Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 86

  • 60 989
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 741
А някакви впечатления относно този флуид против подпухналост?
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/revox-b77-hidratirasht-fluid-za- … 060565103429.html
На мен ми трябва крем ,който премахва подпухналост.
С тъмни кръгове проблем нямам.
За да ми се появят някакви заченки на тъмни кръгове ,трябва да не съм спала изобщо и то системно.
При мен нямаше ефект, иначе е с приятна консистенция и хидратира добре.

# 46
  • София
  • Мнения: 28 565
Против подпухване по-скоро би помогнало това - https://dm-drogeriemarkt.bg/balea-men-mazhki-okoloochen-rol-on-e … pdsteilen.laufend Особено ако се държи в хладилник.

# 47
  • Мнения: 872
Благодаря за мненията! 💐

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Аз съм много доволна от тези пачове за очи, бяха препоръчани тук - в темата. Помагат и срещу подпухналост.

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Някакви впечатления от маслото от Моринга?
Не се сещам на коя фирма беше но все се каня да го пробвам
На мен много ми беше харесало, даже вместо крем го ползвах. А масла по принцип не харесвам - все ми миришат лошо, мазни, тежки и т.н. От морингата поне 2 шишенца изхабих. Това взимах аз

# 50
  • Мнения: 872
Аз съм много доволна от тези пачове за очи, бяха препоръчани тук - в темата. Помагат и срещу подпухналост.
Точно тези ги изхвърлих почти пълна кутия на боклука.
Много ми дразнеха и щипеха и при мен не правеха нищо.
По-доволна съм от пачовете за очи на Гарние.
Ето тези.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/garnier-skin-naturals-maska-prot … 600542154840.html
Мисля да пробвам и другите им видове.
А мога да си направя с памучни тампони пачове със зелен чай и да ги държа в хладилник.

# 51
  • Мнения: 2 053
Здравейте! Може ли да ми препоръчате хубаво кафяво червило от дрогерията? По-тъмен нюанс, но не прекалено. Предпочитам да не е мат. Нещо такова:

Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 2 155
Eто от това червило https://www.dm-drogeriemarkt.bg/maybelline-new-york-techno-cherv … ky-p30153219.html
Този цвят
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 1 789
Фрау, сподели впечатления когато ползваш шампоан, моля.
Някой ползва ли вече това масло за тяло:

Crystal noir, сух или мазен е скала? Боядисваш ли косата си?
Питам, защото и аз загледах този шампоан и се чудя дали да го купя.
Извинявай за закъснелия отговор, сега виждам Simple Smile С нормален скалп съм, дълга до кръста коса, сухи дължини, непокорен, твърд косъм, много склонна към бухване и фриз коса, след сушене съм като захарен памук в главатa. В момента си оставям  естествения цвят да расте, но половината ми коса е боядисана. Ползвам и шампоана, и балсама от серията Smooth вече 2 месеца, много доволна съм, хем ми приглаждат косата, хем не я утежняват, с тази дълга коса обемът е мираж и обикновено заглаждащите серии заглаждат, но и ми слепват косата за скалпа, тук не е така. Бях подозрителна към балсама, защото консистенцията му ми се видя доста редичка на пръв поглед, обаче успява да ми приглади и хидратира косата, ароматът намирам за вълшебен, всеки път се чудя на какво ми мирише, на нещо от детството ми и не мога да се сетя Simple Smile Доволна съм, определено бих купувала и занапред. Моя приятелка си взе Volume серията за обем, чакам да каже отзиви.
Маслото, за което питаш, също го имам отскоро Simple Smile На мен ми харесва, плътничко е, но попива и се абсорбира от кожата, ухае на плажно масло. Аз като цяло харесвам лосионите на Balea, единствено показаният някъде из последните страници автобронзант намирам за отвратителен, най-гадният, който съм ползвала, а съм пробвала немалко. Оранжев тен, мирис на пърлено, петна...За мен не е сполучлив продукт.

# 54
  • Мнения: 1 602
Crystal noir би ли споделила от кой автобронзант си най-доволна.
Аз веднъж пробвах този на Palmer’s и за сега е добре, но събирам мнения в случай че не се спогодим Simple Smile

# 55
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
И моето мнение за шампоана Monday smooth е същото като на Кристал. Приглажда и някак косата ми изглежда подредена, без да бухва и да стърчи. Само да вметна, че нямам балсама към него, използвах един Toni & Gay за обем, но резултатът е много добър. Скоро ще взема и балсам, тоест когато успея да ида до дрогерия.
Чела съм мнения, че аромата наподобява Daisy на Марк Джейкъбс, но съм нямала този парфюм и не мога да твърдя, че е така.

# 56
  • Мнения: 3 978
А от къде го взехте този шампоан smooth?

Това чудо продава ли се още?

# 57
  • Мнения: 482

Това чудо продава ли се още?

Миналия месец си взех точно такова.

# 58
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Like, Monday има в България в ДМ. Аз го купих от дрогерия Росман за 5.99 €, в България е около 13 лева мисля.

# 59
  • Мнения: 1 485
И аз търся автобронзант. Да е деликатен, да не стана на петна, че ще правя сватба 🤣

Общи условия

Активация на акаунт