Спирала за мигли- тема 16

  • 116 067
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 960
Аз избирам според вида на четката, след много опити с различни марки и спирали имам конкретна представа каква трябва да бъде четката и всъщност за сега са само 1-2 марките (моделите), които пасват идеално на моите мигли и ги правят такива каквито искам.

# 16
  • София
  • Мнения: 22 758
Спирала за мигли избирам от ревюта и споделено. Напоследък обаче купувам заради интересна четка. Simple Smile

Последна редакция: сб, 28 окт 2017, 18:58 от Amiamo

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
От ревюта, мнения и четката.
Благодаря за новата тема!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
Спирали избирам след отзиви най-вече от тук. Винаги обаче имам от Максимайзера на Диор, Ле Волюм на Шанел и Драмата на Ланком, не оставам без тях. Grinning

# 19
  • SF
  • Мнения: 21 226
Спирали избирам според тяхната популярност, отзиви, четката, ефект удължаване и марката. Може и да е евтина, може и по-скъпа. Ако скъпата е намалена, също е повод да я купя. Имам си и любима, която бих купувала непрекъснато. Тя е проверена и я купувам според личното си ревю. Simple Smile

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Обикновено купувам спирали след проба.Първо обяснявам какво търся, а после консултанката на бранда  ме гримира.Преценям дали ли ми харесва ефекта и решавам
Така няма разочарования.
Имам си и брандове( Армани, Елена Рунбинщайн, Ив Сен Лоран) , при които има синхрон между моите мигли и голяма част от спиралите им.Пълно несъответствие :Шанел, Диор, Есте Лаудер, Ланком, Бенефит...При тях вече  дори нямам желание да пробвам.
С другите имам колебания.
От основите за спирали най много ми допадаше една н LR, но отдавна е реформулирана.
Най неефективната, която съм ползвала е на Ревиталаш.





 

# 21
  • София
  • Мнения: 38 521
Понякога чета и избирам, понякога просто отивам в магазина и купувам.
Напоследък съм се побъркала на тема удължаваща спирала.
Пробвах всички мои, на едно око, вижда се че удължават, ама аз искам още и още.
Поръчала съм тази и се надявам да има ефект.
https://eleven.se/files/l/loreal-paris-double-extension-mascara- … tubes_500x500.jpg

Последна редакция: сб, 28 окт 2017, 23:16 от Free Agent

# 22
  • Мнения: 31 201
Избирам да пробвам обикновено най- новата от високия клас. Предпочитам минита и проби на спирали, а голяма имам винаги Le Volume Chanel.

# 23
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
...Винаги обаче имам от Максимайзера на Диор...
Може ли картинка да го видя?!? Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 151
Избирам спирала по мои лични впечатления и по ревюта също. Имам въпрос за Ле волюм. Използвам я вече доста време, харесва ми много, но махането и е кошмар. И при вас ли е така?

# 25
  • Мнения: X
Гледам четката, после- марката. Ревюта относно спирали доста са ме подхлъзвали, например Ле Волюм на Шанел за мен беше огромно разочарование, Ланкомските също не са "моите".
Напоследък ползвам So Curl Mascara на Sisley, също и Бенефитските, базата включая. Много добре се разбирам и със спиралите на ХР.

# 26
  • Мнения: 433
Излишното нещо вкъщи са спиралите. Това е като "любовна афера"! Влизам в магазина и купувам спиралата, която не съм ползвала.
Любимата ми е Le Volume! Разочарование от Artdeco. Останалите с подходяща техника и добро комбиниране на спирали се получава. Благодаря за новата тема! HeartbeatHeartbeatHeartbeat

# 27
  • Мнения: 2 122
Избирам си спирала по няколко критерия - да не се размазва по долния клепач, да дава обем на миглите и напоследък установих, че най-добре се гримирам с широка четка. Колкото по-голяма е четката, толкова по-добре разнасям туша.
Имала съм и бюджетни, и скъпи спирали, но това са изискванията ми към тях.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 500
...Винаги обаче имам от Максимайзера на Диор...
Може ли картинка да го видя?!? Wink

Това е -


# 29
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
...Винаги обаче имам от Максимайзера на Диор...
Може ли картинка да го видя?!? Wink
Това е -
Скрит текст:
[/spoiler]

Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт