Звездни компромати - 344 част

  • 96 046
  • 761
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 39 717
Е, как?!?! Та лично бра маслините преди два месеца  Mr. Green

# 661
  • Вестерос
  • Мнения: 38 408
Много се радвам за годежа на принц Хари и Меган Simple Smile Мегън ми е много по- хубава в движение отколкото на снимки. В Костюмари я обличат много стилно и показва страхотна фигура.

# 662
  • София
  • Мнения: 1 340
Видях във фейса кака Ирини изпаща бутилки със зехтин и такива благодарности за това"течно злато",че не е истина прост.... #Crazy newsm78

А два-три дни по-рано дипли едни умности ...:
"Червено. Стоя в колата и гледам.
Запъхтян младеж с развято конячено палто и пътна чанта в ръка тича към спирката на трамвая, който наближава.
Зелено. Отдалечавам се от младостта си."

# 663
  • София
  • Мнения: 14 931
Защо се възмущавате толкова от Диана? Това е било преди пет години - тя на 21-22, той вече с име в публичните среди, а и тогава не се говореше за системно пиянство при него. Нормално млада, артистична жена да е привлечена от такъв мъж.
Мен откровенията на Луиза Григорова повече ме смутиха - и малоумната връзка с малкия Бахаров, и връзката с настоящия й мъж, който бил семеен с дете.

# 664
  • Мнения: 17 546
Какво да е палтото, ако не "конячено" Grin Можеше и бирено да е, но твърдото е по така... Stuck Out Tongue Winking Eye

Още по-зле, 21 годишна с това опиянчено куку за трамплин! Привлечена? От какво? От пиянски брътвежи на зле изглеждащ чичак? Поне да беше някакъв мъжествен, та по външност да се е захласнала, а то баш хипарски отношения - той запуснат и изкукал, тя артистична, алкохол, цигари, може би и бело... идилия!
Явно и тя не се гордее с тая... връзка, щом не и е било приятно да я споменават в интервюто.

Луиза и Макариев са отделна тема. Рядко противни и двамата.

# 665
  • София
  • Мнения: 14 931
Откъде да знам Лили? Цигари, алкохол и цяла нощ висококултурно нищене на смисъла на живота? Имам такава приятелка, така и не се ожени от прелитане от един виден културтрегер на следващия. Нормалните мъже са й скучни.

# 666
  • Мнения: 17 546
Не ги разбирам тези арт превъзнасяния, удавени в алкохол и не ги оправдавам по никакъв начин. Тая красива жена с тоя пропадняк...

# 667
  • Мнения: 8 581
Ох, и тази сутрин започвам със смях, този път от костюмчето и стойката на Г-жа Радева hahaha
Като окъсяло й стои, ох, не мога да се спра....  Joy Но, не не й се подигравам, в никой случай, жал ми е този път.... Как и с кой акъл я обличат така!?!?
Точно като окъсняло
Мегън и а Разкошни крака,като газела с тънък глезен,чудесна е

# 668
  • Мнения: 19 340
От къщата на Ан Хатауей - как точно се отваря/затваря тази врата:
http://www.tmz.com/2017/11/27/anne-hathaway-new-home-connecticut/
(13та снимка, немога да дам директен линк)
Изглежда ми само нагласено като за снимки... доста непрактично.

Изглежда ми плъзгаща се врата - струва ми се, че е успоредна със стената, а ако беше нормална врата, щеше да сключва остър ъгъл с нея, като е разтворена така.

Прилича ми на модернизиран хамбар къщата.

# 669
  • ГО
  • Мнения: 3 955
На мен ми хареса къщата. Сега е някак празна, но ще я наредят и изпълнят с живот.

# 670
  • Мнения: 17 546
Не е плъзгаща врата, има панти. Има врати, които се отварят до стената в посоката на отваряне. Ракурса на снимане е такъв, че не се вижда, но има достатъчно разстояние от леглото до стената, че спокойно да се отвори вратата.
Не ми хареса къщата, отново като селско имение, явно звездите са луднали по тоя стил. 

# 671
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Мелания с коледната украса...
Скрит текст:

На първата снимка все едно генерал Деси я е учила да позира 😃
Относно Диана и Терзийски- той имаше светъл и трезвен период по онова време, така че може и тогава да е било. Но така или иначе за мен няма значение- харесвам я и в образа на д-р Огнянова, и в този, който показа в интервюто. Типичен е за млад артист- волен и смел, не очаквах да ги посрещне като Ирина Тенчева с престилка и кроасани в полите на Витоша, щеше да е по-нелепо за възрастта и статута й на прохождащ творец.

# 672
  • София
  • Мнения: 4 328
не съм гледала сериала, но от снимки и обща информация, тази жена ми харесва. къде може да се гледа това интервю?

ПП. с Диана.

# 673
# 674
  • Мнения: X
Челси Дейви много си подхождаше с Хари в щурите му години. Харесвах ги като двойкаи все си мислех, че пак ще се съберат. Важното е любов и разбирателство да има- дано са много щастливи с Мегън.

Не ми допадна домът на Хатауей на мен.

Общи условия

Активация на акаунт