Отговори
# 510
  • Мнения: 4 447
Привет, момичета и момче!
Толкова зор давах за нова серия и пак не успях да се включа навреме.
Нищо, надявам се да го качат скоро на турски.
Добрата новина - Хатидже е жива, лошата - Йелиз е убитата. Не ни се размина, една от трите си отиде.

# 511
  • Мнения: 5 651
Не гледам онлайн, но в туитър видях този кадър от акаунта на сериала и ми стана ясно...



Изобщо не се радвам, че познах  кого са убили. Pensive Предпочитах да е непознат човек, но така са решили.Head Band

Актрисата Айча Ертуран е публикувала тази снимка с  много дълго и сигурно красиво и емоционално послание за раздяла с героинята си Йелиз. Heart Decoration



# 512
  • София
  • Мнения: 3 441
Здравейте!
Да, момичета СЦ жертваха Йелиз. Това беше най-приемливо за нас, въпреки, че сега ми е мъчно за нея. Очаквах повече от серията, а сега ще чакам превода.
Тази снимка  малко ме ядосва:

 Много бързо свърши идилията. Бахар заши шамар на Сарп - сигурно разбра, че я лъже.

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 23:27 от Nina NN

# 513
  • Мнения: 5 651
Ето го и  фрагман 1 за 47 серия Hands Plus1

# 514
  • Мнения: 14 571
Радвам се, че Хатидже е жива!
Съжалявам за Йелиз... И тя не го заслужаваше! Жалко!
Епизодът го има вече на турски!
Flowers HerbFlowers TulipFlowers Herb

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 06:22 от vera17

# 515
  • София
  • Мнения: 3 441
Здравейте!
Вера, снощи гледах на турски /на картинки/, но съм в очакване на падругите за превода на руски. Рейтинга е много висок.


Жалко, че ликвидираха Йелиз - сега ми е мъчно.

 Искаше  ми се да е някой случаен, но са решили  Сарп да има вина и Бахар да е гневна от постъпката му.

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 11:05 от Nina NN

# 516
  • Мнения: 14 571
Браво! Рядко висок рейтинг при сериалите напоследък!
Целият екип го заслужава! Flowers Cherry BlossomFlowers RoseFlowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Cherry Blossom

# 517
  • София
  • Мнения: 3 441
Привет!
Преведен е 46-ти епизод - с руски субтитри:
 http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/201 … sskom-yazyke.html
Приятно гледане.Flowers Four Leaf Clover

# 518
  • София
  • Мнения: 3 441
Здравейте!
Не съм изгледала цялата серия с руски субтитри и ми е трудно да коментирам, а това е преведен фрагмента на 47-ми епизод.
Сарп: Бахар .. Бахар .. Изслушай  ме, моля. Бахар! Кълна се, че не знаех. Били са принудени да дойдат. Повярвай ми. Аз също се питам.
Бахар: Добре, добре. Човекът, който не трябва да е тук, това  съм аз. Не  тя.  Помоли жена си за прошка, а не искай прошка от  мен.
Сарп: Бахар ...  Моля те. Питам те.
Бахар: Пусни ме ... Не ме докосвай !! !  
 Пъръл: Искам да ти благодаря, Бахар. Вие разбирате, че във всичко, което се случи, няма наша вина. Вие и децата се опитахте да обясните.
Бахар: Мислите, че съм глупава?
Пъръл: Това не е така.
 Бахар: Знаехте , че сме живи. Струва ми се, че ме смятате за глупава жена, но вие правите грешка. Не съм глупава. Знайте  това и внимавай.
Отново най-коментираната двойка е Бахар и Ариф:

Голяма е мъката от убийството  на Йелиз. Как ще приеме това Бахар?



# 519
  • Мнения: 4 447
Аз я изгледах, не беше много силна серия. Предполагам че другата ще бъде наситена с повече събития. Джейда ми скъса душата.
Очаквано поведение от Бахар, щастливите сцени, които видяхме предварително на снимки са само театър за пред децата.
Бахар обича Сарп, и как няма иначе, баща е на децата и. Спомням си една сцена от предишни серии, когато прегърна портрета му и се разплака. Но толкова вода е изтекла от времето на щастливата им и безпгрижна любов, реалността вече е съвсем друга. И те са други, скоро ще го разберат.

# 520
  • София
  • Мнения: 3 441
Привет!
Изгледах серията. Камъче, аз също смятам, че не беше силна, а за мен и доста тъжна. Джейда беше неутешима, а и всички други - Хатидже, Енвер деде, Ариф. Как ли ще приеме всичко това Бахар. Колкото и да се правеше на спокойна за пред децата, тя беше много притеснена. Може би няма да се съгласите с мен, но аз продължавам да не харесвам постъпките на Сарп. Необмислени действия на един страхливец. Разбрал, че хората на Назми ще отвличат Бахар и децата, взема прибързано действие - той да ги "спасява". Защо го е страх да уведоми полицията? "Геройската му постъпка" доведе до смъртта на една невинна жертва, а можеше да загинат и децата му. До някъде изпитвам съжаление към него, защото и той все пак е жертва на интриги и задкулисни игри, но и на собствените си грешки. Още сега става ясно, Бахар колкото и да го е обичала е на път да разбере, че това не е Сарп от разказите й.  Отново съм в очакване за следващия епизод  - срещата и разговора на Бахар с Пъръл. Мисля, че въпреки затрупаните с играчки деца и при тях ще настъпи разочарование /за жалост/ и най-вече реакцията на Бахар след като узнае за убийството на Йелиз. Хубав ден и до скоро.
Енвер деде е неутешим, въпреки че разбира коя  е убитата.



# 521
  • Мнения: 724
Без бой си признавам, че чак сега успях да изгледам серията. И на мен ми се стори слаба, а очаквах много повече през този един месец пауза. С две думи - ами не ми хареса епизодът. Цялата тази идилична семейна картинка ми дойде малко в повече след всичко изгледано досега. Сякаш гледах съвсем различен сериал, с такова усещане останах. Не очаквах, че общите сцени с Бахар и Сарп ще ме отвратят чак толкова. Децата ги оправдавам, те са още малки и не разбират много неща (а и не трябва), но Бахар много ме издразни. Какво беше това поведение, направо недоумявам! Толкова спокойна след всичко случило се. Очаквах да го разпъне на кръст Сарп с въпроси, обвинения, разкази какво е преживяла с децата и т. н., но къде ти... Много неадекватни са постъпките ѝ и поведението ѝ напоследък, надявам се СЦ да я вкарат в правия път, че иначе рискуват да превърнат героинята ѝ точно в глупачка, каквато отрича да е в трейлъра към новия епизод. Очаквах и Ширин най-после да си получи заслуженото и да бъде изхвърлена от дома си, след като вече и Суат не я иска, но и в тази насока бях разочарован. Разбирам, Хатидже и Енвер бяха в мъка от смъртта на Йелиз, но все пак очаквах да са по-остри спрямо Ширин. За Джейда пък да не говорим... Къде е онази Джейда, която нахъсана отиде да бие Ширин? На всички им стана нещо в тази серия, Ариф не прави изключение. Очаквах да потърси сметка на баща си, защото до голяма степен и той е виновен за случилата се трагедия. Пак не. Вместо всичко това ни показаха розови и крайно фалшиви семейни сценки. Не им се е отразила тази триседмична почивка добре и това си е. И на СЦ, и на актьорите сякаш... Силно се надявам да влязат в кондиция, ще е жалко да развалят сериала, след като досега беше толкова издържан над 40 серии.

# 522
  • Остров Кос
  • Мнения: 51
Нов трейлър,на турски е,който разбира  за 47 епизод

https://www.youtube.com/watch?v=LXAzWtx8E2E

# 523
  • София
  • Мнения: 3 441
Аглая, здравей!
Благодаря ти за фрагмента. Падругите още не са го превели, а това е превод от полски чрез Гугъла. Сериали, знае турски и ако е наблизо може да го преведе, ако не ще чакаме. Интересно е, че Бахар пита Ариф какво се е случило и дали той ще й каже?
"Нисан - Татко?
Сарп - Слушам те дъще?
Нисан - Ти  ще спиш ли с леля Пъръл?
Сарп - Не, дъще. Ще спя тук.
Нисан - Защо?
Пъръл - Да? Аз също съм любопитна - защо? Трябва да спиш там, където си спал по-рано, т.е. със съпругата си.
Дорук -  Аз искам да спя с баща си. Така, че може би той  ще спи  с нас?
Бахар - Не, това е невъзможно!"
Хубава вечер и до скоро:four_leaf_clover:Flowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Емре, издирващ Бахар:

# 524
  • Мнения: 4 447
Моля за извинение за неточния превод. Турско говорящите ще ме поправят после, но в общи линии е това:

- Татко, при леля Пърл ли ще спиш?
-  Не, дъще, тук ще спя.
-  Защо?
-  Да, и аз искам да знам. Защо? Предполагам, че както винаги ще легнеш при жена си. Нали Бахар?
-  Но аз искам да спя с татко.
-  Може ли вие да ме приспите?
-  Не, не може.
-  Как си? Децата как са?
-  Добре. Кажи на всички, че сме добре.
Аз не мога да се обадя, защото имам право само на едно обаждане.
-  Вие как сте?
-  След нас не е станало нещо, нали? Онези хора не са ви направили нещо?
-  Ариф?

Нашето момиче използва правото си на обаждане за Ариф (намиг)

Ето го вече и с превод на руски:
https://vk.com/anneannegim?z=video-83475167_456242283%2Fa8aa59e4 … pl_wall_-70345143


Последна редакция: сб, 26 яну 2019, 21:36 от камъче

Общи условия

Активация на акаунт