Бебета, родени в чужбина - Нова тема!

  • 52 077
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 133
Може би статията е говорила за преносване с повече от две седмици, което по принцип в повечето държави не се позволява и раждането се предизвиква най-късно в 42 г.с. Доколкото съм запозната 2 седмици се смятат за напълно в рамките на нормалното, още повече, че може да е имало късна овулация и реалният ти термин да е различен от изчисления по последна менструация. Бъди спокойна и не се филмирай. Просто ти идва в повече напрежението. Напълно те разбирам - последните седмци са много тежки. Но скоро ще родиш и после бързо, бързо ще забравиш за тези неволи покрай недоспиването, кърменето и грижите по детето :*

# 226
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Тук една приятелка англичанка е преносима нейната девойка с 2 седмици, малката е много сладка умница, от рано започна да говори, да брои, да познава някои букви ( това преди да навърши 2) та не се притеснявай Даниш, всичко с твоето момиче ще е наред  Hug

# 227
  • Дания
  • Мнения: 313
Много, много ви благодаря, момичета!❤😚

# 228
  • Мнения: 2 050
Даниш всичко ще е наред, наистина +/-2 седмици е в рамките на нормалното, те тия бебета да не са роботи Simple Smile

Ии моят съвет е внимавай какво си пожелаваш Grinning Щото на мен ми потекоха водите в събота сутрин, а в нашата фирма дават 20 календарни дни на татковците, считано от деня на раждането. И си мислех ех да родя след полунощ, щото нали още един ден. Е родих в понеделник, максимално работни дни оползотворихме, ама.. в събота щеше да си е екстра Joy

Аз много се бях психясала, защото поради здравословни причини АГто искаше да няма преносване и обсъждахме варианти за предизвикване, пък в крайна сметка родих точно на термин. Ще си дойде бебенцето, когато е най-подходящият момент! Леко раждане ти пожелавам Kissing Heart

# 229
  • Дания
  • Мнения: 313
Балгодаря много, Фиффи😚

# 230
  • Мнения: 550
Подкрепям всичко написано досега за преносванено и особено щлкоментара на ол4о. Почивай си, възползвай се от времето и спокойствието без бебе!
Много неприятно, че са те настроили за ранно раждане, това е нещо индивидуално, което трудно се предвижда.

При нас мъжът ми се беше разбрал с началника си да вземе директно 2 седмици отпуска след раждане на детето. Така че бяхме тримата заедно първите две седмици и съм много щастлива за тжма решение. Запознахме се, свикнахме с новото предизвикателство, а едва след като мъжът ми тръгна на работа, дойдоха и нашите за две седмици. Но те имат възможност до пътуват, когато се наложи, а не трябва предварително дапвзимат отпуска. Иначе други гости в този период не мога да си представя, че ще са ми от помощ. За второто е рано да плануваме, но засега мисля, че ако майка идва, пак ще е след раждането. И тихо да се похваля, че в понеделник видях две черти, но потвърждение от лекар ще имам чак след две седмици.

# 231
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Айя тихичко честито  Hug всичко да е наред до края.

Ех как се радвам на бебевалежа Simple Smile

# 232
  • Мнения: 1 923
Честито Айа 🙂

# 233
  • Мнения: 2 050
Ех как се радвам на бебевалежа Simple Smile
Хихи подсигуряваме си престоя в темата Stuck Out Tongue Winking Eye

Айя скоро чакаме и лекарското становище Simple Smile

# 234
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Е аз с бебе не мога да го подсигуря, ама ще ме търпите щото пускам късметлийски теми  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 1 478
Ми то и аз тихичко да поддържам бебевалежа. Аз видях чертичките преди 2 седмици и другата сряда съм на първа среща с акушерка 😀

# 236
  • Мнения: 1 923
Ееее, много предколедни подаръци, радвам се от сърце за вас момичета:) Дано и при нас долети щъркела, макар че още нямаме зелена светлина за опити. Живи и здрави 🤗

# 237
  • Дания
  • Мнения: 313
Ох, че хубаво!❤ Айа и Ронката, тихичко и искрено честито и от мен. ❤

# 238
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ронка честито и на теб Simple Smile казах ви че правя късметлийски теми аз Simple Smile

Жалко че одъртях за второ Simple Smile, не че за първото бях млада Simple Smile

# 239
  • Мнения: 1 478
Благодаря момичета 😊

Общи условия

Активация на акаунт