Big Brother - Most Wanted - 2017 - Тема 2 (20.11-26.11)

  • 112 363
  • 1 938
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Благодаря за темата😊
Дано ЛуДа излезне, но по коментарите съдя, че щом не си е стегнала кашоните, няма да е тя. Ще изкарат Кирето, аз него даже не го знаех
Тя едва ли ще си стегне сама кашоните. На нея все други и слугуват. Пък такива като Кирето, незабележими, откарват до края на сезона и понякога печелят. Дано греша, де!

# 76
  • Мнения: 14 172
Само един ли ще изгонят довечера? Че то няма време, щом е само месец. Да ги подпукват по двама, по трима.

# 77
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Много ще е смешно, ако изгонят Луна. Таман замъкнаха всички кашони и почна леко да се нанася и...айде марш!

# 78
  • София
  • Мнения: 23 177
Според мен няма да излезе Луна, защото тя, Фънки, Захажаева, Дебора....правят шоуто.
 Поне засега ще останат. Сигурно и Луна си има подкрепа отвън.

# 79
  • Мнения: 14 172
За отвън не знам, но отвътре със сигурност има - ББ. Да се чете Биг брадър, а не Бойко Борисов, да не стане грешка.

# 80
  • Мнения: 9 193
За отвън не знам, но отвътре със сигурност има - ББ. Да се чете Биг брадър, а не Бойко Борисов, да не стане грешка.
Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 81
  • Мнения: 5 776
Според мен няма да излезе Луна, защото тя, Фънки, Захажаева, Дебора....правят шоуто.
 Поне засега ще останат. Сигурно и Луна си има подкрепа отвън.

То не е сигурно, няма да е зле да ни покажат и останалите!

# 82
  • У дома
  • Мнения: 4 203
На мен Джино ми хареса и в миналия сезон, и в този.
Обран, като същевременно изказва позиция и я защитава.
Културно момче, добро впечатление ми прави.
+1 и на мен ми харесва като характер. Много е възпитан, много обран и знае кога да говори😉
Аз все още недоумявам...ЛуДа дрехите ли си е носила в тия окъсани кашони😂
Мноого богата..мноого пътува..само с дядо милионери била, а с кашоните под мишник😂😂😂

# 83
  • Мнения: 3 067
От малкото, което показаха, най-безинтересен изглежда Кирил, така че, може и той да си ходи. Не харесвам Луна и ме дразни, но, явно ще я държат за повечко "сеири".

# 84
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Еко е жената. Рециклирала си е куфарите и нарежда в курасанИни кашончета, вие какво завиждате? После ще ги върне за някай лев и ще си купи нов кон.

# 85
  • Мнения: 4 753
В кашоните госпожица Вие си носи чупливата посуда - чашки, чинийки, нали й е осигурена храната, няма да се храни в общата кухня в общите съдове... Джунджурийки може да си е понесла да си украси собицата...

# 86
  • У дома
  • Мнения: 4 203
JoyJoy Деми..ама верно май са от кУрасани..едни облепени, накъсани, малки...тая жена наистина не е наред. Тя от миналия сезон, когато си стоеше гладна, открехнала се е за кошниците и тя сега е Фносна с кошник с манджа😩

# 87
  • Мнения: 2 397
Благодаря за темата.
Надявам се довечера да си ходи Кирето. Скучен ми е, прилича ми на малко, разлигавено детенце.

# 88
  • sofia
  • Мнения: 3 706
А може курасани да носи в кашоните от курасани! Буркани, туй онуй от село. Да не остане гладна. Нали възглавките в торбичка на Барби носеше?!?

# 89
  • Мнения: 8 581
Според мен няма да излезе Луна, защото тя, Фънки, Захажаева, Дебора....правят шоуто.
 Поне засега ще останат. Сигурно и Луна си има подкрепа отвън.

И аз така мисля.
Само последното изречени ми е трудно да си го представя😁

Общи условия

Активация на акаунт