Повратен момент в историята, който бихте предотвратили

  • 19 579
  • 199
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 30 802
Не, просто трябва да използваме ноу-хау, който имаме, да им образоваме жените, да ги превърнем в български еманципирани кучки и в рамките на поколение и половина сами ще се унищожат. Правете любов, а не война- най-доброто оръжие за геноцид е стерилният секс, по много и редовно.

Не ми казвайте, че не сте забелязали колко мощно оръжие за социален инженеринг е тоя подход.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 423
В западна европа не мислят така. Сирена, най-добре да предадеш ноу-хау на запада, без те да се осъзнаят ние сме безсилни. И в това историята се повтаря...

# 92
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Не, просто трябва да използваме ноу-хау, който имаме, да им образоваме жените, да ги превърнем в български еманципирани кучки и в рамките на поколение и половина сами ще се унищожат. Правете любов, а не война- най-доброто оръжие за геноцид е стерилният секс, по много и редовно.

Не ми казвайте, че не сте забелязали колко мощно оръжие за социален инженеринг е тоя подход.
Трудно ще е, първо ще трябва тез жени да ги изкараме от домовете им.  Laughing

# 93
  • Мнения: 30 802
Ами то вече става, малко по малко. Изграждат се герои и медийни икони- Малала, някаква от Пакистан блогърка, показват им, че техните мъже са муньовци, казват им- бягай с 200. Въпрос на време е да почнат и да бягат. Ако са си в техните държави, по-трудно, но ако са в Европа, като нищо може да им откраднеш жените.

За съжаление европейските жени ще се наредят при брадатковците, които не знам защо им се вижда толкова привлекателни...

# 94
  • София
  • Мнения: 62 595
А ако това предотвратяване означава вашата биологична семка да се затрие и вие никога да не се родите?

# 95
  • Мнения: 30 802
А, моля, моята "семка" не е биологична. Както казах, пътищата на магията са по-интересни и все щях да намеря начин да съм аз, макар с разлика в детайлите. Просто щях да съм друг модел. В смисъл, ако днес си смениш тялото с това на двуметров мъж с огромен мустак, ти ли ще си или някой друг? Аз лично ще карам Харли Дейвидсън и ще правя всички забавни неща, които правят мъжете, но пак ще съм си аз.

# 96
  • Мнения: 47 996
Младите им жени се борят, но за съжаление по-възрастни жени са тези, които спират много от опитите, направо убиват дъщерите си...дори и тези, родени в западния свят. Не сте ли чували за това.

# 97
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Тези трябва да останат без жени, за да могат да ги оценят и да излязат малко от света, който им налага религията. Четох някъде, че в ОАЕ щели да дават по 3000 евро месечно на всяка чужденка, която се омъжи за местен. Искрено се надявам да няма глупачки, които да се лишат от свободата си заради едни кирливи пари, които най-вероятно няма и да подушат, предвид нагласите там. Що за подход?! Ще си купуват хора, сякаш са стока.  #Cussing out

# 98
  • София
  • Мнения: 62 595
Баш си биологична семка. Светът не се върти около теб.

# 99
  • Мнения: 30 802
Не бъди толкова сигурна, човек има и други измерения и както е казал поетът, майсторът може да преобърне вселената в дланта си. Ако се смяташ за главно биологично същество, вече историята е друга.

Ако не- може и да се изкефиш на Орландо, макар че аз лично не съм фен на Вирджиния Улф. По-скоро на WestWorld.

# 100
  • София
  • Мнения: 62 595
Глу-пос-ти! Биологията си е биология и никакви фантасмагории не могат да я отменят.

# 101
  • Мнения: 30 802
Не могат да я отменят, но могат да я надживеят и да я изместят от центъра. Тоест биологията да стане помощното средство, а личността-основното. Напълно е възможно биологията да спре да ти определя личността.

# 102
  • София
  • Мнения: 62 595
Кой център да изместят? Ти умрИ най-физически или никога не се раждай най-физически, пък да видим кои измерения ще обитаваш.

# 103
  • Мнения: 30 802
Има огромна разлика да не си се родил въобще и да си се родил, живял и умрял. Както е казал авторът, Толстой и Достоевски не са мъртви, те са безсмъртни, а ръкописите не горят. Та така за биологията и надживяването- каквото и да си говорим, човешкият живот има потенциал за вертикално измерение и не всяко съзнание е плод на биология, сред нас ходят богове и супергерои, както и демони. Има и животни, да.

# 104
  • София
  • Мнения: 62 595
Има голяма вероятност, ако се променят събитията в миналото, изобщо да не се родиш, защото е много вероятно предцитети да не се родят. Дори да се роди някакво дете, това няма да си ти.

Общи условия

Активация на акаунт