Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 23

  • 56 762
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 993
Ние с моя мъж го гледаме от самото начало. Даже си говорихме и аз предрекох, че Калин отново ще предложи брак на Наталия и ще се оженят, но за разлика от предишната им сватба, тази ще е прекрасна и никой няма да умира. А с Мазови ще се развият добре нещата сигурно, поне така мисля.

# 676
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 426
Е, те това го загатнаха в сериите, че така ще стане - че ще се бори да я спечели отново и да започнат на чисто! Имаше разговор с нвгоя приятел ли беше, пациент ли, при когото се е случило точно това и Калин получи проблясък какво трябва да направи оттук нататък!

# 677
  • Мнения: 9 628
Равновесието при разказването на историите е проблема според мен,засилят 1-2 истории за няколко епизода и след това ги изоставят за още няколко епизода,вместо по-малко но последователно да го правят за всички.
Следващия епизод явно Калин е усмирил достатъчно  Наталия щом е на прегледа с нея,май това ще му е първият път да присъства на консултация с нея. Hug Наталия не съм я виждала така усмихната.....не се сещам откога.
Мазови-при тях е тегаво положението с това сурогатство,защо ги забиха там ,а не ги оставиха да им се роди бебчето..... като се има предвид как ще завърши това със сурогатството.
Тасев и Галя-почва да ми се иска да ги съберат.То Добрева и Захариев не се издържат на моменти,тя не знае какво иска(мъже или жени харесва,а може и двете) и всички  са все срещу нея,а пък той все недоволен и мнителен към Галя.
Банков и Огнянова-горките и тяхната не е лесна.Кога ще й каже за прословутите разговори с Германия?

# 678
  • Мнения: 3 051
На мен любимата ми двойка през този сезон са Виктор и Зорница. От самото начало не очаквах лесно да им се получи предвид обстоятелствата за загуба на семейството му само преди година. Връзката им ще мине през много премеждия, но когато се получи очаквам не огън, а пожар.

# 679
  • Мнения: 993
Аз снощи сънувах, че съм в дома на актрисата, която играе д-р Огнянова (Диана Димитрова май беше). По едно време някой ѝ доставя огромен букет рози и аз питах: "От доц. Банков ли са?". Grinning Все съм сънувала глупости, ама... Иначе наистина те двамата са двойка със страхотен потенциал. И накрая Виктор ще пренебрегне сериозно собствените си правила. То с тия образи в тая болница... Няма как да не станеш като тях накрая. Grinning

# 680
  • Мнения: 9 628
И на мен са ми любимци Банков-Огнянова Blush ,очаквам цяла експлозия да е събирането им и да ме оставят без думи Open Mouth , а на тях подобни сцени видяхме им се получават адски добре.Трябва да довършат това, което започнаха Smirk

# 681
  • Мнения: X
Равновесието наистина липсва на моменти, някак си като че ли там където трябва да се случват нещата плавно и с развитие, не става така, а в други моменти където се иска повече динамика, нещата се случват по-куцо. Доста странна ми беше сцената със сърдечния масаж на мъжа на Романова и другата жена, сякаш се редуваха някакви стажанти бавно и методично да се сменят как се прави сърдечен масаж върху манекен. Сега сигурно в реалността това си е рутина, но ако беше в Анатомията на Грей примерно щеше да има съспенс, тичане, бързо действие, суетня около машините и т.н., тук на мен ми дойде малко неестествено като за сериал.

# 682
  • Мнения: 9 628
Доста странна ми беше сцената със сърдечния масаж на мъжа на Романова и другата жена, сякаш се редуваха някакви стажанти бавно и методично да се сменят как се прави сърдечен масаж върху манекен.
Да правиш сърдечен масаж е доста по-трудно от колкото изглежда и се изисква бая сила,за това се редуват,ръцете олекват доста бързо.Те май казаха,че ги реанимират 40 мин.,сам човек да го прави няма да издържи толкова време изобщо.

# 683
  • Мнения: X
Да, въпросът не беше в редуването, а в начина, по който беше представена сцената, като за кино можеше да има повече динамика и пак да се разбере, че уж е продължило 40 минути.

# 684
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Докато гледах промото и Калин гледаше бебчо си викам - край, видя нещо в бебока. Синдромът на Даун съвсем го пропуснаха, а бащата на Калин как пък не се обади тоз човек и да спомене лелята Crossing Arms

# 685
  • Другата България
  • Мнения: 37 740
Честно казано, същото си го помислих. Дано не сме прави.

# 686
  • Мнения: 9 628
Докато гледах промото и Калин гледаше бебчо си викам - край, видя нещо в бебока. Синдромът на Даун съвсем го пропуснаха, а бащата на Калин как пък не се обади тоз човек и да спомене лелята Crossing Arms
Мисля,че просто се радваше на снимката и на момента.Достатъчно преживяха,то остава сега и на бебето нещо да му има,убиха това на Мазови поне тяхното да пожалят сценаристите.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 149
Това би било супер гадно. Нали в предните сезони Биляна се поизтормози с тоя синдром на Даун, дано им стига това на сценаристите по този въпрос

# 688
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 271
😀 И аз така, казах си: "Айдеее, Даун". Ама то така ли се вижда Даунът? Нали първо нещо измерват, то тогава още не се виждат така добре чертите на личицето. А и Даун не беше от наследствените болести. Затова, ако има драма, може би няма да е свързана с Даун. Още преди, когато Биляна се тормозеше по този въпрос си мислех, че е неоснователно, но все пак не съм лекар, а зрител. 😉

# 689
  • Мнения: 3 818
Синдром на Даун може да се установи (и то вероятност) в самото начало на бременността и то с изследвания. В 21-ва седмица, в която Галя каза, че е Наталия, с ехограф, еле пък на снимка, няма как да го видят. Аз мисля, че той просто се радваше на снимката и на детето си.

Общи условия

Активация на акаунт