ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 489

  • 67 074
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Проф и аз я имам запазена в лентата с отметки в стария вид, но като включа компа ми се появява в новия ooooh! В момента все още съм на старата че имам отворен прозорец с нея, ама уви толкова ще е...

И аз днес засякох АШК-а с Хазал, не му помня бг заглавието. Наистина Хазал и Аслъ са като кукли там Peace Щях да отбелязвам че Каан Урганджъолу изглежда нелепо в ролята на хванат за полата на властната си майка мъж ooooh!  Сега ролята в Севдата далеч повече му отива, даже с лекота отвява Бурак, който да ме прощават фенките му, ама не играе добре....
А с севдата бест модел до бест модел hahaha Бурак Йозчивит, Бурак Челик...Може и още някой да има, ама да не знам Joy Joy Joy


# 526
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Ох този гнусен Пинокио #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ще излезе накрая някой ХалиЛУД от него. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
НИ ли гледаш?
Пинокио влюбеният във Филиз полицай ли е?

Да. Гнусар мръсен! #Cussing out Изкара момчетата от затвора , като се уговори със Саваш да напусне завинаги, но си приписа заслугите. И сега Саваш ще напуска всички, даже и майка си. Взе пари от нея да доплати къщата и й каза Сбогом!

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 22:46 от Chris_Ch

# 527
  • Мнения: 21 201
Профче,
Скрит текст:
тенкс, love001 че ми даде идеята за старата версия.
Аз редовно си чистя историята от лаптопи, компове, телефона си, но ми я пратиха. Party
Ох бе, то голям кеф Party с тези емотикони, но честно казано свикнах отраз с новата версия, защото както казах и днес подобрена е и не ми е дразнеща както в началото.
Да видим рейта утре какъв ще е, че сега голямо обсъждане пада.

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 23:05 от Neidjal

# 528
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Пууууу много хубава беше серията. Ама този манияк Пинокио провали всичко. Филизка и Саваш ходиха в Улуда, караха ски, накара го пак да й предложи, прие и сложи пръстена. А той през цялото време, завалията се тормози , че на другия ден ще се наложи да я остави. Е остави я без да й каже, а тя разказа на всички , че ще се жени.  ooooh! И то баш точно като се беше появила някаква от Закрила на децата. Онзи малоумник бащата май пусна жалба срещу тях, защото Рахми го изгони #2gunfire Пълен изрод и той.  #2gunfire
Филизка сега ще търси Савашчо, ама той йок. И тъпият Пинокио пак ще обере неговите лаври. #Cussing out #Cussing out #Cussing out А милата толкова красива и щастлива беше. На цялата махала разказаха , че ще се жени.

Това беше накратко. Ако имате въпроси питайте Simple Smile

# 529
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Първи в тотала и рязко нагоре с 1,45 в АБ но пак си е трети там Peace Иначе и на двете места дори озетът му е по-напред от перлата  Peace

# 530
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ах, че са сладки бе Heart Eyes Бурак не е хубавец, но е някак по свой начин чаровен. Хазалинда пък с нещо червено по нея е бонбонче Wink Остава да им се радваме на успешното дизи, за поредна седмица страхотен рейтинг Party


Погнали се със снежни топки, а newsm53


Тази ще я повтаря, сори, попадна ми черно-бяла Heart Eyes


И гледайки тях неминуемо се сещам за ФЕмир, ми по-силно е от мен hahaha

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 11:19 от Маргарита Н.

# 531
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513


И гледайки тях неминуемо се сещам за ФЕмир, ми по-силно е от мен hahaha

Ми по-въздействащи са Laughing Пък и като гледам в Т, точно тези ФЕмирски сцени си припомнят днес, явно и те са провокирани от снощната серия на НИ Laughing
А помниш ли как Ча, от името на Емко ловеше топките с които го замеряше тя Joy Joy Joy Ловеше ги като вратар пред футболната врата Joy Joy Joy Е, тя все пак успя да му изпращи една в главата, а той на нея повече, даже едната и отнесе шапката и наистина беше забавно hahaha Добре че забавата е минала без сакатлъци Laughing

За година е добавила около 2 млн Peace



Аз пък ще я метна цветна. Обичам червения цвят, а на нея много и отива, учудвам се още как не са я спретнали в колаж с всичките и червени шапки от сериалите и Crazy

# 532
  • Мнения: 21 201
Привет Ви.
Рейтинга е сууупер. Party
Ето го и пълния.
http://www.ranini.tv/reyting
Прекрасни са Heart Eyes Heart Eyes(а като се сетя, че него редом до комедийната актриса №1 Ханде Stop не го възприемах, no от това което мярках тук-там както писах и преди, виждат два чифта дълги пърхащи мигли и нищо повече).
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456242766%2Fa1f9d61eb95d0 … pl_wall_-58199741
Кукличка. Heart Eyes



 smile3537 smile3537
Скрит текст:
Това раздели, разводи, за нищо ги нямат.
Онези дни се раздели с един де бе най-добър приятел на по-предният й, а сега с бившия на Мерве.
#DiziMania
#DMHeber

Певец Мурат Далгылыч который 4 месяца развёлся с Мерве Болугур, начал встречаться с Ханде Эрчел.
По слухам отношения у возлюбленных начались 5 дней назад.

Тая пък Sick и тя ги сменя като носки кърпи.
https://www.gecce.com.tr/haber-yabanci-damat-da-olmadi

Някъде намирате ли снощната серия на НИ с руски субтитри  newsm78 защото аз не, а ми се иска довечера да я попрехвърля малко?!

Вижте какво прочетох току що в темата за коментари относно промяната на визията на форума.
Цитат на: Mamma в чт, 14 дек 2017, 18:51
Старата версия е налична и активна на адрес http://old.bg-mamma.com
Линкът се ползва от по-малко от 2% от потребителите на сайта.
Ще бъде добавен във футъра (долната лента) на сайта.

Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 15:31 от Neidjal

# 533
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Май снощната серия още я няма с превод newsm78 Нито на руски, нито на английски, но се сещам, че Ети търсеше 13 еп. Хем е със закъснение, хем не знам дали е читав, но да го сложа Mr. Green
https://vimeo.com/247066274/71c88da966

Бел, ей я Червената шапчица newsm47

# 534
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Май снощната серия още я няма с превод newsm78 Нито на руски, нито на английски, но се сещам, че Ети търсеше 13 еп. Хем е със закъснение, хем не знам дали е читав, но да го сложа Mr. Green
https://vimeo.com/247066274/71c88da966
Бел, ей я Червената шапчица newsm47


Както казват рускините, кукулка. Heart Eyes

# 535
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Е, супер, ще си имаме достъп и до старата версия на форума. Аз всъщност не съм разглеждала новата има ли подобрения, така че съм много доволна, че ще може със старата и занапред Party

Все по-красива става Хазалка Heart Eyes Лицето ѝ разкрива колко влюбена е Филиз, пък може би в действителност е окрилена от любов към мишока дето си отглежда. Факт, сияе. Heart Eyes

Вярно феновете в Туитър правят съпоставка Laughing




Нашия с две ръце ли я е обгърнал Joy

# 536
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Като разцъках видеото от Марга, и реших да прецъкам да видя цифрата на цигането.... 94 милиона посещения Shocked Ашколсун Crazy
Аа спретнали са я вече Laughing Хазалджим и червените шапки Laughing

Цитат
Бел, ей я Червената шапчица  newsm47
Laughing



Вижте какво прочетох току що в темата за коментари относно промяната на визията на форума.
Цитат на: Mamma в чт, 14 дек 2017, 18:51
Старата версия е налична и активна на адрес http://old.bg-mamma.com
Линкът се ползва от по-малко от 2% от потребителите на сайта.
Ще бъде добавен във футъра (долната лента) на сайта.


Докато може ще си го ползвам, само снимките качвам през новата версия, но иначе едва я изтрайвам Sick Днес влязох в старата през историята на браузъра Peace

# 537
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Аз ги подредих червените шапки, Laughing че много я харесвам Хазал с тях, особено горните две Heart Eyes

# 538
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Аз ги подредих червените шапки, Laughing че много я харесвам Хазал с тях, особено горните две Heart Eyes
А, Марги ти ли си била, браво за хубавата работа smile3501 А иначе се коментира червените шапки та червените шапки пък не са сглобили още куп колажи Laughing

Иначе срещнах кадри с червените рокли Laughing






Последна редакция: пт, 15 дек 2017, 17:42 от Беллора

# 539

Общи условия

Активация на акаунт