::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 170 951
  • 1 591
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Бърз отчет от бургаШката разпродажба - матраци 2-3, някакви шкафове, малко мъжки джаджи технически, детски килими, мноооого бебешки! дрешоляци и обувчици, зехтин, кухненска и тоалетна хартия (от онуй Милде, разбира се)), кафе, някакви вафли, кухненски нещица от последните седмици: ножове, комплекти прибори, формичките за сервиране - кръгли и квадратни, ренде, кафемелачка, тигани и от сорта дребошляци; четката за лице (на супер цена е между другото - 13 и нещо) и... още нещица, ама паметта не ми е силна страна Simple Smile Аз само комплект десертни вилички отмъкнах, че аз ям само с такива от малка Grinning
И беше гаси лудницата! Тез хора не работят ли не знам, в целия Мол пъплят тълпи от сутринта... Пък намаленията... надали са точно чернопетъчни, но щом им се харчи - нека им Wink
Отивам сега на ДМ пък!

# 1 291
  • Мнения: 68 703
Какво ще има в ДМ-то ?

# 1 292
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Какво ще има в ДМ-то ?
Черен петък в молския. Ама май само на собствените марки -20%. Брадата ще каже, че не ми се ходи чак до там.  Hug

# 1 293
  • Мнения: 68 703
Праховете за пране техните дали са намалени?
Брадата е хукнала вече вероятно...ще овършее де що има намаление...

# 1 294
  • Мнения: 19 018
Аз пък вчера ходих в Ринг Мол, което ми се случва веднъж на 6 месеца, имаше си хора в Лидл, по 3-4 души на каса, не е като в квартален магазин, ама все пак беше ранен следобед през седмицата.....

# 1 295
  • Мнения: 25 757
Има робот в емаг, обаче много пазарувах вече, ще се разоря ако купя И робот... hahaha

# 1 296
  • Перник
  • Мнения: 4 863
За тези,които се интересуват от робота.Не устоях на цена и мощност. На марки не робувам.
Скрит текст:
Имаме кафемашина от тази марка. Прави хубаво кафе и все още работи.

Точно кафе машина гледах сутринта за 80 лв., че нашата се повреди тотално и я изхвърлихме преди около 2 месеца. Ама мъжО каза, че не му е приоритет. Значи, казваш, изпуснах Sad

# 1 297
  • София
  • Мнения: 22 788
За тези,които се интересуват от робота.Не устоях на цена и мощност. На марки не робувам.



Не виждам каната за шейк.   newsm78

# 1 298
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Праховете за пране техните дали са намалени?
Брадата е хукнала вече вероятно...ще овършее де що има намаление...
Мчикък! Хукнах, овършах и се прибрах даже Simple Smile Кифлите ходят за туйлети, патъчки и други глезотии, пък аз се замъкнах до тоз ми ти мол, дето ми е на къна си в г...ърба само и единствено заради ДМ Grinning И да, праховете са намалени и както Радостчето каза всичко от техните собствени марки е с 20% надолу. Та се заредих с мойта си тоалетна хартия, влажна хартия, кърпи сухи, мокри и всякакви, прахове за пране, сол за петна, разни неща за зъбаци, превръзки, шампоани и какво ли още... Другите чернопетъчни покупки са ми по нета само предвидени и след малко засядам и там да метна малко пари Grinning
Пък лидълци само с 15 кинта от мен останаха днес, напук на черния им петък, ама другата седмица ще наваксам Grinning

# 1 299
  • Мнения: 2 787
Праховете за пране техните дали са намалени?
Брадата е хукнала вече вероятно...ще овършее де що има намаление...

Да, аз си взех + и омекотител, и аква серума на балея. Доволна!

# 1 300
  • София
  • Мнения: 22 788
В Лидл друг път пускали ли са 2 в 1 селфи стик? Има ли доволни?  

# 1 301
  • Мнения: 5 132
Скрит текст:
Праховете за пране техните дали са намалени?
Брадата е хукнала вече вероятно...ще овършее де що има намаление...
Мчикък! Хукнах, овършах и се прибрах даже Simple Smile Кифлите ходят за туйлети, патъчки и други глезотии, пък аз се замъкнах до тоз ми ти мол, дето ми е на къна си в г...ърба само и единствено заради ДМ Grinning И да, праховете са намалени и както Радостчето каза всичко от техните собствени марки е с 20% надолу. Та се заредих с мойта си тоалетна хартия, влажна хартия, кърпи сухи, мокри и всякакви, прахове за пране, сол за петна, разни неща за зъбаци, превръзки, шампоани и какво ли още... Другите чернопетъчни покупки са ми по нета само предвидени и след малко засядам и там да метна малко пари Grinning
Пък лидълци само с 15 кинта от мен останаха днес, напук на черния им петък, ама другата седмица ще наваксам Grinning

Честити  bouquet
Кое кафе в Лидл е чернопетъчно?

# 1 302
  • Мнения: 68 703
В Лидл друг път пускали ли са 2 в 1 селфи стик? Има ли доволни?  

Пускали са, да...поне два пъти аз си спомням. Отзивите - средна работа май бяха...най-добре да прецениш на място, да се пробва, пък като не те кефи-да го въреш.


Много малко 20% - за ДМ-то говоря, и не само де. То нищо работа...ще ги бойкотирам аз.

# 1 303
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Магнолче, мерси Simple Smile Лавацата червената дето беше 2 пакета по 250гр. - тя е намалена, ама не помня колко точно ѝ беше цената... 7лв ли, 8ли... да не излъжа.

Тет, то за тях и 20% си е много и рядко отпускат фъндък, така че се възползвах и заредих нещата, които ползваме от техните. А солта за петна хем беше на промоция, хем още 20% я намали, та далавера отвсякъде. Жалко че от цветоулавящите кърпички имам солидни количества, иначе щях да взема и от тях, че както и те са намалени порядъчно, цената щеше да стане бонбон. Доволна съм Simple Smile И се извинявам за офтопика Simple Smile

# 1 304
  • Мнения: 1 731
В Лидл в ринг мола имаше двойни гофретници за 22, кани за чай -50%, уреди за почистване на бижута, кафемелачки, миксери с купа и подобни. Но много бързо свършваха. И детските пижами с бархетни долнища, детски чорапи

Общи условия

Активация на акаунт