Когато някой те потърси след години затишие

  • 11 555
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 404
Добро разрешение на казуса, щом си спокойна значи всичко е ок

# 61
  • Мнения: 1 701
Може ли да напишете върнаха ли съобщение,като им отказахте,че ми е интересно. Съжалявам за любопитството си. Flushed
Не, никакъв отговор за сега.  Joy

# 62
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Щом ти е спокойно, това е бил правилният избор😉
Няма и да ти върнат, сега си търсят нова дестинация явно Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 6 020
Що да бърза с отговора, до 10 години все ще отговори.

# 64
  • Мнения: 406
Е, това да се плати една нощувка в хотел/хостел/ в случая такса спокойствие щом за някой е космически разход да си го таксува като такъв. При мен подхода евентуално би бил точно така както съм писала, което е в отговор на зададения въпрос. Дали ще бъде одобрен или не си решава задалия темата. И вместо да се прави обструкция на  становището ми би било по уместно всеки  да си  даде ЛИЧНО мнение.
Извинявам се, че ще постна малко спам, но много ми е интересно и дразнещо като започне някой да се обижда за глупости. Не съм цитирала Вашето мнение, за да Ви засегна. Цитирала съм го, защото ЛИЧНОТО ми мнение по въпроса, изразено под цитата, е кажи-речи противоположно, тоест съм го направила, за да онагледя разликата. Аз смятам себе си за длъжна само и единствено на родителите си, техните родители, техните родители и т.н. назад по семейната линия. Не съм длъжна да отделям нито пари, нито внимание, нито част от спокойствието си за някой, който НЕ ме е потърсил в продължение на 10-15 години след като съм се опитала да контактувам с него/нея. Това не са отношения между роднини. Това е използване. Когато на някого съм му удобна. Съжалявам, но това е моето мнение по въпроса. Нито Ви го налагам, нито имам отношение към факта, че Вие не мислите като мен, това си е Ваше неприкосновено право.

Поздравявам авторката за решението. Ако човек остави такива индивиди да му се качат на главата веднъж, после е истински кошмар. Знам го от опит.

# 65
  • Мнения: 18 569
Може ли да напишете върнаха ли съобщение,като им отказахте,че ми е интересно. Съжалявам за любопитството си. Flushed
Не, никакъв отговор за сега.  Joy

Така си и знаех.😊

# 66
  • Мнения: 1 047
 Е, задалия темата точно и ясно написа своето окончателно решение. Кому е нужно оспамване на темата? Но явно някой обича да преповтаря даденото си вече мнение и да поства предположенията си кой обиден/по неговото си мнение/, кой не.

# 67
  • София
  • Мнения: 5
Aз на такива навлеци дори не бих отговорила.

# 68
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
  Не съм длъжна да отделям нито пари, нито внимание, нито част от спокойствието си за някой, който НЕ ме е потърсил в продължение на 10-15 години след като съм се опитала да контактувам с него/нея. Това не са отношения между роднини. Това е използване. Когато на някого съм му удобна.
Много вярно и самата истина  Peace

# 69
  • Мнения: X
Може ли да напишете върнаха ли съобщение,като им отказахте,че ми е интересно. Съжалявам за любопитството си. Flushed
Не, никакъв отговор за сега.  Joy

Значи въпросът е приключен.
Това момиче определено няма да дойде да види теб и семейството ти ( и племенниците си, както ти е проговорила съвестта). Сама е казала - идва на екскурзия, че и с другарче. Просто са си търсили безплатна квартира.

Имам един роднина, който от край време си е свикнал така да го кара - обажда се най-вече за услуги и когато има интерес. Но отдавна сме спрели да се впечатляваме от проявите му на нахалство. Още повече, че когато се чуем, сме максимално директни и искрени, та на него направо му казвам, когато мисля, че е прекалил. Ако ще да ми се сърди.

Общи условия

Активация на акаунт