Инвитро /Икси на 40(и) години +Инвитро /Икси с ИЯР - тема 2

  • 83 101
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 433
Смърфи, това го има във всяка клника, ако го изискваш. Води се екстра. Обсъди го с твоят лекар.

# 31
  • Мнения: 192
http://eggdonation.bg/bg/index.html                     Защо предпочиташ Селена? Колко струва опит с донорска яйцеклетка при Владимиров?
На нас ни излезе 10 хил. лв.
А защо Селена? Защото в София не виждам добра клиника.
В Надежда се чака много, Щерев е мандра за пари само( не, че в другите не  е), Малинов нямат донори....

# 32
  • Мнения: 1 144

...В Надежда се чака много, Щерев е мандра за пари само( не, че в другите не  е), Малинов нямат донори....

Опитайте при Стефанов във Стара Загора. Има донорски програми и доколкото знам е около 7 хил.

# 33
  • Мнения: 192

...В Надежда се чака много, Щерев е мандра за пари само( не, че в другите не  е), Малинов нямат донори....

Опитайте при Стефанов във Стара Загора. Има донорски програми и доколкото знам е около 7 хил.
Не съм чувала за него. Ти правила ли си там ин витро, знаеш ли името на клиниката, в която работи?

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Клиниката на д-р Стефанов е Ин Витро Тракия , засега аз пробвам при него с мои яйцеклетки, но ако не стане в скоро време и аз се насочвам към донорски. А за тази сума , която се дава за донорска програма , колко ембриона връщат ?

# 35
  • Мнения: 192
Ами от донорката имаше 5 Я, от които се оплодиха 3, но останаха само 2 ембриончета на 5 дни. Правихме 2 ЗЕТ-та, защото не знам по каква причина не ми обадиха навреме за да синхронизират моя с нейния цикъл.
Казват, че при ЗЕТ имало по- голям шанс, но след тези 2 неуспешни се замислям дали е така.
Все пак при естествено забременяване ембрионите не се замразяват никъде.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Гледала съм това видео в нета, мисля ,че това е д-р Владимиров
https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/nov-in-vitro-me … vni-problemi.html
Аз си го представях по-друго де, че се работи със замразени яйцеклетки, а не че е нещо като руска рулетка, колко ще извадят от донорката, колко ще се оплодят....

# 37
  • Мнения: 1 144
Не съм чувала за него. Ти правила ли си там ин витро, знаеш ли името на клиниката, в която работи?
Мирончето ти е казала името на клиниката. Аз не съм му пациент, но имам познати, които са при него. Има теми за него във форума, прочети ги.

# 38
  • Мнения: 1 680
Ами от донорката имаше 5 Я, от които се оплодиха 3, но останаха само 2 ембриончета на 5 дни. Правихме 2 ЗЕТ-та, защото не знам по каква причина не ми обадиха навреме за да синхронизират моя с нейния цикъл.
Казват, че при ЗЕТ имало по- голям шанс, но след тези 2 неуспешни се замислям дали е така.
Все пак при естествено забременяване ембрионите не се замразяват никъде.
  Това сериозно ли? Каква е тази донорка с 5 яйцеклетки- тя да не е с ИЯР или на 42г? Аз съм на толкова и имах 7 , от които се оплодиха 4.

# 39
  • Мнения: 192
Ами от донорката имаше 5 Я, от които се оплодиха 3, но останаха само 2 ембриончета на 5 дни. Правихме 2 ЗЕТ-та, защото не знам по каква причина не ми обадиха навреме за да синхронизират моя с нейния цикъл.
Казват, че при ЗЕТ имало по- голям шанс, но след тези 2 неуспешни се замислям дали е така.
Все пак при естествено забременяване ембрионите не се замразяват никъде.
  Това сериозно ли? Каква е тази донорка с 5 яйцеклетки- тя да не е с ИЯР или на 42г? Аз съм на толкова и имах 7 , от които се оплодиха 4.
И мен ме усъмни броя на яйцеклетките при все, че донорката е на 23 години. Според мен на тази възраст и без стимулация прави повече яйцеклетки. Някъде четох по темите, че било масова практика по клиниките да делят яйцеклетките от един донор на две реципиентки. 100% и при нас е било така само дето ние си платихме цялата и процедура и изследвания. Поискахме, даже настоявахме да ни дадат протокола на ембриолозите след пункцията, но категорично ни отказаха.

# 40
  • Мнения: 1 680
Аз предпочитам яйцеклетките да са поръчани от международна донорска банка,защото не им вярвам на нашите,със сигурност вземат от “ куцо и сакато“,само и само да приберат едни пари.Относно ЗЕТ, наистина се смята,че има повече успеваемост,но зависи какви ембриони замразяват.

# 41
  • Мнения: 192
Да, и аз сега проучвам това с международна донорска банка. до колкото знам Ню Лайф в Пловдив работят с такава, но не знам как се процедира. Можеш ли да си избереш донор, как и по какви критерии, въобще каква е процедурата?

# 42
  • Мнения: 1 680
На линка,който ти бял дала по-рано,има подробна информация.Ето: http://eggdonation.bg/bg/index.html

# 43
  • Мнения: 2 673
Момичета, аз се чудя като имам 18мм фоликул на 4-ти ден от МЦ, а пък ФСХ на втори ден е било ниско, не знам на колко се равнява според реф. стойности, ама казаха, че е можело да започна стимулация, ако съм била там на 2-ри ден, обаче при толкова голям фоликул, сигурно и на 2-ри ден е бил голям, така мисля, изобщо не съм компетентна по въпроса, та мисълта ми е, ако всеки месец нарастват толкова големи още в началото, как мога да започна стимулация, нали трябва да е малък. Вие какво мислите?

# 44
  • Мнения: 3 028
На мен ми се е случвало...казвали са ми ,че е задържан фоликул.В този случай ФСх е било ниско/нереално/,но от високия естрадиол,който си върви със задържания....Не съм започвала стимулация защото според обяснението този ще дръпне всички лекарства и няма смисъл.Как ти е бил естрадиола на 2 ден..ако е висок е възможно да е това...

Общи условия

Активация на акаунт