Детската градина - всичко, което ни вълнува - 20

  • 40 511
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 718
Когато е мокро и студено ски-панталон е най-подходящото решение. В градината се събува, отдолу детето е с клин.  Peace Моята госпожица така ходи през зимата, като под ски панталона е с чорапогащник и рокля (ходим пеша и за да не е смешна, навдигам роклята, тази година предвидливо якето е по-дълго, та не се вижда роклята). Тези дни обуваме клин върху чорапогащника,  понеже тя иска да е с рокля, а навън и`е студено само по чорапогащник. Роклите ни са памучни с дълъг ръкав, ватирани блузи обличахме миналата зима като беше -20 градуса. Не е зиморничава, но ръцете и краката и` са вечно ледени.  ooooh! В шкафчето има елек, та отвреме на време го облича.

# 271
  • shumen
  • Мнения: 18 040
Аминка,при нас първите две години бяха едни госпожи,а сега в 3 и 4 група са други.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 36 611
При нас вървят едни и същи госпожи от началото до края.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 25 242
При нас ги сменят на поразия. Едната се пенсионира, когато завършиха първа група, на мястото на другата вече се изредиха две.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 36 611
При нас също едната се пенсионира, но иначе би останала до края. Не й позволиха. Назначиха нова на нейно място. Но по принцип си хващат децата от първа група и ги изкарват до четвърта.

# 275
  • София
  • Мнения: 5 285
Оххх, при нас са обявили сборни групи от 20 дек. до 5 ян., щото имало някакъв спешен ремонт :/

# 276
  • shumen
  • Мнения: 18 040
Зелено човече,при нас почти всяка година е така.

# 277
  • Мнения: 15 033
И при нас ще са сборни, защото е ваканция и през ваканцията все са сборни. Ама какво да го правя.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Някакво тържество за Коледа се заформя при нас. Засега не знам кога ще е, тия дни ще разпитам учителките. Но случайно тази сутрин разбрах от друга майка, че в групата във фейсбук са публикували условия за облеклото на децата за тържеството. Ще се поослушам тия дни, да видим дали някой ще се сети да ни уведоми и на таблото или поне устно. Ако смятат всичката важна информация само в нета да я изнасят, ще им стъжня живота.

# 279
  • Мнения: 68 659
Намират време и желание да кажат  , че не му били изрязани ноктите или че е плюл на двора /не по децата, а по тревата/, но странно!- не намират време и желание да кажат датата на тържеството и облеклото, което трябва да се подготви...мен това ме подлудява.
Незначителните неща се докладват веднага на родителя, а важните се спотайват...

# 280
  • София
  • Мнения: 12 414
При нас пишат на вратата, ако трябва да са облечени по-специално за някое тържество. Но ние така или иначе тържества почти нямаме. Госпожите пишат на входа, защото ги мързи да излязат като взимаме децата.

# 281
  • Мнения: 68 659
Пишат, ама предният ден. Аз не съм детски магазин за дрехи, че да имам налични всякакви изгъзици, нали? Трябва да се купи нещо, защо да си вадя душата и да тичам в последният момент, като може да бъде по нормалния начин - отдалеко, за да ти е леко е казал народа.

А и сливи ли имат в устата да кажат? За друго веднага я развръзват тая уста да говори, пък за тези тържества-голямо пазене, големи тайни...тц..тцццц  в секретна зона сякаш навлизаш.. ooooh!

# 282
  • Мнения: 15 033
Не си го слагам на сърце. Като ми го кажат предната вечер и не мога да се подготвя, ок, чудо велико, няма да го върнат.

# 283
  • Мнения: 68 659
То и аз така, ама нали съм принципен човек  Mr. Green и се ядосвам  Laughing

То и от тая бяла риза на Коледа файда йок - отгоре си е със закопчан суитчер и се вижда само бялата яка ...  hahaha

Ти викаш няма да го върнат, ама се сетих в яслата как не го върнаха, но му бяха преобули някакви техни чорапи и сложили някаква бяла риза, незнайно от къде...и това го виждам вече на самото тържество от вън. Как пък се ядосах тогава, не искам да се сещам...  Crazy

# 284
  • Мнения: 1 809
Намират време и желание да кажат  , че не му били изрязани ноктите или че е плюл на двора /не по децата, а по тревата/, но странно!- не намират време и желание да кажат датата на тържеството и облеклото, което трябва да се подготви...мен това ме подлудява.
Незначителните неща се докладват веднага на родителя, а важните се спотайват...
А, точно! И при нас е така. Все трябва да ги дебнеш.

Общи условия

Активация на акаунт