Инвитро /Икси на 40(и) години +Инвитро /Икси с ИЯР - тема 2

  • 83 191
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 134
Ако не успееш да вземеш болничен, не се стресирай за това; нищо не определя, стига да нямаш обективни усложнения, когато пък ще ти дадат вече реален болничен. С дъщеря ми работих до последно, а 3 седмици преди да се роди на термин защитавах и конспект за дисертация Simple Smile.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 884
Миронче, голяно пестито и браво за проявеното търпение, да чакаш до14ти ден си е за медал!
Сподели кой опит ти е това, колкоЯ имаше, колко ембриона и т. Н, за всички ни е важно да знаем пътя, който са изминали успелите Heart

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Буена есперанца, не е героизъм, а чиста проба страх. Имам един неуспешен опит, и не възлагах надежди ...
Умирах от страх да видя отрицателния резултат, днес знаех че резултата ми излиза в 14.00 и цял ден си повтарях " Още два часа бременна до доказване на противното , още един час бременна.. и т.н"
Мъжът ми взе резултата и нали е умен ми диктува по телефона "виждам две цифри -820 и 0,01" . Първи сър цетуп Rolling Eyes
Мисля ,че това което помогна е  ,че не бях стресирана този път. Лятото ядох много плодове и зеленчуци и много се движих. За разлика от първия опит /обездвижена от дългата зима и не съм голям фен на цитрусите/. И в клиниката са направили нещо с графика и вече не се чака толкова много за консултация. При първия опит висях пред кабинета по 2-3 часа и това не знам защо , ама ме побъркваше.
Бях по къс протокол , на Менопур , доктора каза че фоликулите вървят бавно и включи Цетротид, но това си биеха и всички други момичета с които съм говорела.
Извадиха 9 яйцеклетки , оплодиха се 7, до 5-ти ден оцеляха 3. Почивах си два дена и хайде на работа. Един ден шофьора мина през всички дупки , ужас. Питам го защо , а той ми вика " Ами щото спите отзад". Приятел ми е , ама ми идеше да го удуша Grinning

# 78
  • Мнения: 1 680
Миронче, честито и от мен! Лека и безпроблемна бременност ти желая! При Стефанов беше , нали? Припомни ни, моля те, на колко години си. Напоследък чувам за доста успели наши връстнички там.

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
По време на процедурата станах на 40 Embarassed

# 80
  • София
  • Мнения: 1 260
Миронче,честито мила,лека бременност до края.Пожелавам ти само положителни емоции и моменти,😍😍😍

# 81
  • Мнения: 1 346
Mironche, прекрасен, прекрасен резултат!  Hug  Hug Hug Личният лекар няма да ти откаже болничен, а и най-добре ще те консултира какво може да се направи по въпроса, ти си на 40-рискова бременност, с инвитро, имаш всички права за болничен, вече как ще се оформя, остави това на лекарите.

# 82
  • София
  • Мнения: 7 512
Миронче, тихичко честито! Стискам палци всичко да е наред и да си го износиш безпроблемно до финал!

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Благодаря ви много , момичета Hug Да ви се връща!

# 84
  • Мнения: 481
Еее, айде още положителни резултати да има  Grinning
Честито и от мен Миронче  Hug 
Лека бременност

# 85
  • Мнения: 1 433
Нормално ли е по време на стимулация цикъла да е по-оскъден?

# 86
  • София
  • Мнения: 23 179
Да, и по-кратък.

# 87
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.
Виждам, че темата е нова и реших да се включа и аз.
на 44 години съм с два неуспешни трансфера с донорски яйцеклетки.
До тук се стигна защото от две години нямам цикъл и съм с високо ФСХ.
Къде и при кого ли не ходих всички казаха, че за мои яйцеклетки няма шанс, била съм с ИЯР. Има по няколко фоликула всеки месец(при предизвикан цикъл), но никой не се наема дори да пробва и да се види дали пък няма дори и 1% вероятност за моя яйцеклетка. И след като 2 години се лутах по доктори решихме да пробваме с донорска, защото времето си минава. И колкото ми казваха, че по този начин успеваемостта е по- голяма, защото това са яйцеклетки на млади жени, явно не е само това определящия за успех фактор.
каква е причината за неуспеха не знам, уж всичко е наред.
И сега не знам накъде и при кого, затова моля споделете мнение, опит за клиника, лекар. Ще бъдете полезни не само на мен, но и на други жени.

Клиника ISTANBUL TUP BEBEK д-р Сюзан Генчсой. Страхотна клиника със страхотни успехи.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Аз съм чела някъде , че в Турция  не може  да се прави инвитро с донорски яйцеклетки. Можело в турски Кипър и затова болниците имали филиали там. Не съм 100% сигурна в тази информация, май в темата за турските клиники го бях мернала.

# 89
  • Мнения: 1 759
Mironche,честито😊!Лека и успешна бременност😊!С какъв мъжки фактор сте и ИКСИ ли правихте при Стефанов?

Общи условия

Активация на акаунт