Бургас - 5

  • 20 392
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 648
didkec,  още малко и ще си като нова Grinning Галето ти е казала за сгъваемата Peace
По отношение на дървените кошарки- и нашата е 120/60, и аз съм фен на по- компактните легълца, пък и няма до бала си детето да спи в кошарата hahaha Разбира се, всеки си решава, ако не сте кът от към място, може и по- голяма, но както е писала Ji, май до към 4 годишни съм  чувала,че  става Hug

Снежи, крилцата и пухчето съм ги купила от магазин "Асико" , там продават пиротехника и карнавални екстри Peace, в началото на "Кирил и Методий"

# 47
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Galchen  Честит Рожден Ден!!!  bouquet  bouquet   bouquet Да си жива и здрава и много, ама много щастлива  Hug

# 48
  • Мнения: 233
  bouquetБЛАГОДАРЯ ВИ момичета за хубавите пожелания newsm53.Да ви се връща стократно.Сега ще разкажа малко за престоя ми в болницата.
Имах уговорка с д-р Трепечов.Той ме оперира (секцио) и първия път,затова му имам голямо доверие.По принцип са в екип с Ангелов,но този път беше сам(и по добре).За пари не мога нищо да ви кажа,тъй като конкретна сума не ми е искал.Като свърши всичко ние му се отблагодарих ме с толкова колкото имахме на сърце.Докато Ангелов е много нагъл и нахален.Идва и си иска пари (това ви го казвам от опит с първият ми син)Много антипатичен ми стана тоя човек.Но това е друга тема.
И так да продължа.Преспахаме и искараха бебчо жив и здрав.После ме вкараха в реанимацията(една стая в която оставят мамите раждали със секцио за 1-2 дни)След 2 часа ми донесоха Ивето да го видя ,ама за много малко и го отведоха.После се започна едно звънене по GSMа и честитене и така неусетно деня мина.Стаята беше пълна с други мами та и вечерта мина бързо в приказки и смях.На следващият ден ме раздвижиха.Този път операзията не ме болеше както първия път и май го дължах на обезболяващите.Казаха ми някакво име което в момента не се сещам и ти си ги купуваш и караш акушерките да ти ги слагат когато усетиш болка.Има венозно и мускулно..Много бързо се въстанових.Бях чувала какво ли не за персонала в болницата но лично аз останах с добри впечатления.Е имаше някоя крива акушерка но всичко в реда на нормалното.Повечето бяха много пекани.А че е мизерия няма какво да крия но това всички си го знаем.Важното е всяка от нас да роди едно здраво бебче а всичко друго се изтърпява и забравя.
Ми това е от мен.На всички чакащи бебоците си -късмет и всичко най за напред newsm10.Лек ден ви желая и много целувки.  love001

# 49
  • Мнения: 1 975
  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН GALCHEN  bouquet желая ти много здраве, щастие, късмет, усмивки и безброй сбъднати мечти smile3525 newsm51  love001
NDV благодарим за информацията Hug От доста време насам ти си единствената, която не е потресена от престоя си в болницата и е много успокоително да чуеш такова нещо  bouquet
Sneji 20 и Nadejdica благодаря ви много за информацията, но засега ще се въздържа newsm78
Renito нашата кошарка също ще е 1200/600-матрачето е 1150/560, защото изглежда по-компактна, а и не ми се ще детето до първи клас да спи в нея. А знаете ли къде има двулицеви матраци на нормални цени? На мен 70лв. за толкова малко нещо ми се виждат доста/ в Щъркела/ newsm78

# 50
  • Мнения: 648

Честит рожден ден, Гале  bouquet Желая ти много щастие, любов и хармония, радост със Саши и късмет Heart Eyes

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
Благодаря ви ,черпя всички ,веднъж се става на 30     

 

# 52
  • Мнения: 1 298
Честит рожден ден Galchen!   baloni

Моят свекър днес също е рожденник днес и отиваме сега да се почерпим  Drunk
Благодарско на всички които са ми писали за креватчетата.
Някои да е чувал за акушерка Алексиева? Късо подстригана с руса коса.Засега ще раждам при нея ама  newsm78 ще видим...

# 53
  • Мнения: 595
Честит рожден ден Galchen!  bouquet newsm76 newsm67  Gift
Ама ти си била наборка! Я дай инфо и фото може и да те позная Simple Smile
Мамчета помощ! Как да обличам малкото чудо?
Днес бяхме навън но нали тръгнах от по-рано та ми се видя хладно и го навлякох като за зима.
После махах каквото можах но пак се изпоти. А с този вятър още не ми се иска съвсем да го разголя все пак е на около 40 дни newsm78
Та сега седя, гледам тоалети и се чудя.
Във родени 2006 едва ли ще ми отговорят компетентно - все пак тука си знаем ветровете по-добре.
Разчитам на вас милички! Hug

# 54
  • Мнения: 644
ndv, Честито ти рожбичка! Да ти е здравичък и много да ви радва! Simple Smile

Galchen, Честит ти юбилей!!!Да си здрава и щастлива!    bouquet

# 55
  • Мнения: 233

Мамчета помощ! Как да обличам малкото чудо?
Днес бяхме навън но нали тръгнах от по-рано та ми се видя хладно и го навлякох като за зима.
После махах каквото можах но пак се изпоти. А с този вятър още не ми се иска съвсем да го разголя все пак е на около 40 дни newsm78


Ми аз днес бях го облякла с боди с къс ръкав и с плюшено гащеризонче.На главичката му сложих и шапка и го завих с едно одеалце(пак плюшенко).Мисля че е добре,все пак сме на 15 дена.Нека и другите мами споделят своя опит. newsm78

Снежи,благодаря ти.  bouquet

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 321
Благодаря за пожеланията!

Честит рожден ден Galchen!  bouquet newsm76 newsm67  Gift
Ама ти си била наборка! Я дай инфо и фото може и да те позная Simple Smile
Мамчета помощ! Как да обличам малкото чудо?
Днес бяхме навън но нали тръгнах от по-рано та ми се видя хладно и го навлякох като за зима.
После махах каквото можах но пак се изпоти. А с този вятър още не ми се иска съвсем да го разголя все пак е на около 40 дни newsm78
Та сега седя, гледам тоалети и се чудя.
Във родени 2006 едва ли ще ми отговорят компетентно - все пак тука си знаем ветровете по-добре.
Разчитам на вас милички! Hug

tsachi учила съм във Френската и съм живяла до скоро в М.рудник,но така като гледам на снимката май не те познавам Thinking

за обличането мисля,че в тези жеги - боди и нещо трикотажно отгоре е добре, и някое  памучно одеалце са достатъчни

бебето е в количка и скрито така,че вятъра няма как да го разболее  Peace

# 57
  • Мнения: 527
Момичета, може ли да ми препоръчате педиатър в Меден рудник.

# 58
  • Мнения: 1 975
Ренито да не би акушерката да се казва Минка Заберска Rolling Eyes (по мъж е Алексиева),руса,леко закръглена,около 55-60г,много мила.Тя ни е роднина,и аз при нея ще раждам. Peace

# 59
  • Мнения: 644
Моля мамите, които не са си дали мнението в черния и белия списък на лекарите в Бургас да го направят:

бял списък- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=27447.20

черен списък - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=27431.20

Предварително ви благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт