::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 170 766
  • 1 591
  •   1
Отговори
# 45
  • софия
  • Мнения: 1 707
Детските кренвирши се появиха от днес 😀😀😀.
Сирене крема за мазане Пилос с натурален вкус  ни е любимо ,измести Президент.
Цеденото кисело мляко 10% на РС също е много добро .
Моцарела за пици ✌.
О, и готовия сос за болонезе  .

# 46
  • Мнения: 2 819
Патицата (размразявана или не) ми хареса - добавям и нея към предложенията за добри продукти. Но не знам колко често продават унгарски патици. Simple Smile
И ние я харесваме.

# 47
  • Мнения: 27 259
И ние харесваме сусамките по много броя в опаковка Grinning
Също и пресните млека- и УХТ вариантите им на Пилос, сметаната. Ефервесцентните таблетки за почистване на тоалетна, пяната за фурна, кухненската хартия, алуминиевото фолио, стреч фолиото, течен сапун Сиен за чувствителна кожа- този в прозрачната опаковка.
НЕ харесваме:
печен белен слънчоглед, душ гелът в тъмно розова опаковка (евтин беше, нещо тропическо или лятно като име, много е разреден, изсушава кожата, не прави хубава пяна- използвам го да мия постелки, килимчета и джапанки Mr. Green ). Също не харесваме и гумените домакински ръкавици.

Последна редакция: ср, 01 ное 2017, 17:35 от dolce miele

# 48
  • Мнения: 5 207
Слънцезащитните продукти Cien изобщо не са производство на Гарние, както пише в първия постинг. Това не ги прави по-лоши, но твърдението е заблуждаващо и стои вече с години.

# 49
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 649
Добавям към харесваните деликатесното свинско филе на Дулано, козето сирене, печените насипни ядки, винаги са пресни, оризовките от био щанда, био макароните фарфале, оризът Родна стряха, накълцаният замразен спанак.

# 50
  • Мнения: 604
Утре отивам за дамските долнища да видим дали ще ги харесам.  bouquet

# 51
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Не съм от ежедневно пазаруващите в Лидл, но така както сте написали кой какво харесва или не харесва, и искате да е на първа страница, ми се струва подвеждащо.
Вярно, че чета темата по "диагонал", но нямаше ли условие, за да се впише в харесваните даден продукт, той трябва да е подкрепен с повече положителни мнения, и същото и за нехаресваните - отново да се съберат повече мнения за дадения продукт.

Аз донякъде имам поглед на някои от продуктите, за които пишете, но хора, които четат за първи път и не са пазарували в магазина, според мен, ще бъдат подведени. То вярно, че всеки е с различен вкус, но...

# 52
  • Мнения: 1 008
A дали има пармезан, търсила съм няколко пъти

# 53
  • Мнения: 1 177
От НЕ харесваните за мен са ароматизатора за миални машини на W5. Два пъти купувам и двата пъти за нищо не става никаква миризма.  

# 54
  • Мнения: 8 084
Домашната лютеница от известно време не бива.

Телешката кайма напоследък има някакъв странен дъх, когато се приготви. Същото ми направи впечатление и при новите суджуци.

# 55
  • Мнения: 35 069
От НЕ харесваните за мен са ароматизатора за миални машини на W5. Два пъти купувам и двата пъти за нищо не става никаква миризма.  
Аз си купих един на Сомат от друг магазин февруари месец. Искам да ти кажа, че още мирише и е на половина изчерпан. А виси постоянно в миялната

# 56
  • Мнения: 20 086
Идвам с една странна история от вчера в Лидъл на бул Вардар в София. Отидох и аз за прословутите суджуци (само една опаковка беше останала)............

Помслих, че ще ти грабне от ръцете така лелеяните жужуци  и изтръпнах....Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
И аз реших, че ще отмъкне суджуците  Mr. Green
Аз се отказах от тях, ще чакам следващата примоция, за на балкона. Нямам му вяра на нашият хладилник, все имам чувството, че ще се намокрят вътре, вместо да изсъхнат  Laughing
Между другото, миналият път като ги суших, един стар специалист ми каза, тук там да ги набода с игла или с върха на ножа.

# 57
  • Мнения: 5 035
Е вие пък...чак такъв хорър не беше Grinning

Иначе и аз не чета харесвани/нехаресвани. Всичко е толкова субективно особено при вкусовите качества, че докато не го пробвам, не вярвам.

# 58
  • софия
  • Мнения: 25 195
По стечение на обстоятелствата се случи да правя темата от самото й начало.
Продуктите, които са в списъка са многократно обсъждани продукти, а не еднократно споделени впечатления. Това се доказва и в момента - голяма част от "новопредложените" продукти вече са вписани. Справка - списъкът във всяка от предходните теми.
Продуктите на Сиен (слънцезащитни) първоначално бяха производство за Гарние и за това така е записано. Никой след това не е споделил обратното.
Първият пост в темата съдържа информация, споделена от всички и търсена от потребителите, които влизат в нея. Не е измислица на пускащия я. Отдавна не пускам темата и настоящата наистина е последната. Както вече писах, нямам възможност да следя и обобщавам споделените впечатления.

# 59
  • Мнения: X
Днес си взех XXL 14бр.домакински гъбички и 4+2бр. тоалетна хартия за 0.99 и 1.39лв.,има хубаво сладко и едро бяло грозде в Лидл-купих,взех си един рол-он на Cien Aqua,уникално мирише,много свежо и "сапунено"-аз обожавам такива аромати Simple Smile Оглеждах за околоочния крем в тубичка,с цветенца като шарка,но вече май не е актуален и са го махнали,а исках да го опитам.

Общи условия

Активация на акаунт