Бургас - 5

  • 20 387
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 298
Eхе, nvd пълна къща с мъже  #Crazy
Да сте живи и здрави и да те слушат много.   bouquet
Ти нормално ли ражда ?

# 31
  • Мнения: 648
ndv, честито бебенце, да е жив и здрав юнака и голям мъж да стане  bouquet

jeijei, честит ви първи Рожден ден Heart Eyes Безгрижно и весело детство пожелавам на Василен  bouquet

Момичета, извън темата, ще ме извините, но ако някой има интерес да знае- продавам много изгодно комбинирана количка + подарък Peace

# 32
  • Мнения: 1 975
 newsm51 smile3501  bigdance2Честито ти бебоче NDV да е живо, здраво и много, много да ви радва всички  love001
JEIJEI да ти е жив и здрав юнака голям да порастне smile3525 newsm38 Tada
Момичета аз все още ходя на работа, но май нещо много започнах да измалявам и се чувствам доста отпаднала напоследък и смятам вече да приключвам  comp03. При вас как е? newsm78
P.S. Nadejdica  интересно ми е какъв е подаръка?

# 33
  • Мнения: 648
P.S. Nadejdica  интересно ми е какъв е подаръка?

Проходилка Peace

# 34
  • Мнения: 1 975
ДОБРО УТРО НА БУРГАСКИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ ДЕЧИЦА

NADEJDICA ти си по снимките, защо не пуснеш да видим за какво става въпрос и може да се получи нещо newsm78

NDV разкажи малко повече за раждането - къде ражда, имаше ли уговорка с лекар/акушер, как ражда и какви са тарифите. Ние бъдещите мами ще сме много благодарни за всяка допълнителна информация, която можем да получим предварително newsm78 Rolling Eyes newsm51
А сега пожелавам приятен ден на всички  love001 smile3525

# 35
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Добро утро и от нас как ви се отрази вчерашния дъжд нас много ни валя прибрахме се мокри като кокошки.Слава Богу че не сме болни.А  днес не се знае дали ще излезнем че количката ни повече разходки.е на простора май ще изпуснем хубавото временце.А на всички вас много слънчеви усмивки и

# 36
  • Мнения: 48
NVD, честито ти бебче, да ви е живо и здраво и много късмет му желая. И аз ще чакам информация за твоето раждане във великата Бургаска Окръжна Болница. Надявам се, че при теб всичко е било наред.
Jeijei, честит ви първи незабравим рожден ден и от мен. Нека само хубави моменти изпълват живота ви!

# 37
  • Мнения: 648
Галя, количката и паяка могат да се видат на снимки, които се намират в линка под лентичката ми Peace

# 38
  • Мнения: 1 298
nvd ще сме ти благодарни ако дадеш малко инфо  Hug
Момичета аз от 2 дни не спирам да изчислявам някакви размери тука.Понеже купих скрин и сега кошарка 70/140 не ми се връзва.та искам да ви питам вие с какъв размер кошарки сте?
И ако взема 60/120 колко време ще я ползвам?

# 39
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Здравейте и от мене, скоро не съм писала, но ви чета редовно. Да ви се оплача докато бях с ниско кръвно изведнъж го качих на 160/80 и от 2 седмици съм на хапчета  Tired, краката ми са много подути и като ходя ме болят  Sick, ужас сега когато най - много ми се иска да се разхождам трябва да лежа  Cry.
ndv честита рожбичка да ти е жива и здрава   bouquet
jeijei честит ви първи рожден ден, с пожелание за много щастливо детство  Grinning
Nadejdica да те питам понеже видях, че имате подвижна кошарка, и ние купихме такава за бебето, трябва ли да слагам някакво дюшече когато е на горното ниво?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 458
Здравейте бургаски мами аз чак сега ви открих,но все пак по добре късно отколкото никога.
Да е жив и здрав малкия ГОГО и честит първи рожден ден на малкия юнак много да радва и слушка мама и тати.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 605
Момичета, имате ли координати на добър детски психолог?

# 42
  • Мнения: 1 111
  Ренито,нашият батко спеше в д.легло 120/60 до почти четиригодишен, е, накрая му отесня малко, но до 3г. няма никакъв проблем да се ползва.На мен тези малките са ми по-симпатични, не знам другите мами какви предпочитат.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
Здравейте и от мене, скоро не съм писала, но ви чета редовно. Да ви се оплача докато бях с ниско кръвно изведнъж го качих на 160/80 и от 2 седмици съм на хапчета  Tired, краката ми са много подути и като ходя ме болят  Sick, ужас сега когато най - много ми се иска да се разхождам трябва да лежа  Cry.
ndv честита рожбичка да ти е жива и здрава   bouquet
jeijei честит ви първи рожден ден, с пожелание за много щастливо детство  Grinning
Nadejdica да те питам понеже видях, че имате подвижна кошарка, и ние купихме такава за бебето, трябва ли да слагам някакво дюшече когато е на горното ниво?


didkec  дръж се - не остана  newsm10

за кошарата - ще ти отговоря в/о Надеждица ,защото и ние имаме сгъваема - на горното ниво слагах одеало,но беше зима , а за долното купихме матрак,защото е много твърдо и тънко

Честито бебче ndv и рожденик на jeijei !

# 44
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Galchen благодаря ти, наистина не остана, ама накрая всеки ден ми се вижда като година  Confused

Общи условия

Активация на акаунт