26
  • Мнения: 3 164
маските на дав - това са най- страхотните маски - косата ми ставаше жестока. с никой друг продукт не е ставала толкова мека и жизнена

коя маска по-точно newsm78 косата ми е доста твърда и непокорна и има нужда от омекотяване Wink
сори за оффа.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 164
Не съм доволна. Ползвала съм този за мазни корени и сухи връхчета - омазни ми косата, а скоро ползвах за боядисана коса - излезе ми пърхут.

# 28
  • Мнения: 14 502
маските на дав - това са най- страхотните маски - косата ми ставаше жестока. с никой друг продукт не е ставала толкова мека и жизнена

коя маска по-точно newsm78 косата ми е доста твърда и непокорна и има нужда от омекотяване Wink
сори за оффа.

за боядисана коса - мисля  че беше бяла кутия със синя капачка ама не съм сигурна. мисля че ако сега вземеш от новите сините дето са за изтощена коса ще е още по-добре

# 29
  • Мнения: 3 164
Сладурката, мерси  bouquet

# 30
  • София
  • Мнения: 36 073
Бих казала, нищо особено. Не е зле, но не съм и очарована. Това е доста индивидуално и зависи от типа коса.

# 31
  • Мнения: 302
В момента ползвам него и съм доволна, но то си е индивидулно за всяка коса

# 32
  • Мнения: 3 248
За всяка коса е индивидуално, но лично аз съм доволна от него, от същата серия ползвам и спрея за блясък!
На мен този розовия на Елсев не ми действа толкова добре, както този, за който писах! Thinking

# 33
  • Мнения: 3 457
аз пък съм много доволна   bouquet

# 34
  • Мнения: 606
нищо особено

# 35
  • Мнения: 372
Бях си взела балсама на Глис Кюр от тази серия за проба, но тъй косата ми изглеждаше ужасно след него, не си взех шампоана Naughty На Шварцкопф нещо хич не ме очароват продуктите, затова и рядко пробвам нещо тяхно. Напр. от шампоана Shauma с кокос също имам лоши спомени Sick  А от Елсевите на ЛОреал принципно съм мн. доволна, но точно розовата серия пък изобщо не ми понесе - особено шампоана Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 184
хубав е, аз си го купувам редовно
косата ми е нормална към омазняване - придава блясък и обем

# 37
  • Мнения: 9 110
Според мен няма почти никакво значение с какъв шампоан ще си измиеш косата. Всеки един ще отмие мръсното.
Важно е дали след това ще сложиш балсам или не.
Да не говорим за боядисаните коси, които е немислимо да са нормални след измиване само с шампоан Rolling Eyes
Затова аз лично наблягам главно на балсама. Винаги си купувам шампоан и балсам от една серия.
По темата: да, доволна съм от Глис Кюр, шампоана е както всеки един друг шампоан, балсамът е добър, но не е супер Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 897
Не съм доволна от него,както и от повечето им продукти NaughtyОпределено не са за моята коса.

# 39
  • Мнения: 1 793
Аз използвам новата серия Hair Repair 19 и засега не съм очарована...ще видим занапред....
До скоро ползвах шампоана от тази серия и аз нещо не останах очарована. Не е за моята коса явно.

# 40
  • Мнения: 2 197
Всяка коса е различна. В София не мога да използвам нито един продукт на Шварцкопф. По  случайност във Варна веднъж си измих косата с такъв шампоан и беше перфектна. Явно е направен за по-твърда вода. Но на мен и Елсев не ми понася.

# 41
  • Мнения: 1 202
Аз си купих шампоана на Шварцкопф за руса/ и на руси  кичури / и не съм доволна от него .  Crossing Arms

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз в момента ползвам Gliss Kur за цялостно възстановяване 19, но много бързо ми се омазнява от него косата.
И аз не съм очарована.

# 43
  • Мнения: 3 456
Нищо особено не е. Не мога да кажа, че нещо кой-знае колко кофти се чувствала с него косата ми, но и нищо особено.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 289
Определено съм доволна от Глис Кюр,особено розовия. Peace

# 45
  • София
  • Мнения: 4 778
Mного съм доволна от всичко на Глис Кюр аз  Grinning  Особено шампоана и балсама за кафява коса и шампоана от азиатската серия. Балсамчето спрей също ми харесва, но наистина всичко зависи много и от косата на всеки, и от водата. На мен например най-лошия ми спомен от шампоан е един на Лореал профешънъл, чак ме сърбеше кожата от него  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 502
Доволна съм и от балсамите и от шампоаните .В момента ползвам за суха и изтощена коса.Фенка съм на балсама ,който се пръска без отмиване.

# 47
  • Мнения: 2 381
Ползвала съм розов и жълт и съм доволна.

# 48
  • Мнения: 1 318
И аз съм забелязала, че има значение твърдостта на водата при употребата на някои марки шампоан. Но серията 19 нещо си не е чак толкова лоша, на моя приятелка наистина й възвърна блясъка (освен ако не крие, че е използвала нещо друго) Outta Joint

# 49
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Определено съм доволна от Глис Кюр,особено розовия. Peace

Много съм доволна, мога да кажа даже, че ми е любим. Сега ме запалихте ще пробвам и розовия на Елсев.

# 50
  • Мнения: 5 647
В момента съм с тази марка шампоан- за боядисана коса и съм доволна. Мирише много хубаво.

# 51
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?
Супер   Peace .Но зависи от косата.

# 52
  • Мнения: 1 288
не съм доволна нито от шампоаните, нито от балсамите им.  Naughty

# 53
  • Мнения: 745
В момента ползвам Азиатската серия и съм много доволна а и  мирише много хубаво. Peace

# 54
  • Мнения: 361
не съм доволна нито от шампоаните, нито от балсамите им.  Naughty
  Confused не ми понасят

# 55
  • Мнения: 6 958
Това е любимата ми марка  Hug

Имайте в предвид, че шампоана е строго индивидуален - на едни може да понася, а на други не... Също така сменяйте любимия си шампоан поне за седмица веднъж на 2 месеца   Thinking

# 56
az sam mnogo dovolna ot gliss  za dalga i sklonna kam caftq6ti krai6ta kosa-s maslata-moje naistina da se omaznqva po 4esto kosata,no naistina pomaga na kosama da se vazstanovi,za6toto az postoqnno izpravqm kosata si i produktite ot tazi seriq naistina mnogo mi pomognaha-sega tq e po-gasta i po zdrava ot predi-prepory4vam q na vsi4ki

# 57
От шампоаните на Лореал получавам пърхот. Cry

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 731
В момента ползвам Азиатската серия и съм много доволна а и  мирише много хубаво. Peace

и аз съм доволна Peace

# 59
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ползвам само Глис ( редувам златния с бежов) - косата ми беше ужасна - много гъста и къдрава, но суха и почти винаги цъфтяща - откакто ползвам шампоана нямам никакви проблеми  Peace

# 60
  • Мнения: 2 035
Да, ползвала съм го не е нещо върховно, но пак бива за моята коса  Peace
Сега ползвам "Подхранващи масла с/у цъфтящи връхчета"  - и той става Peace

# 61
  • Видин
  • Мнения: 168
Не съм доволна .Получих пърхут от него

# 62
  • Мнения: 6 958
ползвали ли сте шампоана Asia Beauty на Gliss Kur?и доволни ли сте?

Доволна съм да, каквото и да взема на тази фирма съм била винаги доволна  Peace

# 63
  • Мнения: 5 299
Не съм доволна .Получих пърхут от него
И при мен се получи този ефект.. Tired

# 64
  • Мнения: 17 546
Доволна съм да, каквото и да взема на тази фирма съм била винаги доволна  Peace
Peace Също!

# 65
  • Мнения: 178
Не съм доволна .Получих пърхут от него
И при мен се получи този ефект.. Tired

Същата история.  Sick

# 66
  • Мнения: 4 496
Не съм доволна.Косата ми става като метла след миенето.

# 67
  • Мнения: 1 733
Аз съм много доволна.

# 68
  • Мнения: 2 414
Аз имах една розова серия и не беше нищо особено,честно казано. Outta Joint
вчера гледах някаква нова серия-май против цъфтежите.....страхотно мирише Heart Eyesи се чудя дали да не се изкуша и да не си я взема. newsm78

# 69
  • Мнения: 375
Шампоани на Gliss Kur не съм ползвала, но имам впечатления от спрея за блясък Asia Beauty, много е добър.  Peace Също така имат и едни спрейове пака са за блясък, но са подобни на балсам без отмиване - те също са супер, придават много блясък на косата Wink

# 70
  • Мнения: 674
Не съм доволна .Получих пърхут от него
И при мен се получи този ефект.. Tired

Същата история.  Sick

охо,много сме били ! и аз съм с пърхут от него !

# 71
  • Мнения: 5 476
Доволна съм .Peace

# 72
# 73
  • Мнения: 2 566
Доволна съм от спрея без отмиване за блясък

# 74
  • София
  • Мнения: 2 381
Сега съм на Елсев с цитрус и искам да си го сменя, та чета темичките тук. Тъкмо се чудех дали пак да не пробвам с Глис Кюр, обаче щом има толкова противоречиви мнения - не. И пърхот - само той ми липсва.  Naughty Преди години си бях купила някакъв техен шампоан, от който една приятелка беше супер доволна, обаче аз не останах очарована.

# 75
  • Мнения: 6 041
Ползвала съм шампоан и балсам и съм много доволна от тази марка тоалетна козметика.

# 76
  • Мнения: 455
На мен не ми понасят тези шампоани на Gliss Kur.Най-доволна съм от Пантен! newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 122
"Подхранващи масла с/у цъфтящи връхчета"-от този нещо и при мен ефекта е като метла, е само , че мека, ама нещо блясък туй-онуй...няма такива екстри...но пък страшно ми харесва как мирише, нещо като за ароматерапия си го ползвам отвреме навреме Laughing, но май си го душкам повече, отколкото си мия косата с него(това шампоанът). А балсамът е доста странен мирише ми точно на едно лекарство от детството за мазане. Сега се сетих как приятелка ми обясняваше как шампоана й напомня за лекарство, ама аз не мога да се съглася , по мойте критерии, ако си мисли наистина , че е така са й прибавяли благовонни масла към лекарствата Laughing. Изобщо много страдая , че тоя шампоан не ми пасва на косата с такова желание си го закупих!

# 78
  • Мнения: 1 318
Преди време си бях взела шампоан за нацъфтяла коса... ами ефект нямаше ама грам. После се престраших и взех пак някакъв на Gliss Kur... не беше толкова зле, но нищо особено. На всяка коса е различно - майка ми например е доволна.

# 79
  • Мнения: 6 041
ЗАВИСИ ОТ КОСАТА
Не при всички коси ефектът от шампоана е еднакъв, просто трябва да намериш точният шампоан и да не го сменяш много често, да не кажа никога...а иначе аз съм най- доволна от шампоаните на Nivea и Gliss Kur, не ползвам никакви спреьове и лакове, нито пък нещо друго свързано с косата... всичко това е ненужно при мен, няма смисъл да си моря косата като не се нуждае от такива екстри...въпрос на избор!

# 80
  • Мнения: 114
Да започна с това ,че косата ми е мазна в корените и със сухи крайща.Много съм  доволна от всички шампоани на Gliss Kur,правят ми косата обемна и не ми се омазнява много бързо.

# 81
  • Мнения: 893
Купих си Азиатската серия, въпреки негативните отзиви тук...Харесва ми...
За мен шампоаните на Глис измиват разкошно  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 5 752
Да започна с това ,че косата ми е мазна в корените и със сухи крайща.Много съм  доволна от всички шампоани на Gliss Kur,правят ми косата обемна и не ми се омазнява много бързо.


Имам същата коса,но шампоана след 5-6 измиване ми пречини невероятен сърбеж.

# 83
  • Мнения: 4 496
Наскоро писах тук,че косата ми става суха като метла.Пробвах след измиване-последното изплакване да е с минерална вода,защото във Варна водата е твърда.Косата ми стана много по-мека.Говоря за 3-4 чаши мин.вода. GrinningТака че,вече съм доволна от тези шампоани. Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 1 176
Предпочитам маските за коса пред шампоаните им, но като цяло, по-скоро  съм за  и аз.  Grinning

# 85
  • Мнения: 5 362
От никой продукт на Шварцкопф не съм доволна Naughty

# 86
  • Мнения: 1 986
От никой продукт на Шварцкопф не съм доволна Naughty


Аз също Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 1 798
На Глисс спрейовете ми допадат много-моята е изрусена-става лъскава и изключително мека. За някои познати  е чак хвърчаща от мекота Wink,но  това зависи от типа коса.

# 88
  • Мнения: 2 047
На мен ми направи впечатление, че шампоана за боядисвана коса беше един в началото на годината, а сега ми действа по съвсем друг начин. Така че вече не го ползвам.
Също имам спрей за разресване, от него нищо конкретно не очаквам, върши си работата.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз съм ползвала розовия и шампоана за кестенява коса на Gliss Kur и съм много доволна. Даже мисля, да си купя пак някой от двата.

# 90
  • Мнения: 27
на мен лично ми се появи пърхот от него но не  знам .. може да е индивидуално  Wink

# 91
  • Мнения: 167
Да доволна съм от тях Peace Имам шампоан , маска , и балсам без отмиване ... за моята изтощена коса е добър . И розовия елсев е готин с маската и после не се нуждая от маска без измиване  Blush

# 92
Аз в момента ползвам Gliss Kur за цялостно възстановяване 19, но много бързо ми се омазнява от него косата.
И аз не съм очарована.

Аз също имам подобни наблюдения за Gliss Kur за цялостно възстановяване 19. прочетох доста позитивни мнения за него и закупих шампоана и балсама и... останах много, ама много разочарована. наистина не бях попадала на подобен комплект- за 10 лв да оставя косата ти мазна, да мирише почти отблъскващо и да прави от чупливата ми коса топка  рошава "кошница", която с доста усилия, обратно на очакваното се разресва трудно. Мога да споделя, че далеч по-евтината Шаума мирише по-приятно и поне измива косата (от този шампоан косата наистина се омазнява веднага)! Предполагам, че всичко е въпрос на структура на косъма-моята коса е гъста, 4уплива, дори къдрава, разресва се трудно, омязнява се на 3-4 ден... така, че ако и вие имате такива характеристика на косъма си-не ви препоръчвам Gliss Kur за цялостно възстановяване 19!

# 93
Изобщо не съм доволна. На Лореал са по-добри.

# 94
  • Мнения: 4 195
Много съм доволна от Gliss Kur цялостно възстановяване 19. Peace

# 95
  • Мнения: 1 906
Доволна съм да, каквото и да взема на тази фирма съм била винаги доволна  Peace
И аз съм доволна  Flutter .

# 96
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз съм много доволна от този - обогатен с масла за цъвтяща коса.
http://www.bdsklep.pl/popup_image.php?pID=11131&image=0& … 20062016bfed9533c

Общи условия

Активация на акаунт