Аз май съм бременна... Ами сега?

  • 4 980
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Сигурно вече и таткото знае, Пожелавам ви да видите малкото човече на видеозона съвсем скоро и двамата!
И аз преживех това като теб. По-хубава изненада не мога да си представя!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, от сърце ви благодаря на всички! Просто не знам как щях да съм без вас и вашата подкрепа! Ще се опитам да запазя спокойствие и да посвърша малко работа в офиса и довечера ще изненадам мъжлето.
Само се моля искрено този път всичко да е наред. Ще се постарая днес да съм максимално спокойна и да си измисля сценарий за довечера...

Леле, леле! Чак просто не ми се вярва. Нищо не усещам, освен болка като за М.

# 17
  • София
  • Мнения: 35 963
Ним, пожелавам ти всичко да е наред. Не се притеснявай излишно. Ранните симптоми на бременност много често приличат на ПМС и трубно се различават. Не мисли за това и се отпусни.
И да измишлиш най-страхотният сценарий за довечера - това не се забравя никога. Wink

# 18
  • Мнения: 2 825
Ами бременна си  Laughing Две черти са си бебе, без значение колко е бледа втората  Simple Smile
За симптомите не се притеснявай - ще се появят скоро  Wink А наистина най-първите (в повечето случаи) си приличат на ПМС .
И да измислиш хубав сценарии за довечера  Simple Smile а после да ни разкажеш как е минало  Simple Smile
Късмет и не се шашкай, а почивай повече  Hug

# 19
  • Мнения: 195
Ним, дано този път да ти е успешен.

Но аз, освен спокойствие, бих те посъветвала да се консултираш с твоя гинеколог. Нали веднъж е имало нещо но не се е задържало, може сега той да прецени да взимаш някакво лекарство за задържане. Аз така би направила.

Стискам палци всичко да е наред!

# 20
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ехееее Ним4е ми то това си е баш положителен тест. Hugмного се радвам за теб.аз казах ли 4е това гълъб4е носи късмет Crazyа дано и още моми4ета да се похвалят.а за симптомите не се притеснявай.не е нужно да ги имаш още в на4алото.мен гърдите също по4наха да ме болят няколко дена след закъснението,а ниско долу си ме боли и сега но си пия хап4ета.така 4е пове4е си по4ивай и спокойствие и бързо бягай при мъжо и му казвай добрата новина  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 950
Ним браво, това е страхотна новина Laughing. Пожелавам ти да измислиш страхотен начин да съобщиш на любимия Hug

# 22
  • Мнения: 1 029
Ним, браво!
Желая ти хубави новини и ще ти честитим пак.А ти се радвай.
Wink

# 23
  • Мнения: 200
Ех че хубава новина.  Hands Clap  Много се радвам за теб мила,  Hug стискам палци всичко да е наред.   Praynig  Не се тревожи излишно  bouquet  и да измислиш най-хубавия сценарий за довечера.  Wink

# 24
Ей ЧЕСТИТО!!!
Марш да радваш мъжлето, всичко ще е наред - не го мисли, а се наслаждавай на всеки хубав бременен ден - и така 9 месеца! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 120
Много хубава новинка Нимче. Laughing

# 26
  • Мнения: 144
   Браво Нимче , много ме зарадва с тази новина .
   Стискам палци до посиняване всичко да е наред този път . И не му мисли много за сценария пред мъжо , действай по интуиция.   bouquet

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Много се радвам за теб,Нимче Peace!И моите чертички си бяха бледички,но важното е,че ги има!И мен още ме боли тук-там,както са казали преди мен-нормално е.А за сценария-уж и аз велики неща щях да мисля,пък на-изложих се.Просто му показах теста,а той нали не виждал не знае какво значат две черти...То после чак осъзнаваш важността на събитието.Сега-само спокойствие,никакви нерви и ядове,че мъничката душица всичко усеща и мноооого почивка.След потвърждението от док ще честитя официално  bouquet./ама чувствай се 100% поканена при нас-бъдещите януарски майчета Hug!/

# 28
  • Мнения: 2 123
Честито миличка!!!
Успокой се и си дай малко време да осмислиш хубавата новина и да й се зарадваш. /За това съм сигурна, че мъжът ти ще допринесе много Grinning/
Изчакай 7 дни закъснение и отиди на лекар.
Убедена съм, че всичко ще е наред този път!
А относно поведението ти в Гърция, аз отдавна агитирам да се набляга на "разгулния" живот и забавленията при бебеправене. Бебетата много обичат такива веселби /съдейки от честотата на забременяване през отпускарски и весели периоди Mr. Green/

# 29
  • Мнения: 174
 GrinningЕх, че хубаво!
Честито!
Чудя се как ще издържиш до довечера.....

Общи условия

Активация на акаунт