Спирала за мигли- тема 16

  • 116 066
  • 758
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 381
Дали някоя от по-разпространените марки предлага “власинки” за мигли? Виждам, че в OLX често рекламират подобен продукт - “мигли в бутилка”, но се чудех дали няма подобно нещо и по козметичните магазини?

# 481
  • Мнения: 10 264
А дали няма да падат вътре в окото и да дразнят? Аз такива спирали с видими власинки съм имала (марка не мога да цитирам) и тия власинки все са ми из очите. Може пък отва за което питаш да е на друг принцип.

Аз си закупи спирала на Есенс оранжева и доста ми хареса. Някой ползвал ли е другите цветове? Малко суха ми идва, но горе долу бива и е супер евтина (4.99$ при нас). Сега се изкуших да пробвам и другите - със зелени завъртулки, с лилави, едни шарени има.

# 482
  • Мнения: 1 990
На мен зелената ми е любимата спирала изобщо.

# 483
  • Мнения: 28 504
А дали няма да падат вътре в окото и да дразнят? Аз такива спирали с видими власинки съм имала (марка не мога да цитирам) и тия власинки все са ми из очите. Може пък отва за което питаш да е на друг принцип.

Аз си закупи спирала на Есенс оранжева и доста ми хареса. Някой ползвал ли е другите цветове? Малко суха ми идва, но горе долу бива и е супер евтина (4.99$ при нас). Сега се изкуших да пробвам и другите - със зелени завъртулки, с лилави, едни шарени има.
Оранжевата принцес ли??? На мен много ми хареса....последната седмица ползвам само нея и дори захвърлих Герлена....при нас беше 6 лв и нещо, през два месеца мога нова да купувам! bowuu Simple Smile bowuu

# 484
  • Мнения: 10 264
Ами тя е черна с едни такива оранжеви драскулки Simple Smile Единствено, че ми засипва лицето с прашинки, но си харесвам миглите и махам натрошеното с една четка.

# 485
  • Мнения: 5 381
Преди няколко години ми бяха подарили от Германия такава спирала с власинки. Беше с две части и стоеше невероятно добре. Затова се чудех дали и из нашите дрогерии няма подобен продукт

# 486
  • Мнения: 6 185
Оплаквам се от тази спирала  https://www.enzo.bg/max-factor/false-lash-effect-spirala-za-obem … deljane-na-migli/
Нито ми подрежда миглите ,не предава никакъв драматизъм .Отново клечки -повдигнати  ooooh! Единствено доста черни ги прави

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Момичета, може ли да покажете какви са тези власинкови спирали? За пръв път чувам за подобни, или пък не мога да се сетя.

# 488
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Момичета, може ли да покажете какви са тези власинкови спирали? За пръв път чувам за подобни, или пък не мога да се сетя.

Аз съм ползвала този комплект,подарък от приятелка

Ето тук съм писала за него:
http://tediata.blogspot.bg/2017/01/younique-3d-fiber-lash-mascara.html

# 489
  • Мнения: 5 381
Моята спирала беше на същия принцип. Ако не се лъжа на марката BELL. Сега си търся нещо подобно, но не ми се занимав с поръчки по интернет и чакане с месеци.

# 490
  • Мнения: 2 323
Власинкова имат и лореал, една синьо-бяла, доста отдавна е на пазара, даже май е на изчезване.
Бих ползвала и аз власинкова, но не с 2 страни като горната, а да си е 1 спирала, някой да има предложение?

# 491
  • Мнения: 1 349
Първият ми и последен досег с подобна спирала беше преди 5-6 години, а именно с Maybelline Illegal lenght. Миглите ми са дълги и гъсти и стават прилични с повечето спирали, но тази ги правеше ужасни. Confounded

Моя приятелка пък е много доволна от Х fiber на L'oreal, но е с 2 страни.

# 492
  • Мнения: 28 504
Ами тя е черна с едни такива оранжеви драскулки Simple Smile Единствено, че ми засипва лицето с прашинки, но си харесвам миглите и махам натрошеното с една четка.
Да същата е, да не е стара, моята никак не е суха и нищо натрошено не пада.....даже бих казала по кремообразна ми е от Герлена! newsm78
Щом зелената е хубава и нея ще пробвам, то за 6 лв...... Simple Smile
Като цяло не съм фен на марката, но ако спиралите биват! Flutter

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
ted., благодаря 🤗! Не им бях обръщала внимание на тези спирали.

# 494
  • Мнения: 433
Момичета, може ли да покажете какви са тези власинкови спирали? За пръв път чувам за подобни, или пък не мога да се сетя.
Бях загледала подобна спирала с власинки на NYX в Лили, но една мацка от форума ми отговори, че правела миглите доста драматични. Така и не я взех.

Общи условия

Активация на акаунт