Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 25

  • 31 103
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28 479
Нещо си отнесена днес Joy.Малко по-рано днес съм те цитирала Joy,2-ка ти писах .
Видях, видях, не ми хрумна да го пищша на инглиш, по скоро на шльокавица , и би ти ви то не съм писала да е на инглиш, по случайност е станало! Hug Crazy Crazy Няма начин точно кино да сбъркам, даже канала на български щях да го пиша!

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 18:51 от mimi.7299

# 691
  • Мнения: 28 479
Леко ме боли, гърпи се. Мога и да си поискам обезболяващо ако трябва. Чудя се как ще се прибера утре с патерици в тази ледена епоха, а и малко стълби има...
Поискай обезболяващо, да не те заболи повече през нощта! Няма ли кой да дойде да те вземе, ще слезеш до колата бавно!

# 692
  • София
  • Мнения: 11 116
Леко ме боли, гърпи се. Мога и да си поискам обезболяващо ако трябва. Чудя се как ще се прибера утре с патерици в тази ледена епоха, а и малко стълби има...
Поискай обезболяващо, да не те заболи повече през нощта! Няма ли кой да дойде да те вземе, ще слезеш до колата бавно!

Има разбира се, но ме е страх. Heart

# 693
  • Мнения: 28 479
Трабвя много да внимаваш, тези няколко седмици с патерици за Хамбург как ще стане??? newsm78 newsm78
Свариха се равиолите, тестенцето ми идва гадно, пълнежа е вкусен!

# 694
  • София
  • Мнения: 11 116
Седмиците са много към 2 месеца. Ще пътувам с патериците, но разходките, които планувах няма да се осъществят.

# 695
  • Мнения: 28 479
Седмиците са много към 2 месеца. Ще пътувам с патериците, но разходките, които планувах няма да се осъществят.
Ех, Жгмъце....там ще трябва да седиш все вкъщи .....но по важното е да се оправиш....Хамбург няма да избяга, все там си е, но кофти! Беше се нагласила! Гушки и дано изкараш спокойно нощта и да нямаш болки! Hug Hug Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 11 116
Нали знаеш, някой горе се смее докато си правим планове. Wink Пътувам пък каквото ще да става.

# 697
  • Мнения: 28 479
Нали знаеш, някой горе се смее докато си правим планове. Wink Пътувам пък каквото ще да става.
Точно така е! Тръгвай!  smile3521 smile3521 smile3503 И аз много се страхувам докато правя планове! Веднъж тръгнахме за Палма де Майорка и два часа преди полета усъмнахме в Токуда с пневмония!  Sick Изгоря и билети и хотел и всичко! После като тръгвах за САЩ изригна вулкана в Исландия, 4 дни не пътуваха самолети, в един от тези дни беше моя полет! ooooh! ooooh!
Но това са бели кахъри, важното е да сме здрави, нито Палма де Майорка ще избяга нито Хамбург! Здрави ли сме и живи пак ще идем!  bowuu

# 698
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Жгмъцка, ще се получи, но ... слушай доФтора, да се оправи добре колянцето Hug
Ами, четох следобед и вече не помня какво прочетох Flushed
Само мога да се отчета
з - кафе със сметана; о - кашкавал пане със салата зеУе; в - свински гърдички на кукър с чаша Ф

# 699
  • Мнения: 28 479
Жгмъцка, ще се получи, но ... слушай доФтора, да се оправи добре колянцето Hug
Ами, четох следобед и вече не помня какво прочетох Flushed
Само мога да се отчета
з - кафе със сметана; о - кашкавал пане със салата зеУе; в - свински гърдички на кукър с чаша Ф

Ех, Десииии, откога не беше яла кашкавал пане! Joy Joy
Я кажи как правиш търдичките на кукъря! newsm78

# 700
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мими,
Скрит текст:
Овкусявам ги с каквото ми харесва - черен, червен пипер, солчица ... включвам кукъра на Roast, слагам на дъното съвсем малко краве масло, колкото да не е съвсем сухо и си ги подреждам. Затварям и след около 15-на минути - обръщам Simple Smile Карам малко на вид и вкус - иначе така правя пържолки - за 35 мин. стават страхотни и винаги се сещам с благодарност за теб. Откакто сме само двамата в къщи - почти всичко, което се пече го правя по този начин Hug

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ето ме и мен!
Кате, издържам на глад. Аз съм проклетия Twisted Evil
Аз много слушкам, и както каза Другарката и от опасноС да не се затрия си хапнах 3 Ица в масло, 2 корнишона, 4 чери доматки и дооблизах муса от авокадо Twisted Evil
Мамексче, кой е парфюмът ти? Преди няколко години ЛО ми беше подарил ULTRA RED на Пако Рабан. Влюбих се в него, но после го спряха от производство....докато преди 2-3 месеца случайно го открих в един склад/магазин, в който продават качествени парфюми и тестери. Един, едничък - мен чакал Laughing
Жгмъци, аз се опитвам да не правя планове, но пък не мога да живея в безпътица Crazy Аз съм човека план, човека списък, човека - организация.
Скай, не съм пробвала с куркума, но с канела обожавам. Лелееее, утре ще си спретна кафенце с кокосово масло, канела и куркума.

# 702
  • Мнения: 2 313
Ида да отчета, че всичко е апнато по план.  Grinning утре печена тиква и 50 гр. сурови орехи.
Скай страхотно изглежда кафето!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Миме е може ли да го не опиташ начи.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Мамексче Морената е по-убава!  Naughty hahaha Mr. Green  Heart Eyes Hug Hug
Жгмъцка да мине бързо!  Praynig Hug Hug Heart Eyes love001
Деска Ф-то само едно ли е та не помниш?  Joy Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Иринитке добре си апнала да те не мисля начи.  hahaha Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Хубава и спокойна вечер!  Hug Hug Hug

 Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:

# 703
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мяяяуууууууу....... Twisted Evil

 Joy  Joy

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Банда, нещо съм се повредила newsm78
Когато видях първия завивач и първата ми мисъл беше да грабна китарата и да го изплющя по щръкналото дупе, ама така да се чуе едно хубаво Пляяясссс:35: Joy

По темата с Фафлите: обичам и фафли, и бисквити, и кроасани, и кексове, баници, тутманици....и шИкУлаТ, ама нямаааа smile3534

Общи условия

Активация на акаунт