Къде в Пловдив??? - 74

  • 83 635
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 2 212
От къде да си купя буркан свинска мас ?
Домашна мас в буркан продават до Гранда, до сергийката в ляво за варена царевица.

# 496
  • Мнения: 381
Благодаря Merilin M! Хареса ли ти?

Да, хареса ми. Инструкторката е страхотна и обърна внимание на всички. Ходила съм веднъж досега, разбира се напредналите си личат Grinning

# 497
  • Мнения: X
Въпросът ми е, не къде, а дали Simple Smile
Мога ли да закупя по всяко време карта за градският транспорт? Или трябва да чакам определена дата?

# 498
  • Мнения: X
Не е нужно да чакаш дата. Може утре да отидеш и да си купиш карта за февруари. Но трябва да го кажеш на служителката, иначе ще ти издаде за януари. А 1/3 от месеца вече е минал.

# 499
  • Мнения: X
Т.е. няма да мога да купя  карта за период, през  който да пътувам с нея от 20.01 до 20.02.?

# 500
  • Мнения: 54 674
Не, месечни са само, не от дата до дата.

# 501
  • Мнения: X
Благодаря, момичета. Не ме устройва тогава Sad

# 502
  • Мнения: X
Благодаря за инфото, за маста.
Търся за мазане, ще видя на посочените места Kissing Heart

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 47
Мас продават и в Билла. На Маджаров, 400гр. около 3лв. В хладилните витрини до месото и саламите е.

# 504
  • Мнения: 2 581
Някой който пазарува в Била обърнал ли е внимание случайно дали имат от големите туби вода на Михалково или Бълдаран?
Или на стек от 1.5л.

# 505
  • Мнения: X
имат на 6-ти септември

Последна редакция: вт, 09 яну 2018, 23:22 от Анонимен

# 506
  • Мнения: 2 581
Много ти благодаря, Герда! Hug

# 507
  • Мнения: 6 994
Можете ли да ме упътите за удобен транспорт от Водната палата до Окръжна болница,  не успявам да се ориентирам от приложението.

# 508
  • Мнения: 733
Можете ли да ме упътите за удобен транспорт от Водната палата до Окръжна болница,  не успявам да се ориентирам от приложението.
Хвани 4.

# 509
  • Мнения: X
Автобус 4 - направо до Окръжна болница, да не се качиш обаче на маршрутка.

Общи условия

Активация на акаунт