Х Фактор България, сезон 5, тема 2

  • 47 842
  • 826
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 360
Как решиха, че това е поп. Пак си беше чист джаз, макар и страхотен.

# 61
  • Мнения: 36 853
И на мен не ми харесва - предпочитам класическия вариант без извивки. И Рейнбоу да е с Рррр, а не с Л (т.е. да не е с някакъв измислен американски акцент).

# 62
  • Мнения: 5 128
Много бързо си повярваха участниците, че са станали големи звезди.
Боже, каква скука е и тази вечер, директно ги замествам с Григор по Диема.

# 63
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мирослава ми хареса на кастинга. И толкова. Армутлиева я пое и направи едно голямо нищо. Според мен, разбира се.

# 64
  • Мнения: 6 604
Мирослава на всеки концерт все едно все едни и същи песни пее. Много скучна.

# 65
  • София
  • Мнения: 12 575
Не ми харесва Мирослава.

# 66
  • DE
  • Мнения: 9 068
Армутлиева си е чисто некадърен продуцент, за мен  Mr. Green
Добре беше Мирослава, но защо не пеят в оригиналната тоналност, може би авторски права  newsm78 Не харесвам повечето им различни аранжименти.

# 67
  • София
  • Мнения: 23 047
Мирослава е единствената участничка, която си пее само джаз. Взички пяха или се опитахас в различни стилове. Може да си кажем Довиждане таи вечер с нея.

# 68
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Направо да заспи човек. Любо на това му казва динамична песен. С тези двама флегматици...

И те на кастинга ми харесаха, по-скоро Виктория, и след това - отново нищо.

# 69
  • Мнения: 36 853
Аз харесвам дуета, но този път ми звучаха малко фалшиво. Но пък Любо нали каза предния път, че в залата не звучат фалшиво - само в телевизорите...

# 70
  • DE
  • Мнения: 9 068
Дуета не бяха зле, но този път сякаш момчето се справи по-добре.

# 71
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз харесвам дуета, но този път ми звучаха малко фалшиво. Но пък Любо нали каза предния път, че в залата не звучат фалшиво - само в телевизорите...

Разбира се. Как иначе!

# 72
  • Мнения: 11 552
Присъединявам се към мнението, че Мирослава сякаш пее една ис ъща песен вече пета седмица. Скука, скука, и много дразни начинът, по който я тикат напред.

# 73
  • София
  • Мнения: 23 047
Криско каза, че дуета се поучил от грешките си и са били супер. Аз не ги харесах! Много слаби изпълнители! Sad

# 74
  • София
  • Мнения: 12 575
Не харесах дуета, но се радвам че им дадоха по-различна песен.

Общи условия

Активация на акаунт