Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 86

  • 60 981
  • 745
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 689
Първа 😄
Ползвах шампоана от серията Plex. Нищо особено. Може би, защото не съчетах с други продукти от серията, но нямаше в нашия ДМ.

# 2
  • Мнения: 2 404
Благодаря за новата тема!
Това е моят пазар днес от ДМ и Лили:

# 3
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Аз си взех друг шампоан, от друга дрогерия, вероятно имитация на Кевин Мърфи, като гледам бутилката.

# 4
  • София
  • Мнения: 718
Бихте ли ми препоръчали нещо за назолабиалните гънки?

# 5
  • Мнения: 2 144
И аз ще се запиша в темата, защото има много полезна информация тук, благодаря!
Много съм доволна от една слънцезащита на Vichy, която е в картонена еко тубичка. Не люти на очите, не остава бяло по лицето и има лек завършек един такъв, все едно е минато лицето с лека четка с хайлайтър. Мирише леко и сравнително приятно. 50+ е и стои добре под фон дьо тен. Сега ще потърся линк. Получих я подарък с поръчката на друга козметика, но мисля че я видях в интернет магазина, от който поръчах.
Ето това е https://www.vichy.bg/%D0%A1%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B7% … OLEIL/p42961.aspx

# 6
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема! Джанис, би ли споделила отзив за самобръсначките на Балеа?

# 7
  • Мнения: 2 404
Ще споделя за самобръсначките, когато ги пробвам. Някаква лимитирана серия са, 8 броя за под 5 лева.

# 8
  • Мнения: 10 604
Бихте ли ми препоръчали нещо за назолабиалните гънки?
Упражнения за лице - изпълваш едната буза с въздух и задържаш поне 7-8 секунди, после другата, после двете заедно. Поне 5-7 пъти, най-добре - 10. При мен има ефект.
А по темата - със суха и чувствителна кожа съм, каква ли не козметика съм ползвала. Взех Балеа с 5% уреа и 15 фактор. Много съм доволна вече две седмици и днес си купих нощния крем от серията и околоочния.

# 9
  • Мнения: 12 726
Този околоочен на Балеа поне мен не успя да ме впечатли никак, хем моята кожа не е суха. За суха може и да дойде недостатъчен според мен.
Не че е лош крем, но ми беше някакъв такъв, колкото да се каже че нещо съм намазала.

# 10
  • Мнения: 1 789
Аз си взех друг шампоан, от друга дрогерия, вероятно имитация на Кевин Мърфи, като гледам бутилката.
Имам и шампоана, и балсама от тази серия, супер доволна съм🥰Укротяват и приглаждат много добре косъма.

# 11
  • Мнения: 46 511
Този околоочен на Балеа поне мен не успя да ме впечатли никак, хем моята кожа не е суха. За суха може и да дойде недостатъчен според мен.
Не че е лош крем, но ми беше някакъв такъв, колкото да се каже че нещо съм намазала.
Със същите впечатления съм от последната опаковка, която взех.
Преди, когато беше с малко по-различна, сякаш и вътре беше съвсем различен! Измазах поне 6 бр. от старата и зоната около очите ми беше супер - изглеждаше хидратирана, свежа и толкова сочна, че малките линии се заглаждаха. С новата нищо.

# 12
  • Мнения: 482
Има ли нещо на Балеа (или друг продукт от дрогериите), което да е подходящо като лосион за тяло за много суха кожа? Става въпрос за възрастен човек (свеки), на който е изписан лосион за много суха кожа на Ла Рош. Ама като казвам суха, много суха - лющи се и много сърби. Естествено Ла Рош е добър, но ценово не е оптимално за постоянна употреба от обикновени хора, пенсионери. Дали няма нещо от тези дрогерийните марки, което би свършило работа?

И втори въпрос - имаше една марка no planet B, или нещо такова в dm. Много ми хареса един техен душ гел с йогурт и боровинка, но на касата като го купувах продавачката го изтърва. Уж нищо му нямаше, но след това голяма мъка беше с капачката му…нито да го затвориш, нито да го отвориш. Някой има ли от тези душ гелове да каже по принцип ли са им така капачките или бройката ми е била кофти заради удара? Много ми хареса аромата, а беше и добре за кожата ми (не изсушаваше). Ама ако е с такава капачка по принцип, ще търся нещо друго…

# 13
  • Мнения: 5 994
krikri07 пробвайте от Med серията лосиона с 15% уреа:
Скрит текст:
След намазване на лосиона може отгоре да се маже и с вазелин, за да може да се "запечата" хидратацията в кожата.


И моите впечатления от последната опаковка околоочен на Balea с уреа, която измазах насила са отрицателни. Много трудно попиваше при мен, а и доста често се ронеше. Имах чувството, че изобщо не проникваше в кожата. Жалко, че развалиха един добър продукт.

Последна редакция: вт, 16 май 2023, 02:22 от Questar

# 14
  • Мнения: 657
Krikri, аз дълго време ползвах естествени масла - кокос, какао, карите и много ми помагаха. Моята кожа е много суха през студените месеци. Но си е малко пипкава работа.
Сега си взех за проба ето това:
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/garnier-vazstanovyavashto-maslo- … 600542470537.html
Хареса ми.
Балеа с урея е също много хубав, но за мен е слаб, трябва често мазане и така става неикономичен. Пробвайте.

Общи условия

Активация на акаунт