С тръпнещи сърца чакаме януарската мечта!

  • 59 216
  • 686
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16 871
На сиропът пише, че става при бременност - много бързо действа и облекчава. За таблетките не знам.

# 61
  • Мнения: 25 745
На сиропът пише, че става при бременност - много бързо действа и облекчава. За таблетките не знам.
Мерси. Peace

# 62
  • Мнения: 592
Да стават. Изписани са ми по време на бременноста.
Честно казано док тогава ми каза че сиропа е по-ефикасен по негови наблюдения, но на мен лично не ми понесе вкуса, затова минах на таблетките.

# 63
  • Мнения: 108
Момичета как се справяте със спазмите, страх ме е да се оптегна сутрин защото започва схващане след схващане от единия на другия крак Weary . Какъв прах и омекотител използвате или ще използвате за дрешките на бебчетата Thinking

# 64
  • Мнения: 6 939
Справих се с магнезий.
Купихме Тео бебе, но мирише твърде деликатно, даже почти не се усеща и ще избираме друг по-нататък.

# 65
  • Мнения: 40
Аз също съм на Магнезий. Прах все още не сме купили.

# 66
  • Мнения: 18
Здравейте, искам да попитам групата във Фейсбук дали е активна нещо днес не мога да я открия. Има ли вероятност да съм блокирана?

# 67
  • Мнения: 25 745
Здравейте, искам да попитам групата във Фейсбук дали е активна нещо днес не мога да я открия. Има ли вероятност да съм блокирана?
Да, имаше масова чистка, неактивни и фалшиви профили бяха премахнати...наближава момента в който ще започнат да се качват лични снимки...както и на бебета, аз съм за чистката. От 300 човека група пишем около 50, другите гледат сеир, не знам дали не е отстранен и някой по погрешка, по скоро не.

# 68
  • Мнения: 108
И мен ме блокираха преди месец Confused не е честно , но какво да се прави ще си пишем тук щом не ни искат във facebook

# 69
  • Мнения: 18
Аха, ясно включвах се в коментарите,но явно това не е достатъчно. Ще продължа тук да следя проблемите, тревогите и щастливите мигове на бъдещите майки. Пожелавам на всички безпроблемно раждане и да си гушнем живи и здрави бебчетата. Blush

# 70
  • Мнения: 108
Момичета аз съм в голяма дилема не мога да си харесам име за момиченце до 6тия месец знаех, че ще е момче и бях избрала мъжко име. Сега ми е много трудно да измисля женско. Споделете какви имена сте избрали може би пък ще си открадна от някой Flushed

# 71
  • Мнения: 25 745
Моето не си го казвам. Crossing Arms
С каква буква трябва да е?

# 72
  • Мнения: 6 939
О, аз също, на никого не сме казали, камо ли във форума да го казвам Grinning

# 73
  • Мнения: 40
Ако името за момченце  което сте избрали няма аналог за женски вариант, погледни в интернет. Има доста имена...Е, повече от половината не са подходящи, но може да се измисли нещо стойностно.
За момиченце има повече варианти за имена и то хубави. За момченце сякаш е по-трудно.
 
https://ladyzone.bg/article/za-doma/semeistvo/naj-trendi-imena-z … -bebeta-2016.html

http://stratsimir.exsisto.com/

# 74
  • Мнения: 592
Ние чакаме момче, но си имам много любими женски имена. Аз обичам името да е звучно и дълго, но и да има галено обръщение. Сред фаворитите за женско име са: Виктория, Дарина, Никол, Александра, Кристи(а)на, Сияна, има и по-кратки които ми харесват като Ева и Ема...въобще за женски имена мога да ги редя до безкрай. Нашия мъник ще носи името на дядо си. Против съм някой да ми определя името и да ме задължава, но тъй като свекърите ми проявиха уважение и дума не са казали + че заслужават , решихме с мм да го кръстим на дядо му. От друга страна традициите са хубаво нещо и съм ок с тях, както казах стига да не ти ги натрапват. Помислете за име което може да не е 1:1 с някой роднина, но примерно да празнуват имен ден заедно. Ако някой дядо е Ангел а не ти харесва, може да е Михаела и да празнуват заедно, или ако някоя баба е Цвета или Маргарита, може да е Лили и да си празнуват на цветница. Хем няма да е кръстено на никой, хем ще си превърнете съответния празник в семеен и пак е хубаво. Може да е някакво производно от вашите имена...варианти много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт