Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 86

  • 61 156
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 638
Krikri, не го продават в DM, но виж
https://remedium.bg/glysolid-intenziven-glitserinov-krem-za-zagr … ha-h250-ml-3469/p.
Беше изписан на майка ми от лекар за здравословен проблем. Чак сега видях, че пише, че е за крака. Тя си мажеше ръцете, а аз - цялото тяло Simple Smile.

# 16
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Купувала съм на Фа с йогурт и боровинка лятото, аромата беше страхотен. От България, да поясня. Мисля цената му беше около 4 лева.

# 17
  • Мнения: 1 129
Ако не държите крема за суха кожа, която се бели и боли, задължително да е от ДМ или Лили, вижте в най-близката аптека за "Еудермол" серията  на българската марка "Талодерма". Много са добри, неароматизирани, не са скъпи и ще са по джоба на пенсионер.

# 18
  • При децата ми
  • Мнения: 6 082
Ако не държите крема за суха кожа, която се бели и боли, задължително да е от ДМ или Лили, вижте в най-близката аптека за "Еудермол" серията  на българската марка "Талодерма". Много са добри, неароматизирани, не са скъпи и ще са по джоба на пенсионер.

Подкрепям това мнение. Много е добър този лосион:

# 19
  • Мнения: 2 515
Лосиона на Микса cica repair е добър вариант. 400мл. за 10-11 лева, когато в намален.

# 20
  • Мнения: 1 693
+1 за Еудермол. Като цена - качество нямат аналог. 👌🏻

# 21
  • Мнения: 2 515
Видяхте ли новите Дав дезодоранти? Има и нови аромати, но са скъпи.

# 22
  • Мнения: 482
Много благодаря на всички за препоръките! Flowers Bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 22 842
Благодаря за новата тема! Flowers Cherry Blossom

Фрау, сподели впечатления когато ползваш шампоан, моля.
Някой ползва ли вече това масло за тяло:



Crystal noir, сух или мазен е скала? Боядисваш ли косата си?
Питам, защото и аз загледах този шампоан и се чудя дали да го купя.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 164
Имах спрея от серията с бляскави частици от миналото лято и на мен лично аромата ХИЧ не ми харесва..

# 25
  • Мнения: 1 010
И аз имам спрея от серията, взех го миналото лято. Оказа се несполучлива за мен покупка, дали не беше в тази тема - бях писала и отзив. Като общо, кремовете/лосионите им за тяло не са сполучливи - гъсти, не попиват, не се размазват, остават бяла пътека по кожата, не хидратират добре, аромата им държи 10 минути.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Бихте ли ми препоръчали и на мен нещо за назолабиалните гънки

# 27
  • Deutschland
  • Мнения: 5 444
Много сладък аромат на череши и ягоди, за съжаление много нетраен. Освежава приятно обаче и не ми пречи да подновявам. Пише, че имитира известен аромат, но не мога да определя кой.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 250
Пробвайте и с масаж.
Аз ползвам масло за лице  на Алверде и околоочен крем + гуа ша, ролер и назъбен валяк. Чувствам добре кажата си. Правя го след вечерната почистваща рутина най-вече за лицев контур, мимически бръчки на челото и пачи крак около очите. Има клипчета с техники в YT.

Последна редакция: вт, 16 май 2023, 21:30 от sunflower

# 29
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Здравейте. Можете ли да препоръчате някакъв продукт за изкуствен тен? Не съм използвала до сега, но съм много бяла в краката и започнах да се замислям.. Дали има такъв който не цапа дрехи, лесно се разнася и върши работа де Grinning

Общи условия

Активация на акаунт