SUPERNATURAL: Империята на кайсиите

  • 56 326
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
А, няма да си давам тогава зор....

 Joy hahaha Аз си дадох зор , опитах се да харесам, но не успях. От тези женски персонажи само Джоди и ясновидката са ми сипматични, но те няма как да ми заместят Сам и Дийн  NaughtyMr. Green

# 316
# 317
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
хаахха че яко

# 318
  • Мнения: 6 459
13x11 "Breakdown" Promo:



PS. Елорка, ако искаш да видиш Котьо и "Клей" в една доооста по-различна светлина, можеш да изгубиш час и половина с "3, 2, 1... Frankie Go Boom". От категория тъпи е, но на места се смях с глас. Дори като неудачник Котьо ме радва. Много Stuck Out Tongue Winking Eye . Любоф, кво да се прави...

# 319
  • Мнения: 6 459
13x12 "Various & Sundry Villains" Promo:



Имала сестра Joy Joy Joy

# 320
  • Мнения: 24 462
О, не.
Имаха брат, ред е на сестра.Joy
Още не съм гледала нищо, надявам се днес да успея.

# 321
  • Мнения: 43 585
13x11 "Breakdown" Promo:



PS. Елорка, ако искаш да видиш Котьо и "Клей" в една доооста по-различна светлина, можеш да изгубиш час и половина с "3, 2, 1... Frankie Go Boom". От категория тъпи е, но на места се смях с глас. Дори като неудачник Котьо ме радва. Много Stuck Out Tongue Winking Eye . Любоф, кво да се прави...


Определено ще го гледам. Сега видях, че няма субтитри, но нищо. Тамън ще се упражнявам  Laughing

# 322
  • Мнения: 6 459
Няколко от промо снимките за следващия епизод:





# 323
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Мацката мяза на главната от Западен свят, тя ли е?

# 324
# 325
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Нем, сега хич не ми мяза така от сайта, не съм я гледала никъде

# 326
  • Мнения: 6 459
Официална снимка от последната конвенция:

# 327
  • Мнения: 116
Нещо много сладко, което може и да сте виждали.

# 328
  • Мнения: 6 459
Misha 2.0 - "The Return To Innocence" Joy Joy

# 329
  • Мнения: 43 585
Момичета, малко офтопик, но току що видях в темата на модераторите, че Ивето е писала да и се замрази акаунта.
Прегледах коментарите. Изненадващо Топчо е починал  Cry
Ако някой и има фейсбука и пратете една прегръдка от мен и и кажете, че много я обичам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт