Какво правите, за да не боледуват децата и има ли ефект?

  • 3 716
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
 Какво ли не правим за да не боледува щерката(малкият за сега държи флонта) и пак е все болна. Какво ли не давах(все прехвалени неща) и ефект никакъв. Трета сливица махнахме и сега пак е на антибиотик Sad. До тръгването на градина това дете не боледуваше.
Много ги хвалят тези водорасли, но на мен не  ми се вярва и това да ни помогне.
 

# 16
  • Мнения: 131
За подсилване на имунната система на сина ми миналата година давах капки Есберитокс,а преди един месец му давах Имунобор - Кидс.

# 17
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
И ние сме давали Ексберитокс, включително и за лечение. Те са с антибиотик, но естествен - ехинацея.
А за лошите храни.. как да яде пържени картофии снакс, като не се яде това в къщи. Е купуваме зрънчо от дъжд на вятър за ракош като поиска...
Прави са момичетата за спокойното и правилно хранене. Кърмила съм почасовник. Но сега се храним при поискване - вече сме големи и никога не го насилвам да яде/ не че тогава, но спазвахме ритъма/ . Ако не иска на обед с нас - да играе, идва след 15 минути с желание. . Така яде каквото му харесва, а като има нашия пример и същия хладилник, няма как да не избере хубава храна Wink
За стреса също подкрепям. Бях по командировки, тати на смени - 3 АБ за зима.
Сега и двамата сме на раположени всяка вечер и всеки уикенд - друго е детето и издравето му.

# 18
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Firebird, как успяваш да ги накараш да ядат само полезни храни?

И аз това питам - все по трудно е да си само на храна добра за здравето на организма ... особено тук в САЩ ......

Донякъде като в къщи не пазарувам "глупости"
Донякъде като използвам някои моменти на суетност - все пак е момиченце - "от това се дебелее" - примерно.
Гледам да обяснявам, примерно: "Нали знаеш, ако изстискаме сок от ябълка, той изглежда малко мътен, после покафенява... а този "сок" така ли изглежда? Не? Защото вътре няма ябълка...  Ти искаш ли да пиеш вода с боя, или искаш истински сок?"
Знам ли, може би е и до детето, примерно отивайки при баба си, отказала да яде бял хляб, накрая майка ми се принудила да й купи пълнозърнест... Още като беше на 5-6 год. си казваше "Не е полезно"
В училище децата масово се тъпчат с неподходящи храни, но повечето деца наистина са пълнички и това се явява в подкрепа на думите ми за дебелеенето... Обсъждаме храната - носи си закуска от къщи - банан, ябълка или сама си прави сандвич.
Не че всичко е идеално полезно, ама излиза, че дори и само грубото ограничаване на боклуците в храната върши работа. Примерно не че не яде шоколад... ама да си е шоколад, а не сладкиши с оцветители, подсладители и прочее химия.
Малкият е още малък и при него действа инстинкта все още, а и вкуса като не е приучен към силни усещания, си харесва простите неща. Но ми прави впечатление, че солети не яде, най-редовно някоя мама по градинките му предлага, аз не му преча, но той ги разглежда, нещо не одобрява и не ги яде.

# 19
  • Мнения: 5 500
И аз давам водорасли и Коластра.

# 20
  • Мнения: 8 462
Зелена енергия,есенциални мастни киселини и Имунобейби.

# 21
  • Мнения: 108
Наблягам на цитруси-лимони,портокали 5 дена подред+зелена енергия. Избягвам чужди хора в къщи.

# 22
 След като тръгна на градина не минаваше и  месец без да се разболее детето ми . След като ми препоръчаха детските витамини на "Вижън" мога да кажа, че вече година и половина  не съм имала сериозни проблеми, е  все пак без някоя лека настинка не може.

# 23
  • Мнения: 354
Разходки всеки ден, спане на отворен прозорец, игра гол преди баня, плодове всеки ден.  Температура около 18-20 градуса зимата в стаята, не повече от 3 ката дрехи - потник, блузка и елече или потник, блуза яке.
Като попорасна - respivax есента, инфлувак.  След 3тата годинка - по лъжичка мед на ден. По лъчичка пшеничен зародиш в киселото мляко.
До яслата не сме боледували. Сега в градината изкара зимата без АБ и температура. Дай Боже все така!  bouquet
 
  Правя същото  без инфлувак - а. Спим на отворен прозорец с изключение на най - студените зимни дни. Лятото слънчеви бани и ходене боса.

# 24
  • Мнения: 280
По лъчичка пшеничен зародиш в киселото мляко.
До яслата не сме боледували. Сега в градината изкара зимата без АБ и температура. Дай Боже все така!  bouquet
 
  Правя същото  без инфлувак - а. Спим на отворен прозорец с изключение на най - студените зимни дни. Лятото слънчеви бани и ходене боса.
Как се прави пшеничния зародиш?

# 25
  • Мнения: 5 500
Как се прави пшеничния зародиш?
Не се прави, купува се от здравословните магазини или по-големите супермаркети.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 098
Какво ли не правим за да не боледува щерката(малкият за сега държи флонта) и пак е все болна. Какво ли не давах(все прехвалени неща) и ефект никакъв. Трета сливица махнахме и сега пак е на антибиотик Sad. До тръгването на градина това дете не боледуваше.
Много ги хвалят тези водорасли, но на мен не  ми се вярва и това да ни помогне.
 

Ами никога няма да разбереш, ако не опиташ.  newsm78 И мислиш ли, че спазвайки една схема, непроработила досега би дала различен от показания резултат?

Имаш право на избор. Да опиташ или да продължишщ по стария начин и да се оплакваш.

 #Crazy Честно казано, аз бих направила първото.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 098
Забравих да отговора по темата.

Докато спряха с боледуванията редовно Зелена енергия по едно на ден. След това се появи Коластрата и от време на време включвах и нея. ЕМК един или два пъти годишно.

 Peace Сега, всичко стои на секцията и всеки (ние или децата) си вземат кой когато и каквото иска.  Кога взели, кога  не, важното е , че няма болести.

# 28
  • Мнения: 6 323
АкваСорс - Зелена енергия + Коластра.
Ефектът беше поразителен.
И аз съм (бях) от невярващите, но след като пробвахме какво ли не - закаляване, витамини, ваксини, имуностимулатори и какво ли още не, като нито едно не даде ефект и дъщеря ми всяка зима от октомври до май беше на антибиотици и изкара безброй бронхити, бронхопневмонии и започна да прави астматични пристъпи, реших, че съм длъжна да пробвам.
Ефект има и то огромен. Не се проявава моментално, разбира се, но през първата зима, след като започнах да давам коластра и зелена енергия, Ади се разболя веднъж или два пъти и то мина без антибиотик, което беше направо чудо.
Сега, вече 3 години по-късно, са номинирали децата ми в детската градина и училище за единствените деца без отсъствие по болест.

Има и моменти, в които започват да се разболяват, но тогава засилвам дозите и се стабилизират за ден-два максимум. (чукам на дърво) антибиотик не съм купувала от 3 години.

В момента дъщеря ми има друг здравословен проблем (в смисъл различен от стандартните хреми, кашлици и бронхити, от които преди е страдала, а именно - с дебелото черво) и смятам, че и това ще можем да преборим с помощта на тези продукти.

Мерси, Дино    bouquet

# 29
  • Мнения: 280
АкваСорс - Зелена енергия + Коластра

Как се дажат - профилактицчно в сезона на грип или редовно целогодишно?
Откъде ги копувате?

Общи условия

Активация на акаунт