Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 17

  • 72 424
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Много харесвам безамонячната боя на Матрикс - трайна и неизтощаваща. Като дойде време да се боядисвам, пак ще си поръчам от нея. Амонячните не знам как са, не съм ги пробвала.
Боята на Фармавита също за сега ми харесва, нямам никаква сухота след боядисването, но е минало и малко време, де. Ще видим по-нататък.

# 16
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Благодаря за новата тема Hug
Финиши не ползвам някакви, кой знае какви. Като цяло съм много доволна от олиото на Балеа за дълга коса, кристалите с арган на Виктория бюти, за които Мис сподели, но тях отдавна не съм ги ползвала и последно си взех олиото с кафе на O'right, което Чаровна препоръча в предишната тема. Планирам да си взема най-голямата опаковка от него, защото много ми допадна + че има и термозащита (ползвам често само сешоар).
От боите на Матрикс съм доволна какви цветове дават. Ползвала съм и амонячните и безамонячните. Но беше преди време и не помня като трайност как са били.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120

Имате ли мнение за боите на Матрикс? Влюбих се в един цвят от каталога им.
На 1ви декември ще си взимам дипломата и искам нов цвят да съм хубава ; ))))

Аз вече няколко поредни пъти ползвам амонячната на Матрикс. Много съм доволна. Не усещам някакво изтощаване, изсушаване, косата ми има хубав блясък. Последно преди 2 седмици смесих 5NW и 5ВС и се получи хубав цвят. След 2-3 месеца мисля 2 броя ВС, вероятно една 4ка и една 5ца. Ти кой цвят хареса?

От финишите - чак любимо нямам, но харесвам Кенди олиото на Алтерна. В момента имам серума на Маракеш, на О'райт с шипка, сметаната на МШ и кенди спрея на Алтерна - харесват ми. Като ги изхабя, ще поддръжам едно, две в наличност, повече не ми трябват.

# 18
  • Мнения: 17 987
Това Ми Аманте има термозащита, нали?
Взех от фризьорката ни, после видях цената му в сайтовете с Николета и т.н.   Shocked, луди хора

# 19
  • Мнения: 190
Момичета откъде си поръчвате боята на Фармавита?

# 20
  • Мнения: X
Момичета откъде си поръчвате боята на Фармавита?

Фризьорката при която се боядисвах работи с нея, не съм се интересувала от къде може да се поръча.
Иначе при нея струва 14 лв. за 100 мл.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте, в момента косата ми е червена - по принцип я боядисвах тъмночервена и на моето тъмнокестеняво си представяте как изглежда. Не съм я боядисвала от месеци, горе такова омбре ми се получи, че всеки ме пита къде съм го правила. 😁 Искам обаче да мина коренно на някъде и съм се спряла на нещо такова. Много искам пепелен нюанс в косата, но още се чудя това дали мога да го постигна без да дам сума пари за фризьор. Ако имате предложения, ще се радвам да ги видя. Иначе очите ми са пъстри, косата - тъмна и имам много всетла кожа.

# 22
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Mother of Princess, благодаря за темичката  Hug
Чаровна, бързо да се оправяш  bouquet
Любими финиши нямам, щото купувам по няколко олеа наведнъж и ги ползвам смесено, та не става ясно кой какъв е. Още изразходвам продуктите, които бях накупила миналата година, сега съм събрала една торбичка да ги давам на фризьорката си... През годините най-много харесвах едно олио на Пантен, беше в една мъничко прозрачно шишенце, слагах буквално по 1-2 капки, след това го спряха, сега гледам, че са пуснали друго олио, но не съм го опитвала него. Косата ми е къдрена и боядисвана (беше и права де), на мен ми е по-важно да има обем, а не да е гладка - ако някой има да препоръча финиш за такава коса, да свирка. По едно време бях най-доволна от един бюджетен блясък на Шварцкопф, след него купих една зелена "коприна", разликата беше в полза на бюджетния, но нещо не го намирам напоследък.  Този на Шварцкопф хем даваше съвсем лек фиксаж, хем придаваше блясък и никак не сплескваше косата.

# 23
  • Мнения: 425
За обем признавам само лилавата топка на Тиги. Уникален за мен продукт, и да се изправям и да се къдря, винаги задържа прическата ми поне по 2-3 дни в страхотно състояние все едно съм току що направена. Единствено леко ми изсушава, но с малко олио по връхчетата е чудесно просто.

# 24
  • Мнения: 18 562
Здравейте, в момента косата ми е червена - по принсцип я боядисвах тъмночервена и на моето тъмнокестеняво си представяте как изглежда. Не съм я боядисвала от месеци, горе такова омбре ми се получи, че всеки ме пита къде съм го правила. 😁 Искам обаче да мина коренно на някъде и съм се спряла на нещо такова. Много искам пепелен нюанс в косата, но още се чудя това дали мога да го постигна без да дам сума пари за фризьор. Ако имате предложения, ще се радвам да ги видя. Иначе очите ми са пъстри, косата - тъмна и имам много всетла кожа.

 Ако аз имах пъстри очи и бяла кожа щях да бъда или чернокоса, или червенокоса и нищо друго.  Peace В момента много силно се надявам дъщеря ми да вземе пъстрите очи на баща си. Щом имаш такива хубави очи, каквито са пъстрите, подчертай ги с подходящ цвят.
 Такъв цвят никога не бих си причинила, като бяло е, вярно всеки си има вкус, но на мен не ми харесва никак. Стой си с червеното, а ако много искаш, направи се, но при кадърен фризьор, в никакъв случай у дома с експерименти, то няма и да стане.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 951
Червеното/виолетово ми омръзна, не искам да се връщам към естественото тъмнокестеняво, биещо почти на черно. Иска ми се да пробвам нещо друго и сега търся варианти. Със сигурност няма да правя нищо вкъщи, това е ясно. Този цвят е примерен, не съм тръгнала него точно, просто показвам, че искам нещо пепелно и по-светло от моя си цвят. Като нюанс още не мога да взема решение какъв да е.

# 26
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 476
Страшно много ми хареса показаният от Smile цвят, но според мен е труден за постигане.

Mi amante има термозащита, аз го взех за 28 лв от фризьора.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И при моята фризьорка е толкова това Mi amante.
Ще му се почудя още малко. Толкова ли е добро?

# 28
  • Мнения: 14 310
Страшно много ми хареса показаният от Smile цвят, но според мен е труден за постигане.
 
И поддържане Peace Иначе ме прободе в сърцето, много ми харесва

# 29
  • Мнения: 427
Всякакви финиши харесвам и евтини и скъпи, но най- ми допадат олиото Макадамия и коприната на Чи. В момента ползвам една пяна на Селектив за оформяне с термозащита, хидратиращи, ама не мога още да преценя ползата. Олиото на Дав наистина е много хубаво. Все се каня на Маракеш и все не стигам до там, а ми е голям мерак. Преди време дълго ползвах едни кристали, но не съм сигурна Биофарма ли бяха или нещо друго, но бяха прекрасни, но това беше преди години, бяха с ленено семе за десетина лева. Ако видя ще си купя пак. Единственото нещо, което не ми хареса е един крем на Саяс, тъй и не разбрах ползата от него.

Общи условия

Активация на акаунт