Многодетни мами 3

  • 13 950
  • 252
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 87
Джулис ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! На патерица, но от сърце и с най- добри пожелания!
На Яни да му е здраво зъбчето и... всички останали Grinning
Тедивас, страхотна новина!!! Лека бременност и прекрасно здраво бебе ти желая! Благородно ти завиждам Embarassed, защото едва ли ще издържа пето секцио /имаме и едно починало детенце/, но ти се възхищавам искрено!
На новодомците ЧЕСТИТО! Пожелавам ви най-щастливите моменти в новите къщи и безгрижни дечица!
Аз имах малко проблеми с баткото в училище, но всичко се оправи. Благополучно мина и ваксината на бебчо и... сега е спокойствие! До кога ли newsm78 Пишете, ако нещо съм пропуснала през последните три дни, че нямахме нет и загубих нишката!
ВЕСЕЛИ ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ ЗА ВСИЧКИ!

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
gal4e не е късно да си боднеш сакъзчета,вземаш си клонче от някоя приятелка,оставяш го да завехне до другият ден и го бодваш!На фона на строителните епопеи дето са край вас,едно цветно петно ще внесе допълнителен чар на новото ви жилище!
Reni_   знаех си аз ,че нещата ще се наредят Heart Eyes
danisport    bouquetпоздравления и честито
Теди-каква е таз маслинена салата  Hugбързо казвай да неидваме у вас да я пробваме Party

# 77
  • Мнения: 11 607
Леле колко новодомци има тук!!!!! Направо завиждам!А Ние утре,ако е рекъл Господ! ще събаряме стена и ще правим врата на бъдещата наша спалня и после ще правим стена за да разделим голямата стая! Така едната част става за мама и тати,а другата за Райчето! А стаята на свекъра след като се премести ще правим стая на момчетата! Но май утре се почва,то се почна де - 2 дена оправях дрехите - сортирах,подреждах и т.н. отделях за приятелки дето ще имат дете и т.н.Чак да ви кажа честно не ми се дават дрехите,защото си копнея тайно за четвърто! Но татито се опъва! И тук е ред да поздравя Теди  с новата бременност! Леле как ви завиждам само!!!!! Нови къщи, бебенца - само хубави неща!Дано всекиму хубави моменти в повече да има! А и цвета - не смяташ ли,че не си ни осведомила по подробно за това,че си имала абитюрентка?Нещо много посна информация даваш! Рени, поздравления и за вас и за ДГ! На новият зъбатко също поздрави!

Въобще само честитки! Сега се сещам - близначките на мамамила нямат ли днес ЧРД - ей сега ще погледна 1 стр. и ще видя и ще се включа допълнително,че го карам на спомени!

Дидче,а ти не ми разправяй къде съм била,по добре да беше дошла да се видим! Знаеш ли как очаквах да се видим ........ Голям ми е мерака към теб!

А утре е 1.6. - не знам дали ще мога да се включа но на всички тук - и деца и мами - пожелавам едно - Честит празник! Яд ме е,че няма да бъда с децата,за които много ми е мъчно,но като си ги вземем ще ги компенсираме за 1.6. Да има само поводи за радост и усмивки и много щастливи и усмихнати малки и пораснали деца!

# 78
  • Мнения: 11 607
Да, ами Леа и Ема имат днес ЧРД!  bouquet  bouquet Да са живи и здрави и само хубави и добри неща да носят в къщи на мама и тати и бати! Едно голямо гуш и много весел празник в семейството! Как и аз искам близнаци - мамамила дай рецептата!

Теди,а ти едничко ли чакаш! Дай да го изчислим - дай месец на забременяване и месец и година на твоето раждане и баба врачка ще сметне и ще спестите пари от триизмерен ултразвук! Шегувам се!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН,МИЛИЧКИ  ЛЕА  И  ЕМА!

От цялото ни семейство ви желаем мноооого здраве и безгрижно детство! dance bdbaloni bdbaloni newsm06 newsm67


На всички ви благодаря за поздравите. Hug

Честито на новодомците!Да имате само щастливи мигове в новите си домове!

Мамо Цоцоланке,не знам още дали е едно или две.Ние в семейството имаме близнаци-майка ми  е близнак и на Ваньо  баща му е имал близнаци братя(или сестри,не съм сигурна),но те са починали по време на раждане.Мони  като научи новината много се зарадва и започна да фантазира и за близнаци(за ужас на тати).Тя реши,че другата учебна година няма да ходи на училище,за да ми помага у дома Joy

Дидка,салатата с маслини я взехме от едно списание,а Пепи участва с нея в една игра.Рецептата е елементарна за 3-4 порции са необходими:200г маслини,1 кафейна чаша вода,половин лимон,3-4 филии хляб,100мл олио,1 глава лук,зелена салата(за украса),сол,а аз добавих и 3-4 шепи счукани орехи.Хляба се накисва във водата и се изстисква.Към обезкостените маслини се добавя хляба и останалите продукти.В рецептата е писано да се смелят с машинка за месо,но аз нямам такава и пасирах всичко с пасатора.След това добавих и счуканите орехи.Според мен стана много интересна,но Пепи така и не я опита,защото има лук hahaha
В интерес на истината той сам си я направи,а аз само я опитвах и добавях още малко лимон или орехи Laughing
Ето и рецептата ви дадох,но това не значи,че не искам гости.Ако някой иска да се видим,да заповяда! HugИ без това сега ще ми е трудно с количката по градския транспорт.Нали там никого не го  интересува,че се качва количка и трябва сам да се оправяш...

Поздрави от нас за всички ви! Laughing

# 80
  • Мнения: 3 479
Честит рожден ден на Леа и Ема! newsm59
Да растат здрави и щастливи! Весел празник на цялото семейство!  bigdance2

danisport Честит ви нов апартамент и на вас! Наистина тръпката е голяма, особено когато е за първи път! Желая ви бърз и безпроблемен ремонт и щастливо настаняване наесен!

Рени - Честита ви детска градина! Нищо, че ви е далече. Страхотно е това, че детето ще бъде обгрижвано от мили хора, които го обичат. Поне ще ходи с удоволствие на градинката.

Теди - понякога като гушкам Криси си мисля, че е много жалко, че гушкам последното си бебе и ми става мъчно, мъчно. Истината е, че нямам кураж за четвърто, а бих гледала. Само да не беше това бременеене. Карам безпроблемни бременности, обаче много дебелея и после трудно свалям килограми. Ей ме на сега изглеждам като бременна в 5-6м, пък откога съм родила. Голям срам  EmbarassedЧакам времето, когато ще спра да кърмя, че да почвам диетите. За моя радост обаче живеем до новия фитнес в Стрелбище The GYM и от сега му се точа яко. Освен това вече имам и леко смъкване на органите и следваща бременност ще ми навреди повече. Sad
Момичета да ви кажа напоследък се чувствам много неорганизирана. Все не сколасвам. Все се помотвам. Остарявам ли, що ли? Не мога да разбера какво точно ми става newsm78, но ми е много неприятно. Искам да съм бодра и по-активна, а пък все се нервя за глупости и всичко бързо ми става досадно ooooh!
Ох, ето че и аз се оплаках. Айде стига толкова, че  ме досрамя от мен си. Weary

# 81
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
честит рожден ден на двете малки госпожици newsm59 newsm59  Gift newsm67  party002  ura newsm18 newsm19  261uu newsm57 newsm18 newsm57  261uu newsm19 bdbaloni baloniДа са живи и здрави за радост на всички в къщи! Thinking..аз така си мечтаех за близначета...може и сватове поне да станем Hugкой знае
teddyvas благодаря за рецептата   chef ще я пробвам непременно!А на 18 като идвах в София ,ако имах по-вече свободно време смятах да те потърся и наистина де се възползвам от поканата ти за гостуване,но ми беше ограничен периметъра на отлъчване от НДК поради ангажимента Sick
Мамче Цоцоланче,когато си ми звъннала по телефона бях във Варна ,но в невъзможност да прескоча до Добрич.Ходих там до данъчното и обратно.И аз много исках да се видим,но живот и здраве-що е време  Hugпред нас е  friendship
Вече 00.11ч- ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА newsm35  party006 newsm35НЕКА ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ  smile3540 piasyk football pletka dancing dancing kissИ ДА РАСТАТ БЕЗГРИЖНИ И ЩАСТЛИВИ

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 00:14 от Дидка

# 82
  • Мнения: 3 740
Честит рожден ден на красавиците Леа и Ема! smile3535 newsm59 smile3535
Да са живи и здрави за радост на мама, тати и бати!

# 83
Честит рожден ден (със закъснение...) на Ема и Леа и от вси4ки нас!    newsm67

# 84
  • Мнения: 11 607
Мами пълно разочерование от новата работа! Шефа още първият ден уби всичко хубаво у мен! А бил баща на 3 дъщери - т.е. многодетен като нас,а един особен! Не, добри му бяха думите,но така ги каза .... прозвучаха като обида!Незнам! Дано излезе нещо хубаво! А ние започнахме с мааааааалка крачка ремонта - утре ще се кърти стена! Добре,че ще съм на работа! А днес забравих картофите във фурната и познайте .........

Мами късно е! Лек ден и приятни почивни дни след това!

# 85
  • Мнения: 165
честито и от мен със закъснение на Леа и Ема  bouquet-нека бъдат много усмихнати,весели деца!

# 86
  • Мнения: 11 607
Да ви говори нещо това,че темичката ни бе на 2 страница долу предпоследна? Отдавам го на почивните дни,но си помислете за делника!



# 87
  • Мнения: 331
Blaгодаря ви милички за всичи пожелания!!!
Празникът ни беше много хубав, ето снимки!!!
http://community.webshots.com/photo/433754823/2419832100077055778LDSGBd
http://community.webshots.com/photo/433754823/2159209780077055778zyPyWS
http://community.webshots.com/photo/433754823/2394012120077055778wscvWf
/как пък венъж не си направихме една поне нормална снимка - всички, да си я нося в албумче в чантата!!! Joy Joy Joy/
Тортата е такава, защото аз им викам на двете "круши". Много приличаха на круши на 6-7 месеца, седнали, в гръб...  Joy Joy

Ние с Емка влизаме в Пироговв понеделник. Ще й оперираме едно топче /дано е мастно, да не е някаква киста, че малко ми е притеснено/ на клепача и едно на гърлото. Всвеки ме пита какво я е ухапало... а тя така си се роди. сега е време да ги махнем...
Притеснено ми е само, че Леа ще остане самичка без нас... не са се разделяли за повече от час двете...
Дано всичко мине добре и бързо...
Това значи, че ця;ла седмица няма да ви се обаждам, но вие ми стискайте палци.
  bouquet

# 88
  • Мнения: 11 607
Ние с Емка влизаме в Пироговв понеделник. Ще й оперираме едно топче /дано е мастно, да не е някаква киста, че малко ми е притеснено/ на клепача и едно на гърлото. Всвеки ме пита какво я е ухапало... а тя така си се роди. сега е време да ги махнем...

Успех на операцията миличка! Желая да попаднетена добър екип и всичко да мине безпроблемно! А Леа че ще е сама - важното е емка да се оправи и да сте си скоро живи и здрави в къщи!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 677
Мила,

Дано всичко с Еми е добре.А Леа като голямо момиче ще трябва да го преживее.

Целувки от нас! Hug

Общи условия

Активация на акаунт