След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -234ღღ

  • 71 007
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
# 646
# 647
  • Мнения: 33 435
Някой вярва ли на версията, че имала проблем, та не отишла. Глупости на търкалета. Confounded

# 648
  • Мнения: 8 485
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Е, най-вероятно заради последните глупости не е отишла Tired Дали утре ще се появи  newsm78 Остава и утре да липсва ooooh!

# 649
  • Мнения: 13 725
Някой вярва ли на версията, че имала проблем, та не отишла. Глупости на търкалета. Confounded

Нали не мислиш, че се е скрила в къщи и си скубе косата заради кръшкането на Кита с асистентката  Joy  Joy  Joy
Тая снимка е от преди седмица, едва ли Елка не я е виждала до сега  Wink И не ми се вярва да се е скрила заради журналята.  Дженгиз също го няма, ама никой не се впечатлява от това  ooooh! И в Берлин, и особено в Брюксел ми се стори, че има някакъв проблем в екипа  newsm78
 Утре ще видим как ще се държат  Thinking

# 650
# 651
  • Мнения: 13 725

Боре без Елка  Joy  Joy  Joy

# 652
  • Мнения: 2 541

И с кака си, "прекрасна" , както винаги. Не знам какво удоволствие изпитва Баръш, след като е държал крехката и фина Елчин, да се върне при това девето чудо на природата. Даже и в роля да е , какво удоволствие изпитва от външния си вид, само тя си знае.


# 653
  • Мнения: 33 435
Тая е само за скрит текст с линк Mr. Green

# 654
  • Мнения: 13 725
https://vk.com/video205202799_456240817?list=e57e791c3bbae97e3b
Някой ако може да каже какво говори Баръш  Thinking


# 655
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:

И с кака си, "прекрасна" , както винаги. Не знам какво удоволствие изпитва Баръш, след като е държал крехката и фина Елчин, да се върне при това девето чудо на природата. Даже и в роля да е , какво удоволствие изпитва от външния си вид, само тя си знае.



Меги, опитваш се да ми докараш нощни кошмари, ама аз съм имунизирана  Joy  Joy  Joy

# 656
  • Мнения: 9 540
https://vk.com/video205202799_456240817?list=e57e791c3bbae97e3b
Някой ако може да каже какво говори Баръш  Thinking
Скрит текст:


Обичайните приказки за вълнението  Mr. Green Mr. Green

Някаква рожденичка се опита да си изпроси селфи, ама той я отряза  hahaha Пак общо селфи обяви някрая  Joy Joy  За пръв път бил в Сивас, не очаквал такъв калабалък  Joy Joy Това разбрах аз  Peace

# 657
  • Мнения: 33 435
Григор Димитров  bg bg bg bg bg bg

# 658
  • Мнения: 12 009

Не претендирам за автентичност Whistling

Скрит текст:
Много съм развълнуван, че съм сред вас. Да Елчо я няма, сега спокойно мога да огледам кадън калабалък. А там има рожденичка, много добре...Няма да стане , не сте мой тип...А куче да имате? Не!!! Жалко, заради кучето щях да се снимам с вас. Стига сте питали за Елчин, нали аз съм тук...А всички имате кучета, ами добре. Доведете ги за общо селфи... Хубави жени има в Сивас...Но в Измир са по Хубави...Хайде останете си със здраве...

# 659
  • Мнения: 13 725

Не претендирам за автентичност Whistling

Скрит текст:
Много съм развълнуван, че съм сред вас. Да Елчо я няма, сега спокойно мога да огледам кадън калабалък. А там има рожденичка, много добре...Няма да стане , не сте мой тип...А куче да имате? Не!!! Жалко, заради кучето щях да се снимам с вас. Стига сте питали за Елчин, нали аз съм тук...А всички имате кучета, ами добре. Доведете ги за общо селфи... Хубави жени има в Сивас...Но в Измир са по Хубави...Хайде останете си със здраве...

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Славе  Hug, добре, че не се е сетил за котки, петли и крокодили  hahaha


Темпи  Hug, благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт