Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 86

  • 61 157
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 620
Аз в момента тествам автобронзанта на Palmers. Не съм оранжева, нямам нацапани дрехи 😁 за постепенен тен е.
Малко само трябва да се усъвършенствам в нанасянето.

# 31
  • Мнения: 10 638
Пробвайте и с масаж.
Аз ползвам масло за лице  на Алверде и околоочен крем + гуа ша, ролер и назъбен валяк. Чувствам добре кажата си. Правя го след вечерната почистваща рутина най-вече за лицев контур, мимически бръчки на челото и пачи крак около очите. Има клипчета с техники в YT.
От колко време го правиш и кога видя ефект?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 250
Правя от поне година и половина, но ми е трудно да кажа кога забелязах подобрение. Масажът стимулира кръвообращението и  я чувствах по-свежа още от първите пъти.

# 33
  • Мнения: 1 693
Здравейте. Можете ли да препоръчате някакъв продукт за изкуствен тен? Не съм използвала до сега, но съм много бяла в краката и започнах да се замислям.. Дали има такъв който не цапа дрехи, лесно се разнася и върши работа де Grinning

Това за крачка върши чудна работа, не ставаше на петна при мен. Не ми е цапал дрехите.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И от мен голямо не за околоочният на Балеа с уреа, изобщо не ми хареса и не прави нищо.Благодаря за темата.

# 35
  • Мнения: 10 638
Aз също не съм очарована от околоочния и от нощния. Но дневният си остава мой фаворит.
Околоочният не е тотално зле според мен, но не е и уау. Дълги години бях много доволна от околоочния за зряла кожа, но или спря да ми действа, или развалиха състава му.

# 36
  • Мнения: 2 515
Имате ли впечатления от този крем? Много положителни отзиви чета за него.

# 37
  • Мнения: 4 760
Може ли да препоръчате шампион за мазна коса за ежедневна употреба?

# 38
  • Мнения: 273
За дамите с много суха кожа като мен /с хашимото съм/ - лосионът с уреа подправям с доза разтопено кокосово масло, разклащам добре и става супер за цялото тяло!

# 39
  • Мнения: 191
Аз ползвам околоочния с урея от миналата година, не е зле. Но кой околоочен все пак ви е фаворит?

# 40
  • Мнения: 2 332
На мен едно кремче на Sephora, но май това не е за тук.

# 41
  • Мнения: 760
Някакви впечатления от маслото от Моринга?
Не се сещам на коя фирма беше но все се каня да го пробвам

# 42
  • Мнения: 872
А някакви впечатления относно този флуид против подпухналост?
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/revox-b77-hidratirasht-fluid-za- … 060565103429.html
На мен ми трябва крем ,който премахва подпухналост.
С тъмни кръгове проблем нямам.
За да ми се появят някакви заченки на тъмни кръгове ,трябва да не съм спала изобщо и то системно.

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 4 058
Да споделя мнение за този флуид на Нивея.


Доста течен,подходящ за суха и нормална кожа.
Челото ми е по-мазно и там след намазване си лъщи.Странна консистенция,няма бели следи,не ми щипе на очите,миризмата е силна,на мен ми допада,сравнително бързо изчезва.
За температури около 30 и нагоре смятам,че ще лъщя.Сега ми е добре.

# 44
  • Мнения: 665
А някакви впечатления относно този флуид против подпухналост?
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/revox-b77-hidratirasht-fluid-za- … 060565103429.html
На мен ми трябва крем ,който премахва подпухналост.
С тъмни кръгове проблем нямам.
За да ми се появят някакви заченки на тъмни кръгове ,трябва да не съм спала изобщо и то системно.
Не върши никаква работа нито за подпухване, нито за тъмни кръгове. Леко хидратиращо кремче.
Две лъжици в хладилника и 5 минути време сутрин повече ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт