По-бърз растеж на косата - тема 9

  • 110 718
  • 774
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 552
Благодаря за темата!
Доволна съм от маслото от люта чушка...мисля, че определено спомага за малко по-бързо растеж. Напоследък обаче не съм много редовна и не виждам ефект.

# 16
  • София
  • Мнения: 22 735
Скрит текст:
Относно различните мнения - нормално е!

Да, така е.  Wink bouquet
Някои момичета слагат аспирин в ш-на, освен лекият кръвоснабдяващ ефект не ми е много ясно какво друго получават, но е факт, че са доволни. Все пак известно време трябва да се стои с така направения ш-н.



Благодаря. Предполагам, че аспирина спомага за по-доброто действие на другите съставки на шампоана, да навлезнат в корените ....може би.  newsm78  Ще си купя и протеиновия шампоан. Ще споделя за резултати.  bouquet

# 17
  • Мнения: 466
Жана благодаря за новата тема bouquet
Аз напоследък съм със зверски косопад  Cry освен това косата ми се заплита и нищо не помага - кристали, подстригване, някакви други спрейчета...

# 18
  • Мнения: 5 478
Мисля, че май бях споменавала в старата тема, но не съм сигурна.. Някой пробвал ли е маската с лют червен пипер и някакво масло?

# 19
  • Мнения: 3 542
Мисля, че май бях споменавала в старата тема, но не съм сигурна.. Някой пробвал ли е маската с лют червен пипер и някакво масло?

Аз веднъж. По-добре е да се прави масаж на скалпа и да се седи с масло от люта чушка - не цапа както тоя червен пипер.
По-драстично е с горчица, но има и много лютива и става ужас.

# 20
  • София
  • Мнения: 22 735
Сега съм с маската с горичца. За първи път я правя. Искам поне 1 месец да прилагам тази маска / 2 пъти в седмицата/ и ще споделя резултат. В сряда ще си купя протеиновия шампоан.  Peace

# 21
  • Мнения: 3 542
Сега съм с маската с горичца. За първи път я правя. Искам поне 1 месец да прилагам тази маска / 2 пъти в седмицата/ и ще споделя резултат. В сряда ще си купя протеиновия шампоан.  Peace

Кой е този протеинов шампоан?
Колко време седите с горчицата, момичета. Аз вчера се позаседях и бях с една много лютива и ми се поокъса косата после. Още по-суха стана, правя едно за растеж, то й вреди на състоянието по дължините и пак маски за хидратиране, и пак грижи. Голяма заигравка стана с тая дълга коса, че е и изрусена, и къдрава и толкова сууууха, че всички фризьори се изненадват като я пипнат.

Последна редакция: пн, 06 ное 2017, 17:16 от Moon Flower

# 22
  • София
  • Мнения: 22 735
Протеинов шампоан на Ревалид, прпоръчан от MayyaI.

Маската е следната - две супени лъжици горчица, която е фино смляна
Две супени лъжици гореща вода
Един жълтък
Две супени лъжици зехтин екстра върджин
Две супени лъжици захар
Смесете горчицата с гореща вода, добавете всичко останало и разбъркайте добре. Нанесете по скалпа, без да мажете по косата и после по дължината на косата нанесете леко зехтин. Увийте главата с найлон и после сложете топла шапка, шал или кърпа.Стояла съм с маската по час-два максимум и измивам първо с хладка вода и после с шампоан.
 
Тази маска я сподели Елена В. Пенчева. Има я в тази тема на 1-ва стр. Има още една маска.

# 23
  • Мнения: 3 542
Скрит текст:
Протеинов шампоан на Ревалид, прпоръчан от MayyaI.

Маската е следната - две супени лъжици горчица, която е фино смляна
Две супени лъжици гореща вода
Един жълтък
Две супени лъжици зехтин екстра върджин
Две супени лъжици захар
Смесете горчицата с гореща вода, добавете всичко останало и разбъркайте добре. Нанесете по скалпа, без да мажете по косата и после по дължината на косата нанесете леко зехтин. Увийте главата с найлон и после сложете топла шапка, шал или кърпа.Стояла съм с маската по час-два максимум и измивам първо с хладка вода и после с шампоан.
 
Тази маска я сподели Елена В. Пенчева. Има я в тази тема на 1-ва стр. Има още една маска.

Благодаря за шампоана - явно е по-назад в старата тема. Аз писах за горчицата, защото има различна, някои не са люти, други са огън и час с такава е подвиг, а и не съм наясно има ли толкова значение топлината. Или пък времето с по-слаба горчица ако е повече ще има по-благоприятно повлияване на растежа.

# 24
  • София
  • Мнения: 22 735
Скрит текст:
Протеинов шампоан на Ревалид, прпоръчан от MayyaI.

Маската е следната - две супени лъжици горчица, която е фино смляна
Две супени лъжици гореща вода
Един жълтък
Две супени лъжици зехтин екстра върджин
Две супени лъжици захар
Смесете горчицата с гореща вода, добавете всичко останало и разбъркайте добре. Нанесете по скалпа, без да мажете по косата и после по дължината на косата нанесете леко зехтин. Увийте главата с найлон и после сложете топла шапка, шал или кърпа.Стояла съм с маската по час-два максимум и измивам първо с хладка вода и после с шампоан.
 
Тази маска я сподели Елена В. Пенчева. Има я в тази тема на 1-ва стр. Има още една маска.

Благодаря за шампоана - явно е по-назад в старата тема. Аз писах за горчицата, защото има различна, някои не са люти, други са огън и час с такава е подвиг, а и не съм наясно има ли толкова значение топлината. Или пък времето с по-слаба горчица ако е повече ще има по-благоприятно повлияване на растежа.


Шамппоана е даден на 1-ва стр. в тази тема. Има го, но не си го видяла. Горчицата която ползвах май беше на олинеза. Пратих децата да купят, че не мога много-много сега да ходя. И те са взели явно пръвата, която са видяли в магазина. Simple Smile

Косата след измиване беше много оплетена, затова като финиш сложих за няколко минути една маска на Евтерпа, мултивитаминна с бадемово масло. Добра е!  Peace Ще наблюдавам дали тази маска ще отнема от цвета на косата ми....от боята.

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 13:16 от Amiamo

# 25
  • София
  • Мнения: 22 735
Слагам един линк на блогърка. Обяснено е много подробно как се прави маската:

http://polinasofia.com/2013/10/maska-s-gorchitza/

Ще се търси горчица на прах.  Peace

# 26
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Много е ефективна маската с горчица на прах,но лично на мен ми е най-неприятната маска.Пари ми много силно първите 1-2 пъти издържам макс 15 мин,след това съм издържала и до час.
Ето тук подробно съм описала как я правя:
http://tediata.blogspot.bg/search?q=%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B8%D1%86%D0%B0

# 27
  • София
  • Мнения: 22 735
ted., благодаря за споделеното за маската!
Вчера усетих затопляне на склпа, нищо, че горчицата ми не е на прах. Аз сложих 2 с.л. захар.
Сега усещам косата си по-плътна, самия косъм по-здрав и плътен. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 600
Против накъсване последния път фризьорката ми препоръча шампоана и маската на Лореал SerieExpert с B6 и Biotin,някой има ли мнение за тях? И нещо против цъфтеж??

# 29
  • София
  • Мнения: 1 127
Против накъсване последния път фризьорката ми препоръча шампоана и маската на Лореал SerieExpert с B6 и Biotin,някой има ли мнение за тях? И нещо против цъфтеж??

И аз се интересувам от този продукт. Че цъвти и се къса на поразия.

Общи условия

Активация на акаунт