Всичко за всички марки гел лакове - 13

  • 56 214
  • 727
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, интересувам се от курс за маникюристка при добри професионалисти. Имате ли някакви идеи?

# 91
  • Мнения: 669
bambinnah това точно е цвета, наистина няма нищо общо с тяхната палитра


Тук е със светкавица, а предната снимка е на дневна светлина, без светкавица. Горе долу е истинският цвят по снимките, в никакъв случай не оранжевее на живо.
prinzesata аз се оплаках от базата на Коди, моята е поръчвана от английския ибей, но дойде от Киев. (Нама нищо общо с българските сайтове). Ако не се лъжа по онова време, не че е нямало ментаци на Коди, но не бяха така разпространени, а и по всички други критерии , маята отговаря на оригинала. Значи е "нормално", уфффф хич не ми се искаше да поръчвам сега база.....ще я ползвам докато не стане неизползваема, пък ще си стискам палци да издържи по-дълго.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Рускините твърдят,че не се променя качеството ама мен ме нервира  Laughing. По принцип не ползвам оригиналната четка защото е смотана ама имам чувството,че самата база е по-рядка от новата,а аз си играя да си правя извивка на средните пръсти защото не им харесвам ноктите и рядката база не ми се получава..... Оф....калпава не калпава друга при мен не работи-това е положението. Ако и новата се сбъгяса след половин година/ че и 14мл. взех  Laughing/ ще си вземам 8мл. поне по-малко ще хвърлям. А и 20лв. за база за близо година.....за мен е приемлива цена. Преди давах два пъти по толкова за маникюр не изкарващ и седмица.

# 93
  • Мнения: 5 892
Олга трябва да си пие валериана, и аз не я изтраях дълго.
Според мен ментетата са от скоро, съвсем нормално е са вкарали сега ментета, а преди това да е било оригинал. По-добре да си поръчам сама от сайта на Коди, и да ми излезе малко по-скъпо поне съм сигурна, че е истинско.

# 94
  • Мнения: 2 323
Момичета, Али колко често правят сериозни намаления? Знам, че и през март са имали.

Последна редакция: пт, 10 ное 2017, 08:36 от bambinnah

# 95
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Кам, един последен въпрос за пигмента Аурора. Станах досадна вече, ама ще ме извиняваш. Написа ми, че се втрива с влажен пръст. Много интересно. А върху топ без лепкав ли го слагаш или върху лепкавия слой на лака? След пигмента запечатваш с 2 слоя топ и готово?
Поръчах си го, както и топ без лепкав. Hug

# 96
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Момичета има ли тема за педикюр?
Ако не, може ли някоя от вас, която си прави в къщи сама и има време да ми пише на лични подробно за педикюра, как го прави и какви матеряли. инструменти използва? Благодаря предварително! 💐🤗

# 97
  • Мнения: 5 892
На топ без лепкав. Всички пигменти.
Диана-киска краката, пиля петите, махам гел лака, изрязвам кожичките, оформям ноктите и слагам новия лаk.
Невена,този ли е топа без лепкав на Канни, който бил издържлив и имал супер блясък?
#40601 CANNI 7.3ML UV/LED No Sticky Topcoat ,No Wipe Topcoat Gel Polish, Non cleansing top coat
 http://s.aliexpress.com/VfeEBBv6
(from AliExpress Android)

Последна редакция: пт, 10 ное 2017, 12:34 от Камалия

# 98
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Kam, Да, този е. Може и този в четвъртото шише, но уайп, ноу клензинг на Венализа. Видях ги вчера. Лъскави са еднакво и двата, твърди. Едното момиче имаше бял маникюр на седмица. На показалците малко жълтееше, но аз топ да не жълтее на бяло все още не съм открила. И Гелиш жълтее. Стои пластмасов като Елит, много твърд, редичък. Хареса ми, но няма да си го купя, защото имам още един неотварян 15мл на Елит.

Ако някой иска описание на каучукуви бази от али, вчера се нагледах  hahaha

бамбина, мерси, че ме подсети за 019  bouquet. В кошницата е. Търся точно ярко, неоново оранжево-червен. Ярък и биещ на очи е, нали? Ако искате ще дам линка на продавача и лака.

За хората, които се чудят за цветовете на елит99 - в този сайт има името на цвета. В адреса на сайта заменяте номера. Този, който давам е 090. Изтривате 090 и слагате този, който ви интересува и в описанието е написан на английски цвета. Превеждате с речник. Vermilion, vermillion, scarlet, orange red, red orange са топлите, оранжевеещи червени цветове. Crimson е студено червено. Burgundy, oxblood са тъмни, синеещи, винени, кървави оттенъци. Magenta е розово лилав.

http://www.elitefashion99.co.uk/soak-off-uv-led-manicure-gel-nail-polish-090.html

Бюджетните- в али има промоция на Елит99. 5 малки лакчета за 4.20€. Идеални за начало.

После ще дойда да ви разкажа как станах за смях с мойта лампа вчера на срещата и каква муня съм  hahaha

# 99
  • Мнения: 2 323
Невена, ще пуснеш ли линк към промоцията в Али, моля те?

А топовете на Кани и Венализа едни и същи ли са?
защото Камалия показва Кани, а вие за Венализа сте говорили преди.
https://www.aliexpress.com/item/70916-Venalisa-Tempered-No-Wipe- … 999999.322.c39PVj

От този линк аз съм метнала в кошницата последния.
Или да взема този от четвъртата снимчица?

# 100
  • Мнения: 466
Здравейте, отдавна не съм писала, но развих алергия (сърбеж и белене на кожата около ноктите).Почти 2 месеца не съм слагала гел само обикновен заздравител на евелин 5 в 1.
Мисля да си взема нова лампа и да пробвам пак, препоръчайте ми някаква лампа на достъпна цена

# 101
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Мацко тая тема цялата  е само за лампи. Относно алергията не е зле да прочетеш това. https://-spam267-.com/2017/08/blog-post_19.html

 В заглавния пост на тая тема накрая има скрит текст съдържащ всичко необходимо и достатъчно за лакиране у дома от невена включително лампа

# 102
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Невена, ще пуснеш ли линк към промоцията в Али, моля те?

А топовете на Кани и Венализа едни и същи ли са?
защото Камалия показва Кани, а вие за Венализа сте говорили преди.
https://www.aliexpress.com/item/70916-Venalisa-Tempered-No-Wipe- … 999999.322.c39PVj

От този линк аз съм метнала в кошницата последния.
Или да взема този от четвъртата снимчица?

https://nl.aliexpress.com/item/Elite99-7ml-Soak-Off-Nail-Gel-Pol … 999999.305.oCgKkc

Внимавайте, че продавачът май изкукуригал. Момичета, поръчали 15-20 лакчета се оплакаха, че трябвало да платят 30-40€ мито, защото идиотът писал, че пакетът съдържа стока за под 110$ и на митницата обмитили върху 110$. Пишете му да пише под 10$, примерно. Write " under 10$ " on package please.

Да ти кажа честно, всичките май са еднакви. Какво нещо е личното убеждение. Вчера много момичета донесоха най-различни продукти. Не са съвсем еднакви, но нямаше някой, който да се откроява като силно различен. Някои миришеха по-гадно от други. Всичките са сходно редки или гъсти. Азур ме изуми. Едната база е като водичка а другата направо като изграждащ гел. Темпъред стъклата са хубави над тъмен лак, но момичета се оплакаха, че ужасно им пожълтели след Солариум. Май са за тъмен лак  newsm78. На Венализа не ми се видяха кой знае колко течни, но сега е зима и може да са се сгъстили от студа. На черен лак са еднакви  hahaha. Ако не си претенциозна, взимай някой и готово.

Canni rubber base - каучуковата база на Кани ми напомня моята белеща се. Като наврях носа мирише на същото, но има лепкав слой. Топът е хубав каучуковия, добре се нанася, но не държал.

Реинфорсите ме интересуваха. Мишей е най-гъст. Става за удължаване с милиметър, примерно. Наистина гъст и не съм сигурна, че го искам. Една рускиня демонстрира как си прави бомбе с него. Нейните нокти са прави и трапецовидни, без апекс и без С-извивка. Като удължи малко и направи бомбе лакът и не се белел, защото ръбът е гел а не неиния мек нокът. Моите са тумбести дори като са къси и няма са стане номера. Реинфорсите на ГДКоко, Кани (12 или 15мл в тумбесто черно шише), Елит99, един в бяло голямо шише като Канито са горе долу еднакви. И с тях ми показаха как правят блик (бомбе).

Матовите топове на Елит99 и GDCoco без лепкав са наистина матови, но не държали.

Венализа цветните лакове не са лоши никак, но бялото е ужасно. Не успявам да го сложа тъничко и равномерно. За съжаление не видях цвят, който да ме грабне, защото поръчалите го вече имат доста лакове и са взели странни цветове като зелено и кафяво, които не ми отиват. Рускините показаха, как правят бомбе с този лак. Искам и аз, че уж държало по-яко, ама пусти грозни тумбести нокти! ГДкоко са подобни. Предпочитам си елит, който се отдръпва сам от кутикули и се маже като масло.

Геловете на Кани , тези камуфлажните разтворими ми харесаха, но са гадни за пилене.

Желето на Венализа ми демонстрираха как се поставя с твърда четка. Хубаво става, но е много игра.

За никой продукт не гарантирам, защото в али - гаранция, Франция  hahaha

МарияС,  bouquet за 019 елита. Май ще ми стане любимец.

данай333, в миналата тема препоръчаха Интеркозметика. Аз не съм ходила на курсове и не мога да се изкажа.

дидинка, грабвай един Sunone утре и започвай да хрупаш зеленчуците! Вземи си и форми за многократно! В първия пост на тази тема има линк към статийка за алергии. Изчети я! Очакваме те с нетърпение с хубав маникюр и без алергии  bouquet

Бягам. После ще ви покажа какво си сложих в кошницата и ще разкажа за базата на Коди

# 103
  • Мнения: 466
Прочетох и твоя пост и този на принцесата

# 104
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Мерси, Кам! Hug bouquet

Общи условия

Активация на акаунт