AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 75 436
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 805
За пореден път не пристигат всички мостри, убедена бях. 😁 Не че са ми мн важни, но ме дразни грандиозните им
" привилегии" никога да не са така както ги пишат и представят
И никъде не видях възможност в куотър три да купя комплекти на промоционалните цени макар че бяха чак със снимка обявени в програмата.

# 736
  • Мнения: 1 472
Някой поръчвал ли е от найлоновите торбички? Мнение за качество и заслужават ли си парите?
Хартиените торбички могат ли още да се поръчват? Не ги откривам в сайта, или са сменили мястото?
🤣Да се оплача, от всичките им промени и глупости забравих да си поръчам комплекта за РД и за Великден. След дъжд качулка 🤣 сетих се

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 02:31 от gqa

# 737
  • Мнения: 68
Някой поръчвал ли е от найлоновите торбички? Мнение за качество и заслужават ли си парите?
Хартиените торбички могат ли още да се поръчват? Не ги откривам в сайта, или са сменили мястото?
🤣Да се оплача, от всичките им промени и глупости забравих да си поръчам комплекта за РД и за Великден. След дъжд качулка 🤣 сетих се
Хартиени  малки -89516, средни - 89524, големи -89532. Найлоновите, колкото и да са хубави, са безумно скъпи  с тези цени.

# 738
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Отдавна не поръчвам от найлоновите торбички. В едни случаи - клиентите не заслужават. В други - сложиш нещата вътре, те ги вадят, торбичката се хвърля. Може да се погледне и от еко/био гледна точка. Защо да давам дори 50 ст. от мен при положение, че тази торбичка неизменно става боклук, а поръчките вече са достатъчно измъчени откъм отстъпки, които правим за клиентите само и само да поръчат нещо.

# 739
  • Мнения: 1 472
Доста отдсвна няма найлонови торби, или поне не знаех, че се предлагат. Снощи в търсене на хартиените, открих че има найлинови. Естествено, че не всички заслужават брандирана торбичка за поръчката, която са направили. Но има такива, които заслужават, а и има които се радват

# 740
  • Мнения: 5 386
Много рядко някой поръчва, аз не раздавам брошури, ако някой ми поиска, тогава. При даването на поръчката в торбичка- каквато намеря, слагам подарък , пр.на 20 лв.поръчано - лосион тяло или крем ръце, ако е под 10 лв. - няколко мостри.

# 741
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Моля да пусна някои продукти към някой от Варна тази вечер или най-късно утре.Исках към координатора но е на почивка.А ми трябват за събота-неделя.
Благодаря.Пишете на лични.За около 45 лева.

# 742
  • Мнения: 684
Момичета, това с отписването на представител със сигурност ли го има? Преди време бях пускала поръчка без проблем при няколко кампании неактивност (повече от две).
Искам да пусна нещо следващата кампания, ама ако ще трябва да се разправям с мениджърката, няма да си правя труда.

# 743
  • Мнения: 75
Доста отдсвна няма найлонови торби, или поне не знаех, че се предлагат. Снощи в търсене на хартиените, открих че има найлинови. Естествено, че не всички заслужават брандирана торбичка за поръчката, която са направили. Но има такива, които заслужават, а и има които се радват
Може ли да споделите къде да ги търся тези хартиени и найлонови торбички,голямо ровене ама тц ,не намирам Simple Smile

# 744
  • русе
  • Мнения: 1 317
Как си плащате доставката с фактура или при получаване в пощата?

# 745
  • София
  • Мнения: 4 177
Как си плащате доставката с фактура или при получаване в пощата?

С фактура, естествено.

# 746
  • Мнения: 1 472
Днес сутринта пуснах поръчка.
Плащам с карта по фактура, тъй като при получаване е двойна таксата.
В лого листовката има новите найлинови торби, но не са налични и не миже да се поръчат.
Във фокуса на 30 стр. под Инструменти за предлагане, най от долу са хартиените 🤣 гледах три дена и прелиствах и онлайн и книжката. Та най-накрая от колцентъра разбрах ктде точно са записани

# 747
  • русе
  • Мнения: 1 317
С фактура веднага след получаване ли се плаща или предварително,не ми е ясно, извинете?

# 748
  • Мнения: 1 472
Имаш все едно отложено плащане. Получаваш и примерно в няколкодневен срок трябва да я платиш. При по-голяма поръчка е удобство, че може да си вземеш парите от клиентите, а не а да затваряш твои пари. Но не знам дали за всички е валидна тази опция🤔

# 749
  • Мнения: 68
С фактура веднага след получаване ли се плаща или предварително,не ми е ясно, извинете?
Не трябва да се плащат веднага, за разлика от тези пуснати с опция плащане при получаване. След като пуснеш поръчка имаш 16-17 дни, в които да я платиш. През това време може да пускаш и други поръчки , до сумата на кредитния ти лимит- можеш да го видиш в профила си, подменю баланс на профила. Аз лично следя датите , събирам сумите на 2,3 или повече фактури и ги плащам наведнъж, с една преводна такса от 1 лв. Не е необходимо да плащаш всяка фактура поотделно и да натрупваш излишни банкови такси.Може и след тези дни, но вече начисляват лихви върху сумите.

Общи условия

Активация на акаунт