Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 2 (20.11-26.11)

  • 112 284
  • 1 938
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 153
Ами ще вземеш да почетеш специализирана литература, да се образоваш и да си в час с участниците и диагнозите им. Ако не друго, поне думите ще се научиш да изписваш правилно.

# 61
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 587
И аз искам Лухче да се ходи - за 4 дена се изчерпа, нищо ново няма да ни покаже.
Като цяло, толкова рано номинации е напълно малоумно - Нордел сме я видели 3 пъти, а Киро 2 пъти - като влезе и на номинациите.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 207
Искам Луна да излиза.

# 63
  • Мнения: 69 143
Ами ще вземеш да почетеш специализирана литература, да се образоваш и да си в час с участниците и диагнозите им. Ако не друго, поне думите ще се научиш да изписваш правилно.

JoyJoyJoyJoy

Въх, поопръсках се с кафето от смях.
Божкееее...колко несъобразително и некОлтурно от моя страна Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 64
  • Мнения: 15 753
Сашка само за да е по "телевизора" и на готвачка се направи,а колко пъти повтори,че не може и не обича да готви Rolling Eyes,жалка работа.

Ако те чуе шефа, че наричаш Сашиното пържене на филийки готвене ще дойде и без да ти каже и дума директно ще те прати в Марс с еднопосочен билет да знаеш  Joy Joy Joy
Така, като й гледам менюто утре ще прави пържени яйца на очи, в сряда препечени филий с масло и чубрица, четвъртък - така желаната от БГ мамите попара с чай и сирене. А за петък сигурно ще остави най-трудното - печени пилешки бутчета на фурна  Mr. Green

п.п. Извън шегата ще кажа, че ми беше приятно да я гледам, особено, като знам каква сладокусница е  Purple Heart

# 65
  • София
  • Мнения: 20 204
Ами ще вземеш да почетеш специализирана литература, да се образоваш и да си в час с участниците и диагнозите им. Ако не друго, поне думите ще се научиш да изписваш правилно.
Ще почета с удоволствие, така или иначе обожавам да чета. Обаче докато се образовам по темата, ББ ще свърши. Единственото ми успокоение е, че ще съм подготвена за следващия.  #Silly А ти четеш ли или следващия сезон ще трябва да си говоря сама?  hahaha

# 66
  • Варна
  • Мнения: 18 035
Моята единствена забележка към списващите е, че понякога не схващам кой е Джинко - Джино или Динко.  Crazy

# 67
  • Мнения: 9 155
Такаа... Върнах се да дочета старата тема и видях, че съм пропуснала яко набиване на канчетата, че се шегуваме с участниците и помежду си. И питам тези, които настояват да коментираме характери - как точно се очаква да се случи това, при положение, че в голямата си част не сме лекари и медицински лица?  Thinking
То пък в сегашния ББ дали някой притежава "характер",та да го изкоментира човек Mr. Green
Сашка само за да е по "телевизора" и на готвачка се направи,а колко пъти повтори,че не може и не обича да готви Rolling Eyes,жалка работа.


Ако те чуе шефа, че наричаш Сашиното пържене на филийки готвене ще дойде и без да ти каже и дума директно ще те прати в Марс с еднопосочен билет да знаеш  Joy Joy Joy
Така, като й гледам менюто утре ще прави пържени яйца на очи, в сряда препечени филий с масло и чубрица, четвъртък - така желаната от БГ мамите попара с чай и сирене. А за петък сигурно ще остави най-трудното - печени пилешки бутчета на фурна  Mr. Green

п.п. Извън шегата ще кажа, че ми беше приятно да я гледам, особено, като знам каква сладокусница е  Purple Heart
Ама кво съм виновна аз,че тя се бута в тв-то и го нарича "готвене",аз само коментирам  Mr. Green

# 68
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Моята единствена забележка към списващите е, че понякога не схващам кой е Джинко - Джино или Динко.  Crazy
Динко е. Пишат го така заради мекото му говорене.

# 69
  • Мнения: 69 143
Сашето нали каза при Гала ли, в къщата ли като беше, че пържените филийки й се получават много добре....много хубави ги правила специално тях. За други ястия не се е тупала в гърдите, но филийките, филийките....чак на мен ми се прииска да ги опитам...

# 70
  • Мнения: 1 673
ЕКСКУЗИВНО от вестник "Роден край"

В чест на ямболския юнак ГоспоДинко и неговата първа успешно премината седмица в града приключи двудневното тричане на кучета. Ямболски кукери излязоха на нощно шествие в неделя да прогонят злото от пътя на юнака - всички момиченца от региона с имената "Дебора", "Светла" и "Зорка" бяха прекръстени. Бежанци от местните бази за настаняване репетират Коледната песен "Стани ми, нине, ГоспоДине, че ти идат добри гости" за него. След очакваната победа на властелина на АТВ-тата, за която ще спомогнат и те с организирано лайкване във ФБ и смс-и от сим картите на местните каналджии, те ще се надяват, че Динко няма да ги гони вече, а ще ги отрупва с дарове по стар български обичай. Самосезирала се е г-жа Бокова от ЮНЕСКО - тя ще предложи уникалният диалект на местния борец за справедливост да се включи в списъка на ЮНЕСКО с нематериални ценности - редом до лютеницата и шкембето.

# 71
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Засега най-нормален ми изглежда Джино. Другите са за психо диспансер. Какво е станало с Дий, незнайният рапър и алкохоличката Дебора? Двойка ли са заформили...тя да не е била пияна пак😂

# 72
  • Мнения: 14 153
Скрит текст:
Ами ще вземеш да почетеш специализирана литература, да се образоваш и да си в час с участниците и диагнозите им. Ако не друго, поне думите ще се научиш да изписваш правилно.
Ще почета с удоволствие, така или иначе обожавам да чета. Обаче докато се образовам по темата, ББ ще свърши. Единственото ми успокоение е, че ще съм подготвена за следващия.  #Silly А ти четеш ли или следващия сезон ще трябва да си говоря сама?  hahaha

И сама да си говориш, няма страшно. Важното е да е по темата.

# 73
  • Мнения: 1 673
Коментар по коментарите:
Хубаво е да има спорове - в споровете се казват истини. Който не иска да чува истини, да не ги търси.
За Дебора - "(б)аналната" песен ви шокира, а миналата година "духай" на Простуела - не. По моему, щом е чалга - все еднакво противно е.
За Фъню - много мъчно ми стана за Къци. Глупакът Фъню чак песен написал, за да обясни колко е долно да ядеш мюсли и отглеждаш деца, а велико е да мааш кебапи, уискито да е с бидони и всички жени да са пачи. Ако беше Фъню такъв невероятен музикант и промоутър, нямаше да влиза за хонорарчета в Брадъра. Щеше да музицира и бохемства с други звезди на хиляди други места, но не и в Брадъра. Ама пусто нали 10 000 лв. са си 10 000 лв...
За Тотю- какво стана, София оскандаУли се? Не съм там, разкажете? След краката на дивана и худито "аутсайдер" какво последва?
За Коледа - почнахте ли да пазарувате? Някой да е купил рокля на Мегз или чашка от Тотю? Аз съм си поръчала Коледния албум на Марги. Някой с резервация в "Сикрет"? 😆

# 74
  • Мнения: 69 143
На мен Джино ми хареса и в миналия сезон, и в този.
Обран, като същевременно изказва позиция и я защитава.
Културно момче, добро впечатление ми прави.

Общи условия

Активация на акаунт