шампоани на Gliss Kur

  • 20 498
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 060
Ползвала съм шампоан и балсам и съм много доволна от тази марка тоалетна козметика.

# 76
  • Мнения: 455
На мен не ми понасят тези шампоани на Gliss Kur.Най-доволна съм от Пантен! newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 122
"Подхранващи масла с/у цъфтящи връхчета"-от този нещо и при мен ефекта е като метла, е само , че мека, ама нещо блясък туй-онуй...няма такива екстри...но пък страшно ми харесва как мирише, нещо като за ароматерапия си го ползвам отвреме навреме Laughing, но май си го душкам повече, отколкото си мия косата с него(това шампоанът). А балсамът е доста странен мирише ми точно на едно лекарство от детството за мазане. Сега се сетих как приятелка ми обясняваше как шампоана й напомня за лекарство, ама аз не мога да се съглася , по мойте критерии, ако си мисли наистина , че е така са й прибавяли благовонни масла към лекарствата Laughing. Изобщо много страдая , че тоя шампоан не ми пасва на косата с такова желание си го закупих!

# 78
  • Мнения: 1 318
Преди време си бях взела шампоан за нацъфтяла коса... ами ефект нямаше ама грам. После се престраших и взех пак някакъв на Gliss Kur... не беше толкова зле, но нищо особено. На всяка коса е различно - майка ми например е доволна.

# 79
  • Мнения: 6 060
ЗАВИСИ ОТ КОСАТА
Не при всички коси ефектът от шампоана е еднакъв, просто трябва да намериш точният шампоан и да не го сменяш много често, да не кажа никога...а иначе аз съм най- доволна от шампоаните на Nivea и Gliss Kur, не ползвам никакви спреьове и лакове, нито пък нещо друго свързано с косата... всичко това е ненужно при мен, няма смисъл да си моря косата като не се нуждае от такива екстри...въпрос на избор!

# 80
  • Мнения: 114
Да започна с това ,че косата ми е мазна в корените и със сухи крайща.Много съм  доволна от всички шампоани на Gliss Kur,правят ми косата обемна и не ми се омазнява много бързо.

# 81
  • Мнения: 893
Купих си Азиатската серия, въпреки негативните отзиви тук...Харесва ми...
За мен шампоаните на Глис измиват разкошно  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 5 775
Да започна с това ,че косата ми е мазна в корените и със сухи крайща.Много съм  доволна от всички шампоани на Gliss Kur,правят ми косата обемна и не ми се омазнява много бързо.


Имам същата коса,но шампоана след 5-6 измиване ми пречини невероятен сърбеж.

# 83
  • Мнения: 4 496
Наскоро писах тук,че косата ми става суха като метла.Пробвах след измиване-последното изплакване да е с минерална вода,защото във Варна водата е твърда.Косата ми стана много по-мека.Говоря за 3-4 чаши мин.вода. GrinningТака че,вече съм доволна от тези шампоани. Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 1 176
Предпочитам маските за коса пред шампоаните им, но като цяло, по-скоро  съм за  и аз.  Grinning

# 85
  • Мнения: 5 362
От никой продукт на Шварцкопф не съм доволна Naughty

# 86
  • Мнения: 1 986
От никой продукт на Шварцкопф не съм доволна Naughty


Аз също Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 1 798
На Глисс спрейовете ми допадат много-моята е изрусена-става лъскава и изключително мека. За някои познати  е чак хвърчаща от мекота Wink,но  това зависи от типа коса.

# 88
  • Мнения: 2 047
На мен ми направи впечатление, че шампоана за боядисвана коса беше един в началото на годината, а сега ми действа по съвсем друг начин. Така че вече не го ползвам.
Също имам спрей за разресване, от него нищо конкретно не очаквам, върши си работата.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз съм ползвала розовия и шампоана за кестенява коса на Gliss Kur и съм много доволна. Даже мисля, да си купя пак някой от двата.

Общи условия

Активация на акаунт