Тренировки в домашни условия - 90

  • 68 823
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 406
Друго ди е да се моташ важно във  вътнеса с бадж фитнес инструкттор😜надула съм се като пуяк.
После ще пиша не мога от телефона❤

# 541
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Започвам с интерес да Ви чета  Heart Eyes
Моля, кажете по кое време успявате да се усамотите вкъщи за тренировки....това е най-голямото ми предизвикателство в момента Sunglasses

# 542
  • Мнения: 1 326
Ами аз най-вече докато децата спят следобяд, но и като са будни става вече. Макар че някой път ми се пречкат. През седмицата, когато са на градина. По-трудно ми е да си надвивам мързела, иначе време бол.
За днес отчитам не особено усърдно Less Mils Pump and Burn и около час канго джъмпс

# 543
  • Мнения: X
Джери, вече инструктор ли го раздаваш? Ако да- честито, много и все доволни клиенти да имаш!  Hug
Агент, Непо, мацки- да са ви живи и здрави прекрасните деца с невероятно добрия генетичен материал /по ББ това/.  Laughing

Продължавам си с плана за йога, Yin и пилатес, но от днес включих отново и любимата ми Крис Фрейтаг. И за да не се получи "предОбряне", започнах със супер лека програма /доколкото при тази жена може да се говори за нещо леко/.  Crazy

# 544
  • Мнения: 2 878
За днес - тренировка с пудовка от ФБ:
https://www.fitnessblender.com/videos/kettlebell-til-you-drop-to … ell-workout-video
Интересно подбрани упражнения, но не я препоръчвам за начинаещи. Има някои по-трудни упражнения, а при него има доста проблеми с изпълнението/може би се дължат на твърде странната форма на уреда, който използва/, така че рискът от контузия е голям.
Ива, аз тренирам вечер. Пробвах сутрин, преди работа. Не става, тялото ми спи. Понякога е малко трудно да се намери време, трябва да размествам програмата, от време на време пропускам тренировки, особено ако пътувам. Донякъде ме улеснява това, че един седмично мога да работя вкъщи.
п.п. Джери, честит бадж.

# 545
  • София
  • Мнения: 1 270
Аз съм решила да правя  80 Day Obsession  от Понеделник , ако намеря къде ще е качена онлайн.Тренирам с телефон и не свалям тренировките.
Момичета от къде да купя тези дискове , които ползват за тренировките?Сега модифицирам упражненията с дискове.

# 546
  • Мнения: 1 345
Отчитам последователно-  https://fitnesinstruktor.com/rumfit-6-emili/ и https://fitnesinstruktor.com/rumfit-7-vasilena/.
Пистолите в тренировката оня ден направо ме разбиха, после едва ходех.
Днес предстои това https://fitnesinstruktor.com/rumfit-8-vera/
Аз тренирам предимно сутрин. Рядко ми се налага да съм много рано на работа, имам време.Хубавото е, че малкото дете е в детска градина, която е съвсем близо до нас, а голямото е втора смяна на училище и не трябва да бързаме. Вторият срок ще е малко по-трудно. Понякога ми се случва и привечер да тренирам, но тогава едва издържам тренировките, уморявам се лесно, а и после трудно заспивам.
Непо, Агент, малко със закъснение - да са ви живи и здрави красивите деца! Много да си ги обичате. Агент, страхотни снимки на хубаво дете!
Джери, честито! Много се радвам.

# 547
  • Мнения: 3 067
Звездичка, и на мен ми прави впечатление лошата техника, която често съпътства на фб тренировките

# 548
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Аз тренирам сутрин, час след ставане, след кафето и преди закуска. Имало е периоди, в които съм тренирала вечер. Въпрос на навик и организация. Simple Smile  За днес БР Кардио 1. 🤗 Благодаря за предожението! Модифицирах ъперкътите, защото ми изкарват въздуха, а две от упражнинията ги направих по по-труден начин, че ми бяха лесни(бягането на място замених с бягане с високо вдигнати колене например...). Мисля от февруари да почвам Х и Ч. 😁

# 549
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
И аз тренирам като Непо. Сутрин, след кафето и преди закуска.
Ако някой набара обсешъна ще съм благодарна да свирка. За слайдърите: виждала съм Зузка за ги заменя с най-обикновени хартиени чинии за еднократна употреба.

# 550
  • София
  • Мнения: 333
Аз съм решила да правя  80 Day Obsession  от Понеделник , ако намеря къде ще е качена онлайн.Тренирам с телефон и не свалям тренировките.
Момичета от къде да купя тези дискове , които ползват за тренировките?Сега модифицирам упражненията с дискове.

Аз не открих слайдети, но ги заменям с обикновени малки кухненски кърпи ( от Икеа) - онези дето са педя на педя; плъзгам се по паркет с тях!
За 80 days obsession - аз в крайна сметка успях да платя и от понеделник ще имам достъп до тренировките. Ако как да ги споделя някак ( дайте идеи) - с удоволствие ще го направя!

# 551
  • Мнения: 2 878
Дисковете ми са от амазон на Starwood sports. Не съм търсила специално тази марка, просто съм комбинирала различни поръчки и те явно са имали всичко необходимо. С две лица са. Аз ги ползвам върху килим и са идеални. Преди да ги взема, ползвах от най-елементарните найлонови торбички. По-бавно се нагласят и естествено се усеща килимът, но стават.
Гажа, по-добре недей. Ще те надушат от бийчбоди и ще те баннат во веки веков. Руснаците ще ги пуснат най-късно до края на седмицата.

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 12:28 от zvezdi4ka14

# 552
  • София
  • Мнения: 1 270
Къде ще ги пускат руснаците?

# 553
  • Мнения: 4 406
Благодаря Ви, момичета Gift Heart
Нямаше как да пиша тези дни, че съм на минимална скорост, а от Булсат още не са ме включили. А от телефона си личи колко неграмотно пиша Blush

То така се замотах с тая диплома, но най-накрая я имам.
За сега само се резхождам из залата и ме обучават. Дано не ми предложат ТД, че от там заплатата е 500-700 (бруто) лв., а от борсата получавам повече.
Съгласна съм, като си намеря хубава работа, да съм там по 4 часа, нооооо
Готино е, като гледаш и от другата страна Stuck Out Tongue

Целувам Ви, като ме включат към нет ще пиша повече!

# 554
  • Мнения: 2 878
Джери, давай. Тъкмо ще разказваш какво е, като имаш и друга гледна точка.
Аз днес си избрах нещо от началото на 90-те - Кети Смит с Great Buns and Thighs. Правят впечатление не само екипите /нещо като прилепнали гащеризони/, но и колко по-малко мускули имат моделите /тънички ръце и плоски дупета/. В сравнение с тях мацките от Бичбоди са като Хълк.

Общи условия

Активация на акаунт