Черен петък 2017

  • 100 917
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 149
Направих поръчка в mymall на ЧП и снощи са ми звъняли от техния номер, посочен в сайта. За първи път поръчвам от тях, какъв е реда сега - да чакам да ми звъннат отново или аз да върна обаждане?

# 736
  • София
  • Мнения: 22 913
Най-после успях да се свържа със служител от кол центъра на емаг. Нямали политика да върнеш стока, а те да ти доставят друга и да доплатиш.
Важно и за други, които ще връщат стока на емаг: след като сте попълнили бланката за връщане, очаквайте обаждане от служител за уточнение да вземе продукта. Преглежда се в сервиза им, получава се кредитно известие за върната сума /след  14 дни/ и след това правиш новата поръчка. Нямат такава политика за замяна!
Стискам зъби и ще чакам!  Mr. Green

# 737
  • Мнения: 9 487
"Политиката" им, НЕ МОЖЕ да противоречи на закон!
НЕма такъв филм!
Обърнете се към КЗП.
(моя приятелка имаше дертове с моб.тел. на виваком-и те същите "сладури", ѝ обясняваха как нямата такава политика...еми върнаха ѝ парите! Така че от вас зависи.)

# 738
  • София
  • Мнения: 22 913
"Политиката" им, НЕ МОЖЕ да противоречи на закон!
НЕма такъв филм!
Обърнете се към КЗП.
(моя приятелка имаше дертове с моб.тел. на виваком-и те същите "сладури", ѝ обясняваха как нямата такава политика...еми върнаха ѝ парите! Така че от вас зависи.)


На нас също ще върнат парите и след това можем да направим нова поръчка на стока.   Няам вече сили и с това да се занимавам. Ще чакам.

# 739
  • Мнения: 25 813
Най-после успях да се свържа със служител от кол центъра на емаг. Нямали политика да върнеш стока, а те да ти доставят друга и да доплатиш.

Ами, ако исканата от теб друга стока е по евтина? Или няма такъв вариант?

# 740
  • София
  • Мнения: 22 913
Най-после успях да се свържа със служител от кол центъра на емаг. Нямали политика да върнеш стока, а те да ти доставят друга и да доплатиш.

Ами, ако исканата от теб друга стока е по евтина? Или няма такъв вариант?

Нямам представа. Чака се от сервизната им база да проверят техниката, която връщаме и след това изплащат стойността, ако всичко е о.к. След това вече може да се направи нова поръчка, за която сигурно ще се чака поне 2 седмици.... #Crazy

# 741
  • Мнения: 20 193
Тези дни случайно минах покрай два офиса на Еконт, виеха се опашки чак отвън, по 10-20 човека....не бях виждала такова чудо.  Shocked
Добре, че не чакам пратки.

# 742
  • Мнения: 166
Направих поръчка в mymall на ЧП и снощи са ми звъняли от техния номер, посочен в сайта. За първи път поръчвам от тях, какъв е реда сега - да чакам да ми звъннат отново или аз да върна обаждане?

Редактирам се, не маркирах, че обаждането е от сайта. За долуописаното слагам скоби:)

Най-вероятно са ти звъняли от рапидо за доуточняване на доставката. От mymall май са единствените, които работейки с рапидо, доставят до офис на спиди. При това без да ти звънят допълнително и т.н.

Имала съм няколко срещи с рапидо и последният път след като бях указала офис на спиди за доставка и отново за пореден път ми звъняха рапидо за да ми кажат, че не работят с тях и да уточним адрес на доставка (май, че беше поръчка от Комсед) директно им отказах поръчката. Вече като видя рапидо и се отказвам от поръчка.

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 12:10 от LeMonde

# 743
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 282
На черен петък поръчах разни дрехи и обувки, но се оказа че едните обувки на ММ са малки и ги върнах и рапидо са объркали пратката и сега все още не съм получила обувките по-голям номер звънях сто пъти и на фирмата и на рапидо от рапидо не ми отговарят а фирмата казва че не са ги получили и затова не ми изпращат по-големите.

# 744
  • Мнения: 5 149
Направих поръчка в mymall на ЧП и снощи са ми звъняли от техния номер, посочен в сайта. За първи път поръчвам от тях, какъв е реда сега - да чакам да ми звъннат отново или аз да върна обаждане?

Редактирам се, не маркирах, че обаждането е от сайта. За долуописаното слагам скоби:)

Най-вероятно са ти звъняли от рапидо за доуточняване на доставката. От mymall май са единствените, които работейки с рапидо, доставят до офис на спиди. При това без да ти звънят допълнително и т.н.

Имала съм няколко срещи с рапидо и последният път след като бях указала офис на спиди за доставка и отново за пореден път ми звъняха рапидо за да ми кажат, че не работят с тях и да уточним адрес на доставка (май, че беше поръчка от Комсед) директно им отказах поръчката. Вече като видя рапидо и се отказвам от поръчка.



Все още нямам второ позвъняване и изчаквам...

# 745
  • Мнения: 892
Според мен звънкай, защо да чакаш. Особено в тази лудница с поръчки, може за всичко да е, няма смисъл от чакане.

# 746
  • София
  • Мнения: 22 913
Още никой не се е обадил, за да каже кога ще взима обърканата стока.   newsm78

# 747
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Аз се оплаквах преди време че поръчах електрическа кана от sapirshop и понеже не изключва поисках да ми върнат парите а те днес ми я замениха и аз веднага отказах жалбата си до КЗП и като включих новата кана тя отново не изключва отказвам се няма да се боря повече много некоректна фирма силно не препоръчвам къде да го напиша за да не пострадат и други хора?
не се отказвайте

пуснете си жалба с искане ад Ви върнат парите, не се съгласявайте на замяна с нова кана!

има смисъл.

# 748
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 282
Отказах се отдавна на всичкото отгоре и новата кана където ми замениха е с продупчен филтър и влиза варовик в чая ми - ще търся рехав плат да и шия филтър и запуших дупката в нагревателя с парче дърво. Много лоша фирма е това sapirshop.

# 749
  • София
  • Мнения: 22 913
Защо не върнеш тази кана?

Общи условия

Активация на акаунт