Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На какъв план сте? /мобилни оператори/

• 32 122
  • 362
  •   1
Отговори
# 360
Ютуб и ТикТок могат да изгърмят много мегабайти, навремето в трамвая що нет ми заминаваше Wink

Друг е въпросът доколко е подходящо.

# 361
  • София
Моите са с предплатени карти на А1 в момента, преди това бяха на виваком. За 15 лв зареждане, получават към 10 МВ, 400 национални минути и 100 минути към А1. Срока е мисля 15-20 дни за мобилните и националните и 25 -30дни за минутите към А1. Отделно остават и някакви пари от самото зареждане, които се натрупват и могат в даден момент да се ползват. Като са вкъщи, зареждам по-нарядко, защото си ползват домашният нет, дори да нямат пари мога да им звъня, а те могат да звънят и по вайбър на съученици. В най-лошият случай, ако зареждам два пъти на месец, ще имат срещу 30 лв, 20 МБ, 800 минути към всички и 200 минути към А1, като на програма не открих подобна оферта навремето като търсех. Бонуса е че и да нямат пари или да не заредя, поне аз мога да ги търся и каквото и да направят и където и да се абонират и да влязат, повече от заредените пари, няма как да им вземат, тоест не могат случайно да натрупат някаква безумна сметка.
Телефоните им са също с две сим карти  и както по-нагоре са писали, при необходимост купувам карта само с нет, която се слага на вторият слот и се настройва да се ползва нета от там. В момента и аз съм по същият начин, на личният телефон : на минимална месечна сметка, тъй като ми беше важно да си запазя номера, плюс отделна карта за нет на втори слот, ако ми се налага някъде нещо да ползвам повече. Примерно от село да пусна на децата нет за училище.

Последна редакция: вт, 23 ное 2021, 09:18 от Aila

# 362
От предплатените карти най-изгоден вариант е на Vivacom FREE2GO.
Купуват се пакети, но са го измислили да се подновяват автоматично или без. Примерно за 16.98лв. за 28 дни 10GB интернет(9.99лв.) + 600 национални минути(6.99лв.) или 9.99лв. 5GB интернет + 800 национални мин. + 50 SMS-а. Има и още варианти. Най-хубавото е, че интернета е неограничен, но с ограничение на скоростта след изчерпване на пакета с интернет. Няма начин да се изразходи кредита без да разбереш, както е при другите предплатени карти.
Единственият недостатък на тази карта е, че таксуването на разговорите е 180сек./60сек., тоест първоначално таксуват за 3мин., а след това на всеки 60сек.
https://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/mobilni-uslu … ena-karta/free2go

Срещу 16.99лв./месец, но с абонаментен договор от сайта на Vivacom:

Общи условия

Активация на акаунт