Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 28

  • 123 259
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 179
Аз също съм със суха кожа зимата и за моя изнеада много добре ми стой този

# 346
  • Мнения: 1 746
Обичах, при мен не се отваря линка. Wink

 Г-жа Вейдър, Благодаря ! bouquet

# 347
  • Мнения: 2 487
Когато ми е суха кожата , нанасям тези перли с глоу ефект .
на Катрис.

# 348
  • Мнения: 906
Ако не държиш да е дрогериен продуктът опитай Туш екла на Ив Сен Лоран.Няма висока покривност,но кожата изглежда здрава и освежена.Не подчертава пори и бръчици,а в комбинация със същата база резултатът е уникален ⚘

# 349
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Прибави няколко капчици бюти олио или помпа-две озаряваща база/течен хайлайтер  към количеството, което ще използваш да се гримираш.

# 350
  • Мнения: 1 746
Shokoladche,Tamar, Благодаря! Новият Туш екла не съм пробвала.Имам коректора, но нещо не ми харесва.По принцип досега съм използвала ФДТ на ЕЛ,Герлен,ИСЛ.В момента имам на Шисейдо-разкошен е, но цвета му за сезона е неподходящ.Хелти микс го купих просто от любопитство.Толкова блогърки го хвалят.

# 351
  • Мнения: 906
И аз не харесвам писалката на Лоран,но ФДТ ми харесва много ⚘

# 352
  • Мнения: 2 805
Ако не държиш да е дрогериен продуктът опитай Туш екла на Ив Сен Лоран.Няма висока покривност,но кожата изглежда здрава и освежена.Не подчертава пори и бръчици,а в комбинация със същата база резултатът е уникален ⚘

Според мен има доста прилична покривност, и се набива в пори. И никакво озаряване не виждам с Туш Екла, просто не е с мат завършек. Не бих повторила покупката на този ФДТ. 
Но аз съм със смесена кожа, коята има дехидратирани участъци през зимата.
За суха може да е по-подходящ.

За мен покривността е лека, изравнява тона и озарява лицето, без да прикрива големи недостатъци.
Аз имам единствено пори на носа за прикриване, без петна или пъпки и с тази задача се справя отлично.

Благодаря  Peace Не е за мен. Аз търся средна покривност. За лятото може би би бил по-подходящ.

# 353
  • Мнения: 906
Аз споделям ефекта върху моята кожа.Осмелих се да го препоръчам ,защото повечето мнения се припокриват с моето.

# 354
  • Мнения: 9 187
Аз си купих и писалката и фдт на ИСЛ , ами какво да кажа не е моята седят си и  прашасват, наред с други неуспешни продукти , както и силно прехваления фдт CD , не се разбрахме с тях,кожата ми е суха с петна, пори нямам поне  Mr. Green
Но виж с Гарленските имаме сделка Joy щом повтарям

# 355
  • Мнения: 1 746
Напоследък забелязвям, че ФДТ ми след обяд направо е "изпит" от кожата и все едно не съм слагала.Имате ли идея на какво се дължи?Гледам да не прекалявам сутрин с количеството/1-2 помпи/.Не фиксирам с пудра, заради сухата кожа.

# 356
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 465
Напоследък забелязвям, че ФДТ ми след обяд направо е "изпит" от кожата и все едно не съм слагала.Имате ли идея на какво се дължи?Гледам да не прекалявам сутрин с количеството/1-2 помпи/.Не фиксирам с пудра, заради сухата кожа.
И аз съм така, но само в областта на брадичката

# 357
  • Мнения: 1 600
Щом е суха,значи кожата го изпива? Хидратирай повече или фиксирай с пудра в съответствие с кожата ти.Аз съм с мазна и в този ред на мисли да попитам някой ползвал ли е прозрачната прахообразна пудра на Виши? Страшно я препоръчват в ютюб влогърките?

# 358
  • Мнения: 1 203
Побутвам темата с въпрос Simple Smile
Някой пробвал ли е и има ли отзиви за новия ББ крем на Буржоа, говора за това:
https://www.google.bg/search?q=bourjois+bb+healthy+mix&rlz=1 … rc=OVbwnV5aNaOjMM:
Зареден е в Лили, но е нов продукт и няма инфо никъде.

# 359
  • Мнения: 1 334
Момичета, някоя от вас използвала ли е новият Dermablend на Vichy- 3D correction?
Аз си го купих, много ми хареса в началото като покривност, но след 2 часа стои по кожата на петна.
На вас случва ли се подобно нещо? No Mouth С друг ФДТ не ми се е случвало и търся причината.

Общи условия

Активация на акаунт