Черен петък 2017

  • 100 929
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 245
Благодаря за отговорите Simple Smile

# 721
  • Мнения: 5 320
Моята поръчка в Mymall от 24-ти не е мръднала (((.

# 722
  • Мнения: 25 846
Да се отчета. Като цяло НЕ съм доволна от услугите на Зора, както вече ви писах няколко пъти...голямото чакане и т.н.Изпратиха ми климатика по еконт (имаше включен монтаж), куриерите естествено ми казаха "ние госпожо, само доставяме, платете и се подпишете". От там звъних в он лайн магазина, да ги питам. Казаха ми да се обадя в най близкия ми физически магазин на Зора и те да организират монтаж, когато могат. Звъних на няколко места, най накрая намерих човек който да ми съдейства...организираха монтаж...да, ама не...
защото за монтажа ми трябва ваучер, който от он лайн магазина не бяха пратили. Пак звъних, дойде на следващия ден....отново разговор за монтаж. Дойдоха едни момчета, видимо с нежелание....мериха гледаха, решиха че моя монтаж е повече от 3 метра тръбен път, а по скоро 5 метра, и трябва да доплатя около 100 лева. Гледат ме, че съм сама в 8мия месец бременна, нямам много избор...монтираха го, и взеха ми парите без дами издадат касов бон или хвърчащо листче даже, и ми казаха "ние не сме само монтажи, ние сме и сервиз, така, че ще се виждаме често" и си тръгнаха. Не казвам, че Зора са отговорни за отношението на персонала им, но организацията им куца, за мен не е нормално. При други обстоятелства щях да ги вдигна във въздуха, но сега физически не съм в състояние...
Единствено от Хиполенд съм доволна, за промоциите на е маг вече сме коментирали. Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 23 095
Ужас, изложили са се от Зора, наистина.

# 724
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 686
Тази да се радват,че не са попаднали на мен  Crazy

# 725
  • Мнения: 25 846
Тази да се радват,че не са попаднали на мен  Crazy
И аз не си оставям така магарето в калта, обаче в случая нямах как да реагирам.

# 726
  • Мнения: 1 706
Не имало е как, просто не сте информирана. Магазините имат сключен договор с външни фирми за монтажа и за гаранцията на климатиците.В повечето случаи са 2 фирми.Можете да поискате да ви изпратят другата фирма, а тези да си ги върнете.
Аз това го разбрах по трудния начин с фирмата сключила договор с местния ни Технополис.Монтираха ми климатик, забравиха вътре в него някаква част и след като си отидоха при пускане на климатика той се счупи.Бяха жестоки разправии, няколко дневни.Така разбрах че има и друга фирма и е чист късмет кой ще дойде да го монтира.Дори бих ви предложила да пишете на ЗОРА, защото те идея си нямат какво става.

# 727
  • Мнения: 25 846
Не имало е как, просто не сте информирана. Магазините имат сключен договор с външни фирми за монтажа и за гаранцията на климатиците.В повечето случаи са 2 фирми.Можете да поискате да ви изпратят другата фирма, а тези да си ги върнете.
Аз това го разбрах по трудния начин с фирмата сключила договор с местния ни Технополис.Монтираха ми климатик, забравиха вътре в него някаква част и след като си отидоха при пускане на климатика той се счупи.Бяха жестоки разправии, няколко дневни.Така разбрах че има и друга фирма и е чист късмет кой ще дойде да го монтира.Дори бих ви предложила да пишете на ЗОРА, защото те идея си нямат какво става.
Не знаех, че мога да ги върна и да искам друга фирма...дори очаквах след такова забавяне да дойде директно с монтажа. И аз останах изненадана, защото по принцип Зора са с добра репутация, но уви...

# 728
  • Мнения: 1 706
Доколкото съм запозната магазините сключват договори с външни фирми за тези монтажи и от там идва проблема.Аз също останах ужасно разочарована при моя проблем с монтажа на климатика ни.Звънях до Технополис, на фирмата извършила монтажа и на кой ли не.Говорете със Зора или им пишете и питайте поне гаранцията дали може да я поеме друга фирма.

ПП. Аз пък като бях бременна бях много зла и направо никой не смееше да ми говори на въпреки.

# 729
  • София
  • Мнения: 22 999
Връщали ли сте стока, закупена от емаг? Кога връщат парите? При взимане на продукта? А ако искаш да замениш с друга стока как стоят нещата?
Звънях няколко пъти днес, само оператор се включва, да чакаме обаждане, ама няма такова. на имейла им писах, върна се отговор, че трябва да прочета условията в сайта им.....

# 730
  • Мнения: 414
Стъпките в еМаг както следва:
Моят акаунт > Връщане и поправка > Върни продукт > Избирате продукта и там зависи от кой се предлага, но те ще се свържат.
Парите се връщат до 15 дни (пишете си банкова сметка) след получаване на продукта от тях, ако всичко му е наред.
За замяна не знам Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 22 999
Стъпките в еМаг както следва:
Моят акаунт > Връщане и поправка > Върни продукт > Избирате продукта и там зависи от кой се предлага, но те ще се свържат.
Парите се връщат до 15 дни (пишете си банкова сметка) след получаване на продукта от тях, ако всичко му е наред.
За замяна не знам Simple Smile

Благодаря! Направила съм го. Очаквам да дойдат и да вземат продукта. Май, най-добре да си направя нова поръчка на това, което искам.

# 732
  • Мнения: 958
Връщали ли сте стока, закупена от емаг? Кога връщат парите? При взимане на продукта? А ако искаш да замениш с друга стока как стоят нещата?
Звънях няколко пъти днес, само оператор се включва, да чакаме обаждане, ама няма такова. на имейла им писах, върна се отговор, че трябва да прочета условията в сайта им.....

сподели от кой продукт не сте доволни.  Аз моята маса от черния петък още я чакам Sad

# 733
  • София
  • Мнения: 22 999
Връщали ли сте стока, закупена от емаг? Кога връщат парите? При взимане на продукта? А ако искаш да замениш с друга стока как стоят нещата?
Звънях няколко пъти днес, само оператор се включва, да чакаме обаждане, ама няма такова. на имейла им писах, върна се отговор, че трябва да прочета условията в сайта им.....

сподели от кой продукт не сте доволни.  Аз моята маса от черния петък още я чакам Sad

Не че не съм доволна, но объркан продукт. И се оказа проблем. Още не са се обадили, за да кажат кога ще дойдат да вземат продукта....аз искам на негово място друг, това, което търсихме.....Отиваме в 2018г....Решила съм да не се ядосвам. Каквото стане!

# 734
  • Мнения: 14 828
Получих поръчката от НМ от кибер понеделника. 😊

Общи условия

Активация на акаунт