AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 75 406
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 177
Даа,в същото положение бях още първия ден от кампанията.Просто бяха в червено и накрая се чудих какво точно да поръчам.Всъщност кое ще го има?! ...  Close

До момента няма подадена информация за замяна на изчерпаните комплекти от 35 точки.
Молим да ни извините за причиненото неудобство.

# 61
  • софия
  • Мнения: 756
Здравейте,

търся часовник kim sparkle сребрист и онези коледните пантофки, шарените.
Ако някой има излишни моля да ми пише?!

# 62
  • Мнения: 735
Здравейте! Не съм писала отдавна, но още съм представител. Ако пусна поръчка за следващата кампания на 27 декември, то кога се очаква да я получа?

# 63
  • Мнения: 13 795
това ще стане ясно само от кампанийнив календар с дати за поръчка и доставка за к01, който ще можем да видим едва на 26.12 след 14:00

# 64
  • Мнения: 36
ако пуснеш на 27.12 до 14 на 03.01 ще е при теб Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 1 113
Здравейте! Не знам дали помните, но преди доста време ни караха да попълваме анкети с това какви подаръци предпочитаме за да сложат именно тях в мотивационните програми. Бяха предложили наистина хубави комплекти чанти с още нещо. Естествено нито едно от тези предложения не беше представено в тазгодишните подаръци, а нито и за нчалото на другата година.
Е за какво ми е на мен да попълвам, като те това го правят само за зарибявка и накрая пак си пускат залежалата стока. Измамници.

# 66
  • Мнения: 5 384
Аз си мисля, че ако се пусне на 27-ми, фактурират на 28-ми, то на 30-ти трябва да дойде в пощата кашонът. И си мисля, че 30 декември  винаги е бил работен ден, по принцип,.....но крайната дума  имат ейвънци- в България и в Румъния.

# 67
  • Мнения: 303
Привет!
Искам да попитам за тази програма за нови мениджъри, ако някой може повече информация да ми даде. Как се става мениджър и какви са привилегиите, задълженията и т.н.
Хубав ден!

# 68
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Привет!
Искам да попитам за тази програма за нови мениджъри, ако някой може повече информация да ми даде. Как се става мениджър и какви са привилегиите, задълженията и т.н.
Хубав ден!
Ако сте представител, Вашият мениджър /лидер на екип/ ще Ви обясни най-подробно, а ако не сте, или си изберете мениджър, или си попълнете онлайн заявка за регистрация  и системата ще Ви насочи към най-близкия до Вас мениджър. Той ще Ви даде подробна информация.

# 69
  • Мнения: 303
Привет!
Искам да попитам за тази програма за нови мениджъри, ако някой може повече информация да ми даде. Как се става мениджър и какви са привилегиите, задълженията и т.н.
Хубав ден!
Ако сте представител, Вашият мениджър /лидер на екип/ ще Ви обясни най-подробно, а ако не сте, или си изберете мениджър, или си попълнете онлайн заявка за регистрация  и системата ще Ви насочи към най-близкия до Вас мениджър. Той ще Ви даде подробна информация.
Благодаря, моята мениджърка всъщност е доста несериозна. А дали има вариант да се прехвърля към друга, ако не съм доволна от своята?

# 70
# 71
  • Мнения: 113
В Брошура 01 на стр. 9 има оферта 1 +2 комплимента. Въпроса ми е при поръчка на 1 бр. червило какво имаме право да закупим за 0,49? Само 1бр. или по 1 бр. от двете предложения?

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
По едно от всяко, но задължително се вписват номерата и на двете желани неща! Че на мен ми се размрънкаха леко защо не били получили кремче за кожички, защото мислели че като напишат номер на лак идвали и двата комплимента...

# 73
  • Мнения: 150
Здравейте, имате ли вече отзиви от новите червила Avon Mark Epic Lip, които ще стартират в брошура 2? Ще може ли и отзиви от 3 в 1 - кремообразен фон дьо тен True Colour Flawless? Прикрива ли добре?

# 74

Общи условия

Активация на акаунт