::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 170 915
  • 1 591
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 546
Забравих да кажа, че много харесваме и кус-куса, фидето и буквичките с яйца, също и сладката (по-скъпите). Heart Eyes Вероятно са в списъка с харесвани вече, скоро не съм го гледала  Grinning
Да си призная, и аз помислих, че са отмъкнали последната опаковка суджуци Mr. Green hahaha

# 61
  • shumen
  • Мнения: 18 018
Кус-куса и на нас ни хареса.

# 62
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Мнение за домашните ботушки за деца,които са от утре?

# 63
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
И аз за тях питах онзи ден, но отзиви нямаше. Няма и да ме огрее да стигна утре в нормално време с две болни деца вкъщи. Та ще се радвам някой утре да каже дали имат нещо нехлъзгащо отдолу.
Като продукт, който много харесвам в Лидъл бих казала замразеното филе от дива сьомга. Понеже я готвя само за децата ми е много удобна така опакована на 2 парчета.

# 64
  • София
  • Мнения: 11 709
Всички продукти, предложени за списъци са добавени, подредени по азбучен ред. Някои от тях си ги имаше, де.
Допълвам списъка до 24 ч. от пускане на темата. После кепенците хлопват. Mr. Green
zvanche, чудесен списък си направила!  bouquet
Не видях маслото на Пилос - много е добро и горе-долу на прилична цена е.
Всички колбаси на Deluxe, там прошуто-мрошуто - скъпички ,но са много добри
дом. хартията не видях, онези големите ролки - много добра и добра цена
сирене Чедър - всички опаковки, не само червената. Добро си е, малко прекалено скъпо , въпреки че това е най-евтиното сирене в Лондон, ама...
Кроасаните - винаги са хубави.
Всякакъв вид плодови чайове, с горски плодове, единични, като ягода или други  - винаги са добри
хартията за печене - много добра
какаото не е лошо и е на добра цена, ама кое какао вземах....не си спомням, а сега не разполагам с него да кажа на коя фирма е, друго взех
кускус - добър
олиото, как го забравих олиото - VitaD`or . - повече от чудесно също и като цена
гръцките им замразени банички , кифлички и разни подобни - повече от прекрасни!
Това се сещам, ако можеш включи, ако не... няма нищо. Ще си пазаруваме с обща информация.
 Hug
Ако съм ти досадила - извинявай! Peace

# 65
  • Казанлък
  • Мнения: 172
Дано съм рабрала правилно

Крем брюлето от Френската седмица...мммм
Памперсите тижур ли не знам как се казват - и като цена и като качество са много добри
Ония замразените багети с чесън и билки...майко как ги обожавам
Кренвиршките
Сиренето в металната кутия от 15лв
Пудинга ванилия големия
Ох спирам че ще се сетя за още бая неща

# 66
  • Мнения: 36 486
Сетих се да попитам нещо - онзи ден, като взех патицата видях, че кръстовете все още липсват от опаковките на гръцките замразени банички. А нали уж щяха да ги връщат? Или е застояла партида...По другите магазини как изглеждат опаковките?

# 67
  • Мнения: 13
Идвам с една странна история от вчера в Лидъл на бул Вардар в София. Отидох и аз за прословутите суджуци (само една опаковка беше останала). Говоря по телефона с майка ми, застанала съм статично до витрината с месото и до мен дойде едно момче. Гледаше ме слънчево, лъчезарно, реших, че се познаваме отнякъде, но съм го забравила. Е, разбира се, не се познавахме. Отнякъде извади една папка с лист за подписка, отгоре със знамето на ЕС, на България и символа на хората с увреждания и името на несъществуваща организация (проверих по-късно). Момчето беше (или се правеше) на глухонямо. Междувременно ме загради доста успешно и ... тръгна да ме целува. Отдръпнах се разбира се. На листа имаше колона за подпис, пощенски код, дата и сума на дарение. След като му стана ясно, че нито ще го целувам, нито пари ще му давам, ме погледна лошо и заканително и тръгна нанякъде.

Зад мен пак до хладилната витрина същото се случваше и на друга жена, но с друго момче, изглеждащо по същия начин.

Отидох при охраната, казах какво се случва, той тръгна да ги търси, аз с него да му ги покажа и като ни видяха, двамата си скриха папките под мишница и буквално избягаха през касите.

Много Хелоуин изживяване.

Ха, и аз съм се сблъсквала с тези субекти. Преди около два месеца редовно патрулираха до България Мол. Правеха се на глухонеми и искаха пари за дарение, поне не се пробваха да ме целуват:smile:. Отдавна не съм ги виждала, явно са сменили района

# 68
  • Мнения: 27 546
И ние обожаваме брюлето от френската седмица Grinning
За детските пантофки много ще се изненадам ако не са противохлъзгащи отдолу- та дори на чорапките за по-малките деца има противоплъзгащи бутончета.... newsm78
Аз се надявам да пуснат скоро от гуменото сабо със сваляща се подплата отвътре. При моето зверче само такъв тип "пантофи" издържат вкъщи на тормоза на който ги подлага.... Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 3 611
От НЕ харесваните за мен са ароматизатора за миални машини на W5. Два пъти купувам и двата пъти за нищо не става никаква миризма.  
Потвърждавам. Взех от Кауфланд на промоция и съм доволна -  мирише си свежо, усеща се и е дълготраен... Този, лидълският, за нищо не става.

# 70
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Нова брошура https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/?_ga=2.249050759.1814398137.150 … view/flyer/page/1

И за новата темичка  bouquet

# 71
  • Мнения: 7 281
"Милде,гащи и сУтУени-ще има за всички от сърце"! bouquet

# 72
  • Мнения: 68 648
Аз имам още от милде-то. Края на юли го взех....след моренцето помня...Joy
Три месеца до тук и има за още един....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 73
  • София
  • Мнения: 1 365
Какви си цените ма маслото в момента,ако може някой да сподели? Hug

# 74
  • Мнения: 68 648
Ирландско-5.29 лв. За 250г.
Британско към 5.60 лв.
Пилос не му знам цената...
В Кауфранд в момента има на 3.99 немско.

Общи условия

Активация на акаунт