SUPERNATURAL: Империята на кайсиите

  • 53 355
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Не мога да повярвам, че следващата седмица ще е последният епизод. Много ще ми липсва цяло лято. Слава богу, че все пак ще има и 14 сезон. Сценаристите са се съжалили над нас.  Joy Joy Heart Eyes Mr. Green
Нямам търпение сега  да гледам 22 епизод, но чакам още за субтитри.

# 706
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Стана ми мъчно за Луцката. И (не вярвах, че ще го напиша някога) ме хвана яд на Сам. Защо всички други да заслужават втори шанс (Габриел, Кас, Краули, Роуина..) а само Луцифер - не. Аз му повярвах, че се е променил, или поне че би могъл. То и Кас при други обстоятелства е станал гад. Ако попадне на хора и ангелът/дяволът може да стане човек.   
Не схванах всичко без субс, но малко захаросана ми се видя тая сбирка в бункера накрая на чаша уиски. А и за мен Боби отдавна се е изчерпал като образ. Виж, на Чарли се кефя. Сега се сещам, че от паралелния свят могат да върнат кой ли не - кеф ти Белла (така и не я прежалих) кеф ти Джо и майка и. Те и трите са мъртви заради Сам и Дийн, така че нищо чудно да ги има в другия свят. И сериалът може да започне отначало Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 707
  • Мнения: 6 390
Очаквана новина:
https://twitter.com/andrewdabb/status/995052127754977280
"It breaks my heart to say this, but CW has chosen to pass on Wayward Sisters.  We love these characters, and have spent almost two years trying to make this show a reality on the network... but there are some fights, sometimes, you can't win."

# 708
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Те да гледат да печелят по-важните битки, като например 15 сезон, или друг проект с J2, че сестрите ще ги прежалим, ама братята, братятааа...

# 709
  • Мнения: 32 084
Стана ми мъчно за Луцката. И (не вярвах, че ще го напиша някога) ме хвана яд на Сам. Защо всички други да заслужават втори шанс (Габриел, Кас, Краули, Роуина..) а само Луцифер - не. Аз му повярвах, че се е променил, или поне че би могъл. То и Кас при други обстоятелства е станал гад. Ако попадне на хора и ангелът/дяволът може да стане човек.   
Не схванах всичко без субс, но малко захаросана ми се видя тая сбирка в бункера накрая на чаша уиски. А и за мен Боби отдавна се е изчерпал като образ. Виж, на Чарли се кефя. Сега се сещам, че от паралелния свят могат да върнат кой ли не - кеф ти Белла (така и не я прежалих) кеф ти Джо и майка и. Те и трите са мъртви заради Сам и Дийн, така че нищо чудно да ги има в другия свят. И сериалът може да започне отначало Stuck Out Tongue Closed Eyes

И на мен ми стана мъчно.
Глупав Сам, много глупав Сам  Crossing Arms
Съгласна съм. Всички са вършили глупости и получават втори шанс. Защо не и Луцифер.
Сега ще е доста озлобен и с право.
Трейлъра изглежда интересен. Нямам търпение.
Надушвам, че ще има изненадващ финал.

# 710
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Страхотен епизод !  Heart Eyes

На мен също ми стана жал за Лу  Mr. Green . Нямам търпение в следващия епизод да видя зъл и отмъстителен Луцифер. Може би тогава ще разберем на коя страна е всъщност Джак.
Както и да свърши, спокойна съм, че ще има и следващ сезон.  Mr. Green Grinning
Скрит текст:
Някъде ми изчезна снимката на профила и не мога да си обясня как стана това newsm78

# 711
  • Мнения: 32 084
Бъфи, може сайта на който ти е снимката да е забегнал за кратко.

Според мен Джак може да се обърне срещу братята. Като разбере, че Сам е зарязал Люси.
Миша изигра страхотно другия Кас. Много зъл беше  Laughing
Ама на Кас да му се припомни той каква лошотия беше.
И Луци е много прав.
Лошотията хората сами си я правят. Бил е затворен векове. Кой аджеба е карал хората да вършат злини?
Много ми е мъчно за Габриел. Ама много  Sad Голям образ беше.

Всъщност някой помни ли в алтернативния свят, защо ангелите избиват хората?  newsm78

# 712
  • Вестерос
  • Мнения: 38 332
На мен не ми е мъчно, това е Луцифер, моля ви се, дяволът Grinning

# 713
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
„Симпатии към дявола”. А и Лукавият не би бил това, което е, ако не му се поддавахме. Доста помага и това, че го играе Пелегрино, мнооого е секси.
Мисля, че ангелите избиват хората, защото Сам и Дийн не са спряли апокалипсиса, и това е естествената им реакция след победата над дявола. Тоест, който и да беше победил, щеше да последва смърт за човечеството. Още една червена точа за Луцифер - колкото и да е лош, не е по-лош от другите.

# 714
  • Мнения: 32 084
Не я разбирам таз естествена реакция  Laughing

Може би и Бог го няма в това измерение, та затуй сичко е хаос.

# 715
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 441
Кас от другия свят го бяха докарали като млада версия на Хитлер. Едни мустачки му липсваха само. Simple Smile
Постъпката на Сам беше глупава и недомислена. Все едно не си го знаят Люси къв е хитър и оправен. Такива като него е хубаво да си ги държат близо до себе си, за да ги наблюдават изкъсо. Много се радвам на присъствието и на Луцифер и на Гейб. Жалко, че екранното време на втория беше така кратко. Колоритен образ е и се надявам да не е gone forever.

# 716
  • Мнения: 32 084
Люси и Майкъл сега откъде ще търсят кръв на свят човек  Laughing
Сиянието си го имат, ама другите неща.

# 717
  • Мнения: 6 390
Няколко от промо снимките за финала:







# 718
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Притеснявам се за финала...

# 719
  • Мнения: 6 390
Предполагам, че ще измислят нещо интересно за края на сезона.

Ето и описанието на епизода - 13.23 "Let The Good Times Roll":
IT ALL COMES DOWN TO THIS – Our heroes, Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) Winchester, continue to be tested in the battle between good and evil, but one impulsive decision could alter the lives of one the brothers forever.

Знаем, че с Дийн ще се случи нещо, за останалите - ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт