Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 17

  • 72 505
  • 755
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 381
Тайга, какво стана, червенокоса ли си?

# 526
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Тайга, какво стана, червенокоса ли си?

Аз? По Коледа чак ми е време за боя, но аз бягам от червеното.

# 527
  • Мнения: X
Тайга, какво стана, червенокоса ли си?

Ястребче,ще се прави червенокоса Simple Smile)

ani_d и аз ще чакам снимката.
Аз реших, че се връщам към червеното. Довечера съм на фризьор да сваляме цвят с ремувър и след това червена боя. Ако стане добре утре ще показвам, ако не ще плескаме нещо тъмно отгоре, каквото фризьорката прецени.

# 528
  • Мнения: X
Тайга, какво стана, червенокоса ли си?

Ааа Ястребчето ще става червена. Чакаме я да каже.


Ани, чудна! Нямам какво да кажа.


Вики, и на мен така ми се дели, сега гледам на дъщеря ми също. Аз понякога леко я топирам или стискам с пресата за вафли колкото и да е демоде. Но те разбирам, грозно е и аз не го харесвам.


Дойде ми Маракешкия серум.  Взех си боя да се оправя за празниците, пък след Нова година може и да махам червеното.

# 529
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 686
Много ви благодаря момичета. Доволна съм много, че се разделих с дългата коса. Грам не съжалявам, много си я харесвам прическата и смятам да я поддържам така, че дори и за по-късо се замислям.
Чаровна, да асиметричен лоб се води, доста голяма е разликата в дължините. Точно така исках и се получи много добре. С въртящата четка за 5 минути съм готова. Моята е на Бейбилис.  Дано сега и боята да изкара повече време без да пада. Имам за още едно боядисване и после ще му мисля, дали ще продължавам с нея или ще търся друг вариант.

Моля ви , кажете нещо за обем в корените, че сега с тая прическа, нещо много бързо ми губи обема.

# 530
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Косата ми създава ужасни проблеми и затова идвам тук да поискам решение.
Първият мога да си го реша с горчицата на прах- за мазната  ми коса това е единственото решение.
Но остава другия проблем, който ме влудява. На темито ми, колкото и да е чиста косата ми, тя се разделя. Не е  слята, както при всички останали жени. Не, тя винаги се разделя. Писна ми да нося диадеми. Започнах да мисля за някакъв спрей който да държи косата слята.
И последно искам да попитам с какво  да фиксирам къдреците си след преса? И какъв спрей да използвам при използването на преса?
Препоръчайте ми продукти, марки да са на поносими цени.
Аз нещо не разбрах - какво значи "слята коса" и "се разделя", не харесваш косата ти да е на път ли?  newsm78

Ани, аз ползвам зеления спрей volume на Джон Фрида за обем в корените.

# 531
  • Мнения: 14 381
Уф, извинявайте, момичета, и аз чела - недочела на ранина да с обадя Grinning Чакаме Ястребчето значи Simple Smile

# 532
  • Мнения: X
Имам предвид, че косата се разделя и скалпа се вижда. Не е рядка, но просто се разделя самичка.
Ако прибера косата на опашка, точно отпред пред ластика или шнолата косата се разделя също. Не седи слята. Не, просто се вижда скалпа. Може би трябва да пръскам с лак за коса за фиксация?
Но знам, че трябва да има лак специално за мазна коса, но незнам  такъв. Не съм използвола лак и незнам какъв да купувам.

# 533
  • Мнения: X
Примерно аз под "разделяне" това имам предвид




Това е дъщеря ми. Според мен ако е това просто си е въртел на косата и трябва да се примириш с "проблема" и да се намери начин да се носи косата. Аз например редовно съм с подобни прически




Също така събирам предната и страничните части на косата и ги хващам с една школка точно горе на темето.


В ЛИДЛ ще има интересни неща катп за нас Simple Smile Някой може ли да каже какво представлява тази йонизираща четка, дали си заслужава?

# 534
  • Мнения: X
О да, сигурно е това. Знам, че съм се родила с коса на темето, завъртяна. Много са ми се чудили, но никога не съм мислила, че това е проблема за несъвършенството на прическите ми.
Имам  още един въпрос - как мога да премахна русата боя от косата ми? С римуувър ще стане ли? Боядисах се през лятото, сега косата ми е пораснала с около три см, и естествено е в два цвята. Има ли възможност да сваля ?

# 535
  • Мнения: 14 381

Имам  още един въпрос - как мога да премахна русата боя от косата ми? С римуувър ще стане ли? Боядисах се през лятото, сега косата ми е пораснала с около три см, и естествено е в два цвята. Има ли възможност да сваля ?

В смисъл да махнеш русото и да стане пак тъмна ли? Няма как да го свалиш така. Боядисваш отгоре, то се измива, пак боядисваш и така Simple Smile

# 536
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
ани страхотна прическа, страшно много ми харесва как ти стои. И по-късо също ще ти стои супер, ако решиш.
Аз да се покажа. Както се очакваше не станах много червена. Най-вече в корените хвана, разбира се, но се получи много приятно преливане и стана интересно обърнато омбре Grinning най-хубавото е,че косата ми е в страхотно състояние.
Скрит текст:


Един час качвам снимки Rolling Eyes

# 537
  • Мнения: X
Ястребче,жесток цвят .
Точно този червен цвят харесвам.По скоро цвят бургунди и по тъмен .
Супер ти се е получило.
Косата ти е пораснала страшно много и наистина на снимката изглежда ,че е в отлично състояние.Гладка и блестяща Simple Smile
Да ви попита преса със 180 градуса максимум достатъчна ли е за къдрици и за изправяне.
Утре ще има в лидъл и и се чудя за подарък на една тинейджърка(дъщерята на братовчедка ми) Simple Smile

# 538
  • Мнения: 18 588
Мисля, че е достатъчно. Още по-малко за дете, така да се каже. Аз иначе почти винаги на макс се изправям, така се получава най-добре. Но 180 си е доста и ще става според мен. Нека не си гори много косата момичето.
Ястребче, чудесен цвят. Аз пък да ви поммрънкам, утру щяха да ме боядисват обаче от едни пусти хапчета, дето се наложи да ги пия ми дойде 2 пъти този месец и сега не смея....оффф а как ме е яд, няма да ви описвам...никога не съм вярваба на тези простотии за боядисването и МЦ но знам ли......

# 539
  • Мнения: 1 932
Момичета ,здравейте малко да ви отклоня от темата с боите Smile  препоръчайте ми нещо за защита от сешоар и преса да бъде добро и да сте доволни!!!:heart: чакам мнения

Общи условия

Активация на акаунт