Многодетни мами 3

  • 13 941
  • 252
  •   1
Отговори
# 60
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Flowers Bouquetбабо Цоцоланке,сега заредена с толкова положителна енергия от пребиваването в родният град неусетно ще свършите ремонта!Хайде изгони тъжните мисли и  pironiзапрятай ръкавите 55

# 61
  • Мнения: 191
Здравейте и от мен   bouquet!
Аз бях малко извън форма но отново съм тук  Mr. Green.
Честит празник на всички макар и на патерици, честит рожден ден на Мони, много целувки от всички Heart Eyes!
Май наистина идва лято, тук във Варна е горещичко а каката вече е почерняла като циганка  Laughing
Тази година за пръв път я пускам на плаж без надзор и тя е на сдмото небе. Няма да ви описвам в кой кръг на ада съм аз до като се върне Mr. Green.Ама се моля -Господ да я пази  baby_neutral.
Бабо Цоцоланке, кураж и ние с моя се избиваме когато започнем ремонт в къщи  Mr. Green и по тази причина го отлагаме вече трета година ама тази няма да ни се размине  Joy (отопляваме се на дърва и какво да ви кажа всичко  е черно)
Ами успешна нова седмица ако не успея да се включа малко по късно  Heart Eyes.

# 62
  • Мнения: 165
да се включа и аз за някоя  и друга секунда Embarassedслед като десетина дни нямах грам време...
днес ми  е шантав ден- от сутринта съм н атръни- тати отиде да види какво става с градините-изпотиха ми се пръстите да стискам палци..направо място не мога да си намеря...много ми  е напрегнато...много работа имаме,единия ни сервитьор напусна,сега освен моите- карам и неговите смени..почти не с е прибирам Cryпкрай абитуриентските вечери цялата седмица съм се прибирала в 6-7 сутринта и от 10-пак н а работа...вече нямам нито физически, нито психически сили...нооооооооо-всичко щ е с е оправи Sunglasses
иначе успях два пъти да заведа децата на плаж-направо обожавам морето,слънцето,плажа..зареждат ме невероятно Sunglasses
докато пиша тук  и таткото с еобади....никъде н е става нищо с градините... Cry

# 63
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хубава работа-няма места ли в градините?Да потърся ли една съученичка от гимназията-знам че работи в градина,ти къде живееш,кой район ти е удобен по принцип newsm78 Сподели проблема и при варненските мами-може да се намери някоя връзка и да се уреди нещо  bouquet

# 64
  • Мнения: 11 607
Леле, бясна съм да пиша аз тук сумати време и най накрая да не мога да го изпратя..... Започвам съкратен вариант на това,което поради лош нет се изтри

ЧРД на Джулис!  bouquet Здраве,щастие,много усмивки и сили навсякъде ккъдето има нужда! Вярвам,че след цялата дандания в къщи,ще и остане време да почерпи и нас тук! хОще един път - честит празник!

Рени,дано в скоро време си по добре! Като има такива като теб - аз съм спокойна! Защото тук в темичката ни аз съм най-оплакващата се мама! Ти ми правиш компания! Защото съм с комплекси - тук никой не се оплаква,не се хвали ..... Само аз роня сълзи!

Ама се види светлина и при нас! След като 24 часа не говорих на мъж,май имаме напредък и май скоро ще си боядисаме къщата! А  да се похваля - мушкатото и сакъзчетата ми как хубаво са цъфнали на терасата ...... Това ми е най-новото начинание - да гледам цветя! Този път май  ще е успешно,защото имам няколко неуспешни опита!

Айде чао и ви прегръщам! Ако сте по активни - да не се губи темичката ни - другият път и друго ще ви напиша - за сега това!

# 65
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm59  Gift  party002  bigdance2 Tada Юле честит рожден ден здраве,обич и сбъднати мечти! newsm10 newsm51 luvbed Two Hearts
 newsm12 тук гледам една баба Цоцоланка станала на мама Цоцоланка-еми така е-личи си промяната след престоят и в родното гнезденце newsm10Почнахте ли ремонта мамче,след като сте стоплили отношенията с мъжо   kiss

# 66
  • Мнения: 2 433
благодаря ви момичета!!!  bouquet
Станах на 33 Blush
Снощи имахме гости до 3ч Blush
не мога да не се похваля че децата преспаха бебето и седяха при него , докато ние празнувахме на двора! Днес съм недоспала и уморена но Яни ми подари страхотен подарък - ИМАМЕ СИ ЗЪБЧЕ!!!!

# 67
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте момичета,

Нашето семейство има новина.Малкият Анди ще става батко!

Никак не беше предвидено,но дано Бог ни помага да е всичко наред,да сме здрави  и се надявам да се справим.

Аз се чувствам малко гадно-все ми е едно блудкаво в устата,ту съм гладна,ту ми се повдига...като в начална бременност-нормално.
Моля ви дайте някаква идея кяк да променя този блудкав вкус.
Мони утре завършва трети клас и вече ще си е у дома и ще ми помага през деня.А Пепи сега ще е под пара до изпитите,така че ще ми трябват доста нерви.
Е,това е засега от нас. Laughing

# 68
  • Мнения: 191
Teddyvas много хубава новина   bouquet! дано бързо да се почувстваш скоро по- добре. Аз го решавах този проблем с ментови дъвки- мнооого дъвки ( защото като свършеше сладичкото от нея ми ставаше пак гадно), а да ти кажа колко джобове съм изяла с последния  Mr. Green (между другото още си нося килцата )
Julis честит ти рожден ден ! Нека всички в къщи много те слушат, да си много щастлива и  да получаваш все толкова хубави подаръци   bouquet!
ами май толкова за сега. Отивам да надзиравам миенето на зъбите  Mr. Green.
Боже какво нещастие чух сега по новините. Починало бебенце на два месеца при катастрофа.
Майката пресичала булевард когато камион правил завой и ударил количката, ужас!
Боже дано да сме здрави и никога не ни се случват такива нещастия !

# 69
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 teddyvas   bouquetчестито!Леко бременеене  Hug много се радвам за теб Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 3 740
teddyvas, страхотна новина! Направо подскочих! Дано по-бързо минават първоначалните неприятности и да изкараш една спокойна бременност и да си имате едно здраво и весело бебче. Май е ред за момиченце, а? А като знам Мони каква е грижовна, ще се справите. Стискам палци на Пепи, малко остана.

Julis, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава и много щастлива! 33 е чудесна възраст за малко оглеждане и осмисляне на живота. И е много приятно, когато се убедиш, че вървиш в правилна посока.

Мамо Цоцоланке, успешен ремонт! И после да не се чудиш, че не можеш да се отървеш от гости!

Рени, вашата епопея с градините просто би всички рекорди. Няма ли някакво решение?

Аз поизчезнах за известно време, защото имах ангажименти покрай Панаира на книгата, а на 28.05. беше абитуриентския бал на Мика, та лудницата беше пълна. В края на краищата всичко мина добре - тя беше много хубава /нали си е наша!/ и много щастлива, прибра се на сутринта като минала през бетонобъркачка, но безкрайно доволна и днес замина с класа /вече бившия клас/ за Рибарица. Пак е с кола и пак й треперя, но поне се обади, че са пристигнали благополучно. Дано и се приберат без проблеми. Много е хубаво да си имаш голямо дете. Обаче притесненията не са по-малко. Абе, само да са живи и здрави.

# 71
  • Мнения: 3 479
Здравейте, реших и аз да се отчета как е при нас, но .....

първо, Честит Рожден Ден ДжулиС. Бъди все така щастлива и всеотдайна майка и жена. Нека любовта и щастието бъдат твои неразделни спътници в живота.   bouquetЧестито първо зъбче на Яни.

второ, Тедивас това е хубава новина. Hug Да сте живи и здрави и много щастливи. Пробвай с дъвки или бонбонки тик-так.

Ние вече сме в новото жилище и още от първите дни се чувстваме като у дома си. Все едно винаги сме си били тук и това е най-естественото нещо на света. Семейство сме от почти 15 години и досега все сме били на общежитие или на квартира и сме живели все с чужди мебели. Сега всичко си е наше и чисто новичко. Това винаги ми е било голяма мечта, да вляза нов дом и цялото обзавеждане да е проектирано наведнъж и всичко да е в тон, затова през годините си купувахме само най-необходимото. Децата са щастливи по своему. Пепи си харесва стаята и новият телевизор, Мати кара бясно в колата си от стая в стая и особено го радва дългия коридор Laughing, Криси вече се шири в ново, по-голямо креватче и с удоволствие спинка в него (досега беше в люлка, която му отесня). Ние с мъжът ми си имаме самостоятелна спалня (малките са заедно и ги подслушвам с бебефон), в която намираме спокойствие от време на време Grinning. Преди два дни обаче Мати откри пътя до нашето легло през нощта и работата малко позагрубя, но се надявам да е само период. До тук обаче свършва семейната идилия. Апартаментът е на четвъртият етаж и ние сме едва третите заселили се в блока. Имаме проблеми с Електроснабдяване, нямаме асансьор, блокът прилича на строителна площадка и е ужасно мръсен, защото повечето съседи сега правят ремонт, налага се внимателно да редувам ползването на домакинските електроуреди, защото иначе спира тока Cry. Надявам се, че скоро и това ще отмине и с всеки изминал ден животът ни ще става по-лек в битово отношение.
Забравих да се похваля, че новият ни дом е в Стрелбище и вече сме редовни посетители на Южен парк. Освен това още в първите дни се запознах с една многодетна майка, която много ми се зарадва, защото тя била единствената такава в квартала и я гледали като бяла врана. Тя има две момченца (на ок. 5г и 3г и половина) и едно момиченце (на 1г и половина). Надявам се, че ще бъдем добра дружинка.
Ами това е от нас. Отчетох се.

Цоцоланке браво за цветята. И аз исках да си насадя сакъзчета на терасата на новия апартамент, обаче вече е късно според мен. Догодина обаче няма да пропусна. За боядисването не се ядосвай. Всичко ще потръгне. Те мъжете са такива. Трябва им малко начална скорост и кой да им я даде, ако не ние техните любими жени Joy Joy Joy. Разбира се, за всеки мъж е необходим строго индивидуален подход с елементи на натиск и манипулация.  Mr. Green Да са ни живи и здрави мъжете, че без тях закъде.

Айде чао от мен, че нещо много се разприказвах Crazy. Аз общо взето пиша на принципа всичко или нищо, но очаквайте и ново включване от мен. Hug

# 72
  • Мнения: 165
честито на рожденничката  bouquet-да  е много щастлива!!!
а н а"новата"бъдеща мама пожелавам най-страхотното бебе н а света/ а т о естествено ще е такова Laughing/и лека бременност,а н а цялото и семейство-щастливо очакване !

А на нашата одисея с детската градина вчера беше сложен край Wink--успяхме да се  запишем  Joy-направо н е мога д а повярвам че ми се случва! Shocked    е, вярно- не е в тези които са близо до нас и в които искахме-чак в Младост е - но пък  е  най-страхотната н и градина- там бяха каките и всички госпожи  и лели са н и като роднини Wink-Дани беше на 10 дни когато з а пръв път им ходихме на гости,обикаляха с него от група в група ,после колко пъти са г о взимали вътре да пълзи  и играе ,а сега са очаровани д а го вземат при себе си...както с е казва- всяко зло- за добро Simple Smile
вече съм спокойна- даже н и уредиха още от понеделник да започнем Hug
и така вече- успокоена - д а запитам мами варненки-защо никой нищо н е казва за среща???
хайде тази неделя да организираме нещо? казвайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 73
  • Мнения: 1 455
Здравейте и от мен.
Тези дни нямам никакво време, но сега имам 5 мин преди да зачезна по задачки.
Джулка, честито на патерица! Пожелавам ти много здраве и щастие, както на теб, така и на цялото ти семейство   bouquet   bouquet !
Честито и на всички празнуващи, които съм пропуснала  Hug !
Тедивас, честито за чудесната новина! Това е наистина страхотно и благородно завиждам  Heart Eyes . И аз много искам 4-то, но мъжа ми каза да си взема куче, защото определено не иска повече бебета  Rolling Eyes Все си мисля, че след 10- 15 годинки може и да се навие - за подмладяване  Wink
Нека и аз да се похваля, че от вчера сме собственици на апартамент. Галче, добре те разбирам как се чувстваш, защото и ние си мечтаехме за собствен дом от дълго време. Сега ще се прави ремонт, ще се обзавежда и до септември трябва да се нанесем. Намира се на 2 мин пеша от мястото, където сме в момента (ул. Раковски). Апартаментът е точно това, което търсихме и нямам търпение да се нанесем.
Рени, радвам се, че сте намерили подходяща градина.
Мама Цоцолана, не мисля, че хленчиш и все се оплакваш. Все пак тук пишем да разтоварваме и да поискаме съвет относно проблемите, които всеки от нас има, така че няма за какво да се притесняваш. На мен лично много ми олеква, когато имам с кого да споделя проблемите си  Hug  Heart Eyes.
отивам да водя малкия на хомеопат, защото ми направи спастичен пристъп и направо ми идва да хвана гората ...
поздрави и лек ден на всички

# 74
  • София
  • Мнения: 4 868
хей, теди, честито! и поздравления за решителността - аз още се мъча да се престраша за третото - най-вече заради парите, защото с още едно дете не се виждам да се върна на работа, поне не в следващите доста години. представям си радостта на мони и пепи, батко анди едва ли истински усеща вълненията... пожелавам ти радостна и безпроблемна бременност и много подкрепа от хората около теб! и, моля те, дай рецептата на онази маслинена салата, че пепи ни събра очите с нея в събота!

извинете ме, дами, че така често нахълтвам тук, ама в мечтите си вече съм с 4 деца (все се надявам третото да е близнаци) Wink

Общи условия

Активация на акаунт