160 благодарни Американки въртят тиквеници и пазаруват Коледни подаръци!

  • 96 291
  • 730
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 291
Не съм купила билет, досега купувах билети през приложения, но когато се въведе дата на раждане при резервацията, тя се отхвърля, защото детето е под 16 години.
В Ню йорк  ще го посрещна аз, разбира се.
Ще се радвам на препоръка, благодаря!
И агенция не може да издаде билет за непридружен малолетен, само авио компанията може.

# 466
  • The Land of the Free
  • Мнения: 46
Вместо да спамите,просто кажете ще пътувате ли,а ако не пътувате-замълчете.
Просто дадох мнение ако жената не знае.Като гледам и вие не помагае много ,така че вместо да раздавате правосъдие което никой не е поискал си замълчете!

# 467
  • Мнения: 4 087
Не съм купила билет, досега купувах билети през приложения, но когато се въведе дата на раждане при резервацията, тя се отхвърля, защото детето е под 16 години.
В Ню йорк  ще го посрещна аз, разбира се.
Ще се радвам на препоръка, благодаря!
И агенция не може да издаде билет за непридружен малолетен, само авио компанията може.

Да, благодаря, вече и това разбрах още вчера.
Никой не лети, засега, пък да видим Simple Smile

# 468
  • Мнения: 2 993
Как не лети?
През Амстердам го следя полета си е ок.
Следя го дали каца и излита от летище Схипо
SOF-AMS-JFK

Контактът , който ви дадох, ще ви помогне за билета със сигурност, ако все още не сте намерили начин да го имате издаден

# 469
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
Синът ми ще пътува, ако има полети на 01.07 до Ню йорк сити и нямам никакви проблеми да услужа, но имам проблеми с мълчанието.
П.П. Имам Зинат 500 мг, 4 опаковки вкъщи, но ненавиждам грубото отношение, особено, когато е безпричинно.

има полети, вчера един познат се обадил на брат ми, че е летял преди 2 дни от София до Ню Йорк, ама не се сетил да му се обади преди да тръгне за жалост....., друг познат пък преди няколко дни пътува от САЩ към Бг, така че със сигурност полети има, до 1 юли има десетина дена, ще видим как се развиват нещата, оказа се, че е намерил вкъщи запас някакъв антибиотик, който ще започне днес и ще стигне за 7 дни, лекари тук ми препоръчаха друг, не същият, но пак е нещо.... в понеделник ще прави повторен тест за ковид, така че ако още има нужда след седмица от нови лекарства, ще Ви потърся за съдействие, много благодаря за отзивчивостта, брат ми пътува от Бг към Сащ в началото на април и непознати хора му се бяха обадили да им пренася лекарства, така че имам надежда, че направеното добро се връща

# 470
  • Мнения: 4 087
Ама как няма да помогна, особено за лекарства?! Хора сме!
Звънях в 2 агенции, никой не иска към момента да издаде билет на детето ми и ще чакам 01.07.
Проблемът е, че той ще лети със стюардеса, а редица компании не предлагат тази услуга. Майка беше идеята да го доведе, но не смея за нея, в рисковия таргет е.

# 471
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Получихте ли запитване от US Census да попълните сървей с разни въпроси свързани с доходи и как ковид ситуацията е афектирала семейството ви и приходите ви? Много се очудих като го получих, а те взеха, че и напомняне ми пратиха и линка мога само аз да го отворя през емайла който ми пратиха 2 пъти!

# 472
  • Мнения: 4 087
Аз не съм, но и нищо притеснително не виждам в това, обикновено социологическо проучване за нуждите на държавата.

# 473
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Аз не съм, но и нищо притеснително не виждам в това, обикновено социологическо проучване за нуждите на държавата.
да, много добре знам какво е, попълвали сме няколко пъти. Просто исках да знам дали и други са го получили.

# 474
  • Мнения: 4 087
Въпрос на време е да го получат.

# 475
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 641
Не сме получили.

# 476
  • Мнения: 2 266
Не сме получили,а и дори да получим ,няма да попълним.Това е кражба на данни за мен.Какво ли не те питам.Няма нужда да знаят всичко.

# 477
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Получихте ли запитване от US Census да попълните сървей с разни въпроси свързани с доходи и как ковид ситуацията е афектирала семейството ви и приходите ви? Много се очудих като го получих, а те взеха, че и напомняне ми пратиха и линка мога само аз да го отворя през емайла който ми пратиха 2 пъти!

   Да, получихме го още миналия месец (в Калифорния съм).

# 478
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
ir74  честито! Сега виждам ще имате нов член в отбора (пропуснала съм явно преди)! Браво! Лека и бързо и безболезнено раждане!

Преди никога не сме получавали сървей от тях по емайл, никога. Винаги е било писмо. За това сега се зачудих. Знам от къде са получили емайла, и може би ще спрат с писмата, което е логично.

# 479
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
ir74  честито! Сега виждам ще имате нов член в отбора (пропуснала съм явно преди)! Браво! Лека и бързо и безболезнено раждане!

Преди никога не сме получавали сървей от тях по емайл, никога. Винаги е било писмо. За това сега се зачудих. Знам от къде са получили емайла, и може би ще спрат с писмата, което е логично.

    Малеее, Бейби, не думай! Какво виждаш, аз нищо не виждам??? Синът ми е на 8 1/2 почти, нямам друго детенце в живота ми. В подписа ми е една скъпа приятелка, която загубих преди около 7 години от коварната болест. Друго няма. Няма да раждам, преди по-малко от месец минах в отбора на тези, коитом са по-близо до 50, отколкото до
40-годишните. LaughingFlushedRolling Eyes


Ха-ха, сега се осъзнах - с irka си ме сбъркала. Yum

Лека да е до края, irka , и да гушкаш бебче и от мене. Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт