STOKKE колички, мнение от личен опит!3

  • 63 233
  • 723
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 25 737
Здравейте момичета, на количката нямам комарник, и се чудя един и същ ли е за двата коша ?
Да, един комарник е за 2та коша, аз не съм го ползвала.

# 211
  • Мнения: 1
Здравей те, търся подложка за крачета за, който е със спусък по средата за летния кош 6+за количка stokke. Много обяви прегледах не намирам нов модел освен за stokke v2, и чисто нов за 140лв.НЯкой може ли да ми го предложи на разумна цена може и втора ръка или сайт от където да си го закупя. Благодаря предварително. Лека, усмихната и успешна нова година Simple Smile

# 212
  • София
  • Мнения: 249
Продавам червена stokke xplory ... употребявана... летен и зимен кош, чадър, комарници, дъждобрани и всичко останало... цена по договаряне.

# 213
  • Мнения: 268
Продавам червена stokke xplory ... употребявана... летен и зимен кош, чадър, комарници, дъждобрани и всичко останало... цена по договаряне.
На каква цена давате комарника и поставката за чаша ( ако имате)

# 214
  • Мнения: 25 737
Продавам червена stokke xplory ... употребявана... летен и зимен кош, чадър, комарници, дъждобрани и всичко останало... цена по договаряне.
На каква цена давате комарника и поставката за чаша ( ако имате)
Поставките за чаша, за различните модели на екслплори са различни, с различно захващане. Примерно чаша за v3 не става за v4...

# 215
  • Варна
  • Мнения: 298
Аз търся кош за новородено за Scoot ако някоя мама продава?

# 216
  • Мнения: 809
Продавам червена stokke xplory ... употребявана... летен и зимен кош, чадър, комарници, дъждобрани и всичко останало... цена по договаряне.
Може ли да кажете кой модел V3 или V4 и цена ?
Благодаря

# 217
  • София
  • Мнения: 249
Продавам червена stokke xplory ... употребявана... летен и зимен кош, чадър, комарници, дъждобрани и всичко останало... цена по договаряне.
Може ли да кажете кой модел V3 или V4 и цена ?
Благодаря
предпочитам всичко накуп да продам... чаша няма .... купена е 2011 година - незнам v3 или v4 е.

# 218
  • Мнения: 25 737
Продавам червена stokke xplory ... употребявана... летен и зимен кош, чадър, комарници, дъждобрани и всичко останало... цена по договаряне.
Може ли да кажете кой модел V3 или V4 и цена ?
Благодаря
предпочитам всичко накуп да продам... чаша няма .... купена е 2011 година - незнам v3 или v4 е.
Това на снимката е много стар модел, не е нито v3 нито v4.

# 219
  • Мнения: X
Тази количка е V2

# 220
  • Варна
  • Мнения: 244
взимай тази въобще не се чуди, преди 2 месеца станах майка и возя бебчето с мечтаната ми xplory, е голяма грешка; 2500 хвърлени на вятъра, не е за нашите улици тази количка и това е!

Аз не мисля, че има количка, която да е подходяща за нашите улици... Имам V5 и съм страшно доволна. Вярно не е най-леката количка, но ситуацията със стълбите е решена с този механизъм за прибиране на колелетата и за мен това беше достатъчно. Само ме е яд, че с месец изтървах V6, страшно красива и изпипана в сравнение с моята Unamused

# 221
  • Варна
  • Мнения: 244
Може ли някой със Stokke Xplory да ми каже как се справя с малкия багажник и дали това създава някъкво голямо неудобство ?

На мен лично ми е достатъчен използвам го основно за багажа на дъщеря ми-памперси, резервни дрешки, мокри кърпи, мазила, пелени и пр. Портмоне, парфюм и зарядно също бутам там. Замисляла съм се дали да си закуя допълнителната чанта, но си мисля, че ще са излишно похарчени 300+лв  Grin

# 222
  • Мнения: 25 737
Може ли някой със Stokke Xplory да ми каже как се справя с малкия багажник и дали това създава някъкво голямо неудобство ?

На мен лично ми е достатъчен използвам го основно за багажа на дъщеря ми-памперси, резервни дрешки, мокри кърпи, мазила, пелени и пр. Портмоне, парфюм и зарядно също бутам там. Замисляла съм се дали да си закуя допълнителната чанта, но си мисля, че ще са излишно похарчени 300+лв  Grin
Аз също нямам предната чанта за памперси. Не ми харесва как стои, а и когато детето порасне ще е в краката му. Багажната ми е достатъчна.

# 223
  • Варна
  • Мнения: 298
На мен пък точно тя ми е голям плюс!
Много ми е удобна и събира много неща..

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет дами,

преди 5 години имах V4 доволна бях имаше и кошче за кола EASY SLEEP

сега съм се спряла на този модел черен.
http://www.bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=4372

Сега обаче няма такова столче за кола и визията на другия за новородено не ми харесва и не мога да разбера включен ли е в цената .

Преди имаше дъждобран и два комарника в комплекта а сега май не?

Общи условия

Активация на акаунт